Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Moram rollbare namontirat pa čevle gor našravfat, dase ne bom na vsazga posebi obešal.

Juhuuu, to bo veselica, sam gasa med skuterji tko kot un stric Heston u Ben Hur filmu.

http://youtu.be/La70eV1mTe0?t=1m3s

Eh I30 se vidi,da si iz 2ww,to je mim. Lej jaz pa Pik1 se bova infiltrirala skrajno neopazno v samo gnezdo scooteristične bande in tam sčeulala vodilno elito,ostali se bodo potem itak razbežali :grim

Priprave in urjenje že poteka :P  :lol:

DSC03918.JPG

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh I30 se vidi,da si iz 2ww,to je mim. Lej jaz pa Pik1 se bova infiltrirala skrajno neopazno v samo gnezdo scooteristične bande in tam sčeulala vodilno elito,ostali se bodo potem itak razbežali :grim

Priprave in urjenje že poteka :P  :lol:

DSC03918.JPG

 

 

 

.... sam taprave škorne si še kupm .... :kva2:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nevem kaj bi rekel....a žal opažam, da vam res paše.... :grim

 

...ko vaju tako pogledam delujeta celo normalno in spoštljivo :OK:  a resnico vsi poznamo :SS ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A takole od zadaj lahko vohamo :P  :D

He-he... namenoma nisem napisal komentarja. Je pa slika dokaj življenjska. Se kar hitro utrnejo vzporednice.. :kva2: :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm učeri kupu ene čeule na razprodaji, dons grem še po 5 parov.... pa jih bom meu kar u tank torbi in čeulau, tko ko pravi maus, po propisima :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaprl sem se v laboratorij,izumljam puško ki bo namesto patronov streljala čeule v scooteriste :grim

Pa zakaj bi se človk matral :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaprl sem se v laboratorij,izumljam puško ki bo namesto patronov streljala čeule v scooteriste :grim

Pa zakaj bi se človk matral :P

 

zato k je bol zanimiu če ga ročno sčeulaš :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupil nove škornje z dodatno ojačano kapico. Zdaj pa ne vem...malo škoda se mi jih zdi. Ampak, glede na to, da so skuteristi prišli malo k pameti, mogoče niti ne bo potrebe uporabiti novega orožja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha zimski  z karbonsko kapico torej :hmm:  še dobro, da bolj počasi po luftu letijo :whistle:  se bomo umes vozili k šus :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pravi sodelavka, da dela izpit za motor...uaaaa a res, pol se boš pa z nami kaj peljala...in motor tud že imaš, kaj pa....in pravi vsa navdušena Piaggo Beverly   :slap: in mi barabe motoristične  :devil: vsi v en glas  ...ja punca pol pa nimaš motorja, v naslednjem momentu nam je bilo kar mal žal (ampak mal, čist mal), ker je punca naredila tako žalostno faco, ko da se ji je cel svet sesul...ampak tako pač je tu se ne da pomagat.  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj bo spoznala nas fejst skuteriste :yea1:  bo takoj boljše volje B)  vi se boste pa pod nosom obrisali za druženje :chase:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj bo spoznala nas fejst skuteriste :yea1:  bo takoj boljše volje B)  vi se boste pa pod nosom obrisali za druženje :chase:

No sam še to manjka,da vas spozna :grim pol bo pa itak sama prešaltala na motor,ker z dripci se pa ne bo družla :P  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@MARE