Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Pozdravljeni!

Sodelavec se zanima za nakup omenjenega skuterja in me je prosil za pomoč... pa ne najdem nikjer na forumu teme o njemu...

.. ga ima kdo, da pove kaj več?

Je vreden nakupa, ali za isti denar dobiš kaj boljšega...

... vzdržljivost, max hitrost, poraba...

...in... ali se gre lahko s tem skuterjem na AC?

 

Hvala!

 

No pa poglejte, kdo bo kmalu postal maxiscooteraš.....a vseeno bi mu priporočil zadevo z vsaj 500 ccm ali še bolje 650 ccm  :OK:  :OK:  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa poglejte, kdo bo kmalu postal maxiscooteraš.....a vseeno bi mu priporočil zadevo z vsaj 500 ccm ali še bolje 650 ccm  :OK:  :OK:  

 Naj kar lepo  z Tomosom začne, da nas ne bo potem šimfal, da je premočen moto-skuterski šok doživel. :P  :P  :whistle:

Pa veliko veselja želim. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa so komentarji 10.1.-25.1.2013...? Je bil kdo žaljiv? Kar povejte, ga bomo že dobili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa so komentarji 10.1.-25.1.2013...? Je bil kdo žaljiv? Kar povejte, ga bomo že dobili...

 

 

skuteristi so bli sčeulani, pa niso mogl tipkat :P

Kaj ,kako ,zakaj,po čemu ,............... :hmm: .aja to....... :whistle: . nobeden, da vam ni povedal :P ,pa ja   mi imamo( skuteristi) zimski dopust  :worship: ne  delamo nič .)  niti motosveta ne povohamo :slap:  :D edino kakšen :beer1:,  samo še par dni potem pa spet zaživimo juhej :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ,kako ,zakaj,po čemu ,............... :hmm: .aja to....... :whistle: . nobeden, da vam ni povedal :P ,pa ja   mi imamo( skuteristi) zimski dopust  :worship: ne  delamo nič .)  niti motosveta ne povohamo :slap:  :D edino kakšen :beer1:,  samo še par dni potem pa spet zaživimo juhej :grupni:

Ko bi vsaj ta scooteraški zimski dopust skoz trajal,da ne delate zatem zastoje na vsaki cesti :yes: ste mogoče kej razmislili v tej smeri....Sibirija,tam bi skoz lohk meli zimski dopust :P  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi vsaj ta scooteraški zimski dopust skoz trajal,da ne delate zatem zastoje na vsaki cesti :yes: ste mogoče kej razmislili v tej smeri....Sibirija,tam bi skoz lohk meli zimski dopust :P  :D

Res je. Zelo nas je zeblo na našem zimskem potepanju Maxiscooteristov :grim  :grim

post-23577-0-69718600-1359579151_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak .. teli primorski skuteristi, bi pa lahko organiziral kakšno pršutparty ... :whistle:

 

jih vsaj ne bomo pluval, ko bomo mel pouna usta :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak .. teli primorski skuteristi, bi pa lahko organiziral kakšno pršutparty ... :whistle:

 

jih vsaj ne bomo pluval, ko bomo mel pouna usta :lol:

..... SEM ZAAAAAAAAAAAAA .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mi bi se že kaj domislili a kaj ko nam je nerodno pripeljati kvazi motoriste v kantino za samo eno feto pršuta. Več tudi ne spravite vase, ker vam kombinezoni ne dovolijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mi bi se že kaj domislili a kaj ko nam je nerodno pripeljati kvazi motoriste v kantino za samo eno feto pršuta. Več tudi ne spravite vase, ker vam kombinezoni ne dovolijo...

.... sej jest bi kar u dežnem kombinezonu pršou, če lahko, ker je elastičen, pa gre velik not ....

............. pa še če bi me glih kdo slučajno pobruhal, se ga lepo spere ....  :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo neolikani in vulgarni motoristi bi pobruhali dobroto kot je pršut ... :BUA:

 

Eko, ravno zaradi tega ne bomo nikoli povabili motoriste na pršut. :ninja:  temveč jim bomo kole med špice zabili :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mi bi se že kaj domislili a kaj ko nam je nerodno pripeljati kvazi motoriste v kantino za samo eno feto pršuta. Več tudi ne spravite vase, ker vam kombinezoni ne dovolijo...

hahaha .. hitrej bašem vas pršut, kokr dela quckshifter ... k se vrtim s protezo na 13500 obratov, ne poznam prijatlou za mizo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Zelo nas je zeblo na našem zimskem potepanju Maxiscooteristov :grim  :grim

..ne vidim skuterjev. Ajd -maxiskuterjev... Z avti ne šteje, sorry... Še vedno trdim, da si ne upate voziti, ko temperatura pade pod 10 stopinj. Mauti in še enih par, videnih v Celju, so izvzeti. Zanje je še upanje. :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavtiju naj bo ,je res kar je rekel motofrik,a maxigobezdač pa sam bleja pa se z avtom voz,zgleda da mu je tud scooter postal prezahteven,mogoče bi mogel razmisliti o biciklu triciklu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maxiskuter? kaj to je? :P   včasih (ko sem bil še brez motorja), sem bil prijazen do vseh, zdej so me pa moji bikerski kolegi naučil, da ni popuščanja, tko da vse maxiskuteriste sčeulat, tko k pravi maus :P 

 

ps. u nedelo grem na bovšjaka po rabljene čevlje, jih bom meu kar v kufru in metal :P

 

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vidim, da še niste čisto popustili tej skunterski mrgolazni.

