Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

ps. u nedelo grem na bovšjaka po rabljene čevlje, jih bom meu kar v kufru in metal :P

 

lp,mz

Moram kolegu policaju naročit :hmm:  ,da naj malo pokontrolirajo motoriste in naredijo red okoli kufrov in ustrezni pritrditvi vsebine tovora, ki se vozi z njimi pa še vago naj uzamejo  ter potehtajo vsebino in dovoljene obtežitve :evilgrin: .Bodo evrčki leteli.................... :whistle:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj .. "kao", da se hočmo z njimi družt ... pol se pa ve :krneki:

Kamor koli se peljemo skuteristi dlih utem so za nami motoristi :eek:  in nas sledijo, to bo treba dedektiva najeti ,da malo razišče vzroke za ta motoristična ozadja :krneki:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi vsaj ta scooteraški zimski dopust skoz trajal,da ne delate zatem zastoje na vsaki cesti :yes: ste mogoče kej razmislili v tej smeri....Sibirija,tam bi skoz lohk meli zimski dopust :P  :D

Da bi okretni skuteristi zastoje povzročali :eek:  kaj takega še pa ne :slap:  no se nekaj govori o prometnih zastojih v povezavi : bmw-jaši in vlečne službe. :P  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnevi za vožnjo so te dni ena a :OK:  :OK:  :OK:  ,a kaj ko je šiht , konec tedna pa sledi poslabšanje :BUA: ,jebiga bo že :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavti ni Maxigobček,uradno vas vabimo na........http://www.motosvet.com/tabla/topic/37496-z-mesana-sekcija-ms/page-45...no pa da vas vidm :)

Če v slučaju oziroma ne zlo namerno si mislil name ti povem, da nisem še za penzion in mi ni neki za balincanje. To prepuščam vam starčkom :grim :grim

 

mi se pa bomo udeležili http://www.motosvet.com/tabla/topic/37437-maxiscooter-indor-karting/   . Zadeva se organizira na isti dan kot vaše balincanje.

 

V kolikor pa če mi nekako znese oziroma, da pridem starčke obiskat bi potreboval natančnejše podatke. Ura in kraj.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če v slučaju oziroma ne zlo namerno si mislil name ti povem, da nisem še za penzion in mi ni neki za balincanje. To prepuščam vam starčkom :grim :grim

 

mi se pa bomo udeležili http://www.motosvet.com/tabla/topic/37437-maxiscooter-indor-karting/   . Zadeva se organizira na isti dan kot vaše balincanje.

 

V kolikor pa če mi nekako znese oziroma, da pridem starčke obiskat bi potreboval natančnejše podatke. Ura in kraj.... :grim

8 februar od 18-20h v klubu 3000 ^_^

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 sedaj si me pa dobil :grim , nekaj otresam gofljo pol pa dobim nazaj :fight2:  in imam problem. :slap:

Skuteristi imajo na isti dan srečanje :)  pa se nisem prijavil ne k njim in se ne bom niti k vam :huh:  sem včasih malo smotan :oops: ,če pa bo vreme dopuščalo in moj čas seveda  bo pa to zelo dober izgovor, da dam skuter iz garaže ga malo pretegnem in se zapeljem najprej do skuteristov :beer2:  potem pa še do  vas :beer2: , da bo dokaz, da se pozimi skuteriramo. :D

Nič še ne obljubim bom na dan d videl kako in kaj. :whistle:

Dobro se imejte skuteristi in oni drugi MS motoristi. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no ne bomo se zdej božal,čeul u scooter bosta itak dobila,pa če prideta al pa ne,če ne prideta vama čevelj pošljam po pošti pa si ga zabrišta v brenclja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no ne bomo se zdej božal,čeul u scooter bosta itak dobila,pa če prideta al pa ne,če ne prideta vama čevelj pošljam po pošti pa si ga zabrišta v brenclja :P

A zdej ses pa usrou,da ne upaš pridt ampak pošiljaš po pošti? :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej ses pa usrou,da ne upaš pridt ampak pošiljaš po pošti? :grrr

Jz bom tam,vi ste se usral :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram kolegu policaju naročit :hmm:  ,da naj malo pokontrolirajo motoriste in naredijo red okoli kufrov in ustrezni pritrditvi vsebine tovora, ki se vozi z njimi pa še vago naj uzamejo  ter potehtajo vsebino in dovoljene obtežitve :evilgrin: .Bodo evrčki leteli.................... :whistle:

 

še dobro da jih v lj poznam kar precej :P nič naujo evrčki letel :grrr  zdej jih bom pa še zanalašč u tank torbo spravil, pa u kufr, pa v nahrbtnik, da jih bo čimveč za sčeulat :yea2:

 

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro da jih v lj poznam kar precej :P nič naujo evrčki letel :grrr  zdej jih bom pa še zanalašč u tank torbo spravil, pa u kufr, pa v nahrbtnik, da jih bo čimveč za sčeulat :yea2:

 

lp,mz

čevl je kot bumerang  ko zgrešiš ti prleti nazaj direkt u čeu.Motoristi ste pa že znani kiksarji tko,da se nam ni kaj bat :yea2::010:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej sem vedu,te scooteraši so sami pussyiji,nbenga ni blo,pa Maus si je tok lepe čeveljčke obul z karbonsko kapco :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vogalom ga je čakala horda na čoperjih in skupaj so se odpeljali novim dogodivščinam naproti.

attachicon.gifIMG00268-20130212-0805.jpg

..noat.

...ej... pa to je naš poštar.... :angry:

... zdej pa nam vedu, a mi bo kera za valentinovo pisala..... :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej sem vedu,te scooteraši so sami pussyiji,nbenga ni blo,pa Maus si je tok lepe čeveljčke obul z karbonsko kapco :grim

No a nobenga ni bilo   :grrr      :grim               :whistle: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Maus si je tok lepe čeveljčke obul z karbonsko kapco  :grim

Ne verjamem, po moje je bila samo folija čez. :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, po moje je bila samo folija čez. :P

Če bi pršu bi vrjel in čutu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si tisti večer doma privoščil liter vinčeka :smoke: pa sem ga brez kapice in folije kako uro pozneje orng čutu, verjemi mi.    :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!