Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

pic-077.jpg

Evo, takole smo se pripeljali pred Tuš v Žalcu: BMW, Blue thunder, Maxi in Four500. Kot že rečeno, v tem primeru, tudi skuteristom kapo dol v izraz spoštovanja. Spomladi pa brez milosti čevljanje naprej.... :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj motoristi a se vam je še denarnica stisnila od mraza in ne boste dali za kavo :kava: :jezen :evilgrin: :evilgrin: . Ja potem tudi take bratske slike, kot je motofrik prilimal vam ne bodo več pomagale.

Vse motoriste na kole in grmado :evilgrin: :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj motoristi a se vam je še denarnica stisnila od mraza in ne boste dali za kavo :kava: :jezen :evilgrin: :evilgrin: . Ja potem tudi take bratske slike, kot je motofrik prilimal vam ne bodo več pomagale.

Vse motoriste na kole in grmado :evilgrin: :evilgrin: .

.... ja kakšne besede ?????????? :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik1 dej uno kljuse vn iz sobe pa gremo za vikend na obalo mal reda postorit,so postal kar malce naduti. Sm se jim dovolu slikat z mano pa avtogram sem jim dal zdej pa mislijo ,da sem njihov :nono::P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik1 dej uno kljuse vn iz sobe pa gremo za vikend na obalo mal reda postorit,so postal kar malce naduti. Sm se jim dovolu slikat z mano pa avtogram sem jim dal zdej pa mislijo ,da sem njihov :nono::P

.... ja sej sm ti že zadnč reku, da si čist predobr z njimi ..... :eek:

........... to je use sam zanačeulat .... :evilgrin:

... in to z 48 številko škornčka ....

.... sa jeklenom kapuljom !!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ja sej sm ti že zadnč reku, da si čist predobr z njimi ..... :eek:

........... to je use sam zanačeulat .... :evilgrin:

... in to z 48 številko škornčka ....

.... sa jeklenom kapuljom !!!! :kva2:

A pol lohk računam na pomoč :P ker moje kapulje so že načete,z nohtkom na nogi ga pa neb rat počesal k je isto kot samurajski meč :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol lohk računam na pomoč :P ker moje kapulje so že načete,z nohtkom na nogi ga pa neb rat počesal k je isto kot samurajski meč :lol:

.... stari, za take polovičarje kt so skuteristi, je zadost že sam ena leva noga ..... :lol1:

... tadesne sploh ne rabš .....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... stari, za take polovičarje kt so skuteristi, je zadost že sam ena leva noga ..... :lol1:

... tadesne sploh ne rabš .....

Stari to drži,sam jz te rabm ,da me dvignš da ga lohk z levo v čeu zadenem,sej veš nisem većč tako mlad :lol:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....hmmm kar prita dol in s seboj polno denarnico €€€€€€€€€€€ , da bosta imela čast mi plačat :kava: pa glejta, da pridesta ko je odpad še odprt, ker ne bi rad onesnaževal morja z vašim kupom železja, ki jim pravite motori :grim :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšen mladenič pa že nekaj jamra ,da ga starost pa negibljivost dajeta :eek::slap: ,ja se boš moral malo v roke vzet pa uredit pa umit in nohte porezat pa kakšno številko večje škornje in tekstil kupit :lol: pa seveda tisto moto železje zamenjat za enga dobrega maksiskuterja :worship: pa boš videl kako se povrne življenjska energija.(kot nov) :D Če je pa to preveč dela zate te pa tudi skuteristi premasiramo brezplačno samo gibljivost nevem ,nevem kakšna bo. :grim :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ja sej sm ti že zadnč reku, da si čist predobr z njimi ..... :eek:

........... to je use sam zanačeulat .... :evilgrin:

... in to z 48 številko škornčka ....

.... sa jeklenom kapuljom !!!! :kva2:

Čist predober..... :eek: ,imate veliko srečo da smo tako dobrosrčni in miriljubni. :love1::beer2::drunk:

Večja številka čevlja še ne pomeni, da manj boli :grim , ko naletiš na zaščito maksiskuterja :whistle::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa glejta, da pridesta ko je odpad še odprt, ker ne bi rad onesnaževal morja z vašim kupom železja, ki jim pravite motori :grim :naughty:

Delovni čas odpada ni problem,bomo pa Strojanove poklicali, pridejo na dom oz teren pa odpeljejo ,če je dosti železja še za :beer2: dajo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....hmmm kar prita dol in s seboj polno denarnico €€€€€€€€€€€ , da bosta imela čast mi plačat :kava: pa glejta, da pridesta ko je odpad še odprt, ker ne bi rad onesnaževal morja z vašim kupom železja, ki jim pravite motori :grim :naughty:

Odpad kar odpiš,sej so bmflni nepokvarljiva roba in če ga odpelješ na odpad tam tud ostane,saj noben ne potrebuje delov ki so neuničljivi :P .....za pijačo pa ni problem,sej te rajš vidm ko piješ kot ,da te pa poslušam :lol1:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delovni čas odpada ni problem,bomo pa Strojanove poklicali, pridejo na dom oz teren pa odpeljejo ,če je dosti železja še za :beer2: dajo.

Preveč elektronike za Strojane,sej ga tud pržgat ne znajo,zato se ga ognejo v velikem krogu :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšen mladenič pa že nekaj jamra ,da ga starost pa negibljivost dajeta :eek::slap: ,ja se boš moral malo v roke vzet pa uredit pa umit in nohte porezat pa kakšno številko večje škornje in tekstil kupit :lol: pa seveda tisto moto železje zamenjat za enga dobrega maksiskuterja :worship: pa boš videl kako se povrne življenjska energija.(kot nov) :D Če je pa to preveč dela zate te pa tudi skuteristi premasiramo brezplačno samo gibljivost nevem ,nevem kakšna bo. :grim :P

Maxiscooter kupim ko bo gor agregat od GS-a :OK:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... kolk so se vživel, teli skuteristi .......

............ al kako se jim že reče .... :lol1: :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole zveni že kot na pol prodana duša! :slap:

Če se boš preveč dolg po glavi mikastu boš na koncu na scooterju pristal :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč elektronike za Strojane,sej ga tud pržgat ne znajo,zato se ga ognejo v velikem krogu :grim

Sploh ne komplicirajo samo, da po železu pa bakru smrdi :notworthy: , zadevo naložijo pa če si zraven še raje pa imajo da ni nobenega zraven :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxiscooter kupim ko bo gor agregat od GS-a :OK:

No, saj BMW je že na pol poti C 650 GT :whistle: :whistle: to je začetek ,smo malo cajta še teraj svojga GS-a (boš lahko menjal staro za novo) pa bo C 1300LT :worship: :worship: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... kolk so se vživel, teli skuteristi .......

............ al kako se jim že reče .... :lol1: :lol1:

A seveda saj smo scoteraši z dušo in skuterjem :P:D za domovino in skuterjem naprej B)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boš preveč dolg po glavi mikastu boš na koncu na scooterju pristal :lol1:

Bom dal čelado gor da se slučajno ne zgodi kaj takega :)

pod skuterjem :P

A tistim ob bmfla ke ga bo treba šraufat!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm gasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!