Le tako naprej, čez kakšen mesec pridem spet čekirat, da ne bo kdo takrat skunterskega pršuta po ustih valjal!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vidim, da še niste čisto popustili tej skunterski mrgolazni.

Le tako naprej, čez kakšen mesec pridem spet čekirat, da ne bo kdo takrat skunterskega pršuta po ustih valjal!

 

sj jim tut ne bomo popustil .. to je sam fora ... upam, da ostane med nama :P

 

sit lažje čeulaš skuter :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo neolikani in vulgarni motoristi bi pobruhali dobroto kot je pršut ... :BUA:

 

Eko, ravno zaradi tega ne bomo nikoli povabili motoriste na pršut. :ninja:  temveč jim bomo kole med špice zabili :OK:

 

.... ma dej pozab zdej na kole, pa rajš mal pomisl .....

....... zraven pršuta se zelo lepo poda tud mal sirčka .... 

.... pa na kšn kozarčk rujnega ne pozabt ....   :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ma dej pozab zdej na kole, pa rajš mal pomisl .....

....... zraven pršuta se zelo lepo poda tud mal sirčka .... 

.... pa na kšn kozarčk rujnega ne pozabt ....   :kva2:

No,no o tej fori govori Maus...prvo namamt pol pa ščeulat pa pojest kar so murkoti prnesl :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,no o tej fori govori Maus...prvo namamt pol pa ščeulat pa pojest kar so murkoti prnesl :lol1:

ja sj .. "kao", da se hočmo z njimi družt ... pol se pa ve :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor vas bo preveč bom res izvedel akcijo, pometanja motorjev v morje :grim . V primeru, da vas bo le za vzorec vam bom dal to čast, da boste lahko z menoj in ostalimi maxiscooteraši spili, kje na obali kavico :kava: ............................................. jasno plača motorist :yea1:

 

Tole je pa res, zadnje čase se skriješ ko pridem na obalo (hm .. ?)  :grim

A zdaj ko sem skuter za v službo kupil boš da za pijačo?

 

P.S. vidim da debata še živi

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In živela bo vse dokler jih ne počistmo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ma dej pozab zdej na kole, pa rajš mal pomisl .....

....... zraven pršuta se zelo lepo poda tud mal sirčka .... 

.... pa na kšn kozarčk rujnega ne pozabt ....   :kva2:

Ko takole berem objave dobim občutek :whistle:  ,da je pik1 po srcu in navadah čisto pravi skuterist :OK:  samo pri motorju se je zajebal, ko ni nič gruntal kaj bi kupil. :grim

Moramo enkrat skupaj na furo in pribolške ,da bo videl kaj je živlenje :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Kje pa naj bi se vozil pod 10°C ? Pri nas redko pade temperatura pod 10 °C , torej vas daje sama foušija.

2. Jaz, da bi dal za pijačo in pršuteka motoristom ? Nikoli, tudi če me mučite in roke lomite, nikoli ne bomo popustili kvazi ( sfrustriranim ) grdim motoristom.

3. Pršut ? To pa res ni za vsakega, še posebno ne za motoriste, ki prihajajo in izhajajo iz notranjosti Slovenije - krašovci in severno primorci izvzeti...

4. Prodana duša ? To so najhujši motoristi, kateri izvirajo iz skuteristov. To so osebki brez hrbtenice in ker so spregledali veliko napako so si " kao " kupili    skuter za v službo.

5. Čevljanje ? Kot že mnogokrat omenjeno v kolikor bi se bal takih " tipov " kot ste vi bi res se moral voziti z pipsom v žepu, da uničim ves mrčes, ki leze po cesti....

6. Ne vidite kje se mi vozimo ? Mi pa se res ne hvalimo in slikamo kot vi vsakič ko se zapeljete v trgovino po naročilu vaše žene. Vi pa uha med noge in hops v trgovino, da vas žena ne bo po goli riti in še kluče skrila...

 

Zdaj pa mi je zadosti. Prvič, ko srečam @kmeta in njemu podobnih bo zeloooo hudo, tak da še pršuta ne boste mogli zobat ( tistega, ki ga boste meni kupili). No ja če vam bo @maus posodil svojo dentjero ( protezo ) bo nekako šlo a še to le po slamici. :grim

 

Akcija, gremo kole špičit :smoke: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!