Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Sam ne ta original Vespe žalt da je skuter!

No sej sm reku ,da je boljš kot scooter.... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vespa je skuter. Je imela prestave. Sicer na levi ročki, prestavljal si pa le.  To, kar se danes pojmuje pod skuter, to so pa sesalci.... Še zvok je tisti, kot bi eno muho zaprl v vžigalično škatlico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej sm reku ,da je boljš kot scooter.... :blush:

Sem se ravno spomnil :bounce: ,da je pred več kot dvajsetimi leti pripeljala mimo nas vespa in na njej dva možakarja nakar ravno ob naši hiši močno poči :eek:  in raznese zadnjo gumo :huh: ,sta jo možakarja kar dobro odnesla glede na smolo in vse kar bi lahko bilo. :grim

Ja kaj bomo pa zdaj, ma ni problema reče eden a veš, da vespa vozi zraven čisto pravo rezervno kolo :kva2: pa je trajalo samo nekaj časa ,da se je zadeva premontirala je bilo smeha vmes :D  :D  :D  nato pa gasa in gremo naprej. :whistle:

Ja,ja vespa zmaga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vogalom ga je čakala horda na čoperjih in skupaj so se odpeljali novim dogodivščinam naproti.

attachicon.gifIMG00268-20130212-0805.jpg

..noat.

a to je un k je na mamute zamudil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm zanalašč pogodu Gusarja, da se vidi i da se zna, kako Jakob Skuteriste čevlja... pa še rima se (dokaj slabo, ampak naj bo.)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm zanalašč pogodu Gusarja, da se vidi i da se zna, kako Jakob Skuteriste čevlja... pa še rima se (dokaj slabo, ampak naj bo.)

Uf, si ga pa dobro zdelal ,da se še oglasit ne more :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, si ga pa dobro zdelal ,da se še oglasit ne more :P

Vidiš, vidiš... tko js zdelujem skuteriste, gamad!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri mi je auspuh crknu ravno ko sem pelov mimo plcajske kontrole tko,da sem dons cev dan šraufovin nokol letou in nisem mu cajt na forum Kar se pa čeulanja tiče me je prou milo prosu,če me lahko enkrat čevla,da se bo lahko  pol na forumu hvalu.Kaj sem pa hotu druzga kot,da mu dovolm k je že tako milo prosu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri mi je auspuh crknu ravno ko sem pelov mimo plcajske kontrole tko,da sem dons cev dan šraufovin nokol letou in nisem mu cajt na forum Kar se pa čeulanja tiče me je prou milo prosu,če me lahko enkrat čevla,da se bo lahko  pol na forumu hvalu.Kaj sem pa hotu druzga kot,da mu dovolm k je že tako milo prosu.

ne zgovarjej se zdej... al te je tolk dobr trofnu de ti je auspuh odbil al majo pa tiste tvoje plužne tolk zanič material...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kakšna 1-0 sem mu pustu k je tok jaukov,da še ni nobenga skuterista čeulov so ga motoristi že hotl izobčt.P asem se ga usmilu,sem mu pa pvedov ,da sledi kol med špice. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej on ma skor scoooter,napol je vaš ,se mi zdi da je tajna služba scooteristov,pa se mu zato mal pustite čeulat,da se lažje infiltrira v naše vrste :grim sam jaz ga mam skoz na oku :P ena napaka pa..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej on ma skor scoooter,napol je vaš ,se mi zdi da je tajna služba scooteristov,pa se mu zato mal pustite čeulat,da se lažje infiltrira v naše vrste :grim sam jaz ga mam skoz na oku :P ena napaka pa..... :whistle:

+

Res je zgleda,da si ga spregledu. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj Kmjet, k ti že dolg časa nisi komu iz rok padel.

 

 

 

Gusar, tebe bom pa sškornjal, ne samo sčevljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

semi zdi,da si pa premal pasula še pojedu.

 

zate mam prpravlene drenove kole za med špice :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... grobijani .... :eek:

Dedi ti sam od strani poglej kako pravi deci poštimajo to gamad korejsko.. :P  :D ...s čeulom naprej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dedi ti sam od strani poglej kako pravi deci poštimajo to gamad korejsko.. :P  :D ...s čeulom naprej....

 

 

.... sej drgač navijam za motoriste ....  :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez navijanja .. sam čeul u skuter in je vse oprauljeno po predpisih :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni motoristi.

 

Ker ste zelo glasni, da bi vi nas čevljali in ne vem še kaj Vas vljudno ( upam da razumete besedo "vljudno" ) vabimo, da se nam pridružite v Kočevju....jasno, če si upate, pa da vas vse "nakoličimo" :yes: :yes: . V okolici Kočevja dobrega lesa za kole, baje  ne manjka.... :whistle: :whistle:

 

 

 

 

 

 

 

OTVORITVENO SREČANJE MAXISCOOTER SEZONE »KOČEVSKA 2013« 25.- 26.05.2013

 

Srečanje se bo izpeljalo na širšem območju občine Kočevje in občine Osilnica. Glavni del druženja so družabne igre v soboto 25.5.2013. Dan bomo zaključili na »MAXI piknik-u« s samopostrežno večerjo ob dobri družbi in glasbi. V nedeljo 26.5.2013 se bomo podali na »MAXI panoramsko vožnjo«  od Osilnice, čez Medvedje ride (vzpon na 993 m višinske razlike skozi 19 zavojev), Borovec, Kočevsko Reko, Štalcerje, prepeljali se bomo skozi Kočevje in vožnjo zaključili na Kočevskem jezeru. Vozili bomo počasi, varno in uživali v neokrnjeni naravi nekoč zaprtega območja Kočevske Reke. Program je le okvirno zastavljen, vsak pa si lahko zadevo spremeni, glede na svoje zmožnosti, želje in čas.

Dodatna možnost prihoda na srečanje je petek 24.5.2013.

Da bi se lažje odločili, kako boste v danih okvirjih preživeli to težko pričakovano srečanje, je v nadaljevanju priložen plan:

 

PETEK, 24.05.2013

 

Ø      Prihod v Osilnico med 12. in 21. uro v hotel Kovač, Sela 5, 1337 Osilnica,

Ø      Namestitev po sobah,

Ø      Večerja okvirno ob 19. uri. (gobova ali goveja juha, pečenka, krompirjevo- zelenjavna priloga,solata),

Ø      Cena večerje je 8,50 €/osebo,

Ø      Prosto druženje in počitek,

 

SOBOTA, 25.05.2013

 

Ø      11.00 - ZBOR (dobimo se v Osilnici pri Hotel in športni center Kovač),

Ø      12.00 – kosilo,

Ø      15.00 - MAXI piknik in družabne igre,

Ø      20.00 – večerno druženje do poznih nočnih ur...

 

NEDELJA, 26.05.2013

 

Ø      8.00 – zajtrk,

Ø      9:30 – ZBOR,

Ø      10.00 - Odhod na MAXI panoramsko vožnjo,

Ø      (Osilnica, Medvedje ride, Borovec, Kočevska Reka, Štalcerji, Kočevje, Kočevsko jezero),

Ø      13.00 - kosilo (enolončnica) ob kočevskem jezeru,

Ø      Konec srečanja in odhod domov.

 

CENE:

 

- Nočitev s samopostrežnim zajtrkom ½ posteljna soba - (za MAXI pare) – 25,00 €/osebo ,

- Nočitev s samopostrežnim zajtrkom - skupna ležišča – 19,00 €/osebo,

- MAXI piknik – samopostrežna večerja, sladica, solatni bar- cena 12,00 €/osebo,

- koriščenje bazena je v ceni prenočišča.

 

REZERVACIJA SPANJA - zadnji dan za rezervacijo je 04.05.2013.

 

Okvirne PRIJAVE bodo potekale na klasičen način. Prijava bo potrjena z vplačilom 20% akontacije na račun našega gostitelja – HOTEL IN ŠPORTNI CENTER KOVAČ, OSILNICA. Zaradi celotne organizacije srečanja je rok za rezervacijo prenočišča sobota 4.5.2013!!!

 

NAŠ GLAVNI GOSTITELJ:

Hotel in športni center Kovač

Kolpa d.o.o.

Sela 5, 1337 Osilnica

 

Mobil: 00386 41 652 048

Tel: 00386 1 8941 508

Fax: 00386 1 8941 655

www.hotelkovac.com

info@hotelkovac.com

 

TRR GOSTITELJA:

SI5602320-0010614327, NLB d.d.

BIC-SWIFT CODE LJBASI2X

 

 

V upanju na čimvečjo udeležbo vas pozdravljava @hoyla in @FrenkM

post-23577-0-08522000-1362921702.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz in ženka mogoče res prideva,sam bom počakal z prijavo do maja,ko je zadnji rok,saj to so moji kraji in bo luštn,zdej kupujem še električni šoker za kakšnega pametnega scooterista saj bom sam,se morm opremt v primeru nesoglasij :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u matr ... se mente 2 meseca prej, da se priplazte do Kočevja :O ....  :P

 

itak.... skuter u čeul :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a ni 25. maj an mau prekmau... zjutraj se zna zgodit, da bo fulll mrzlo... ene 15 stopinj...

... pa osilnica.. pa tko naprej. A na Medvedje ride so uno otroško žičnco gor potegnil, da se z zobmi za zajlo primeš, pa si pomagaš v hrib,  da un variator na skuterju do vrha ne skuri....

:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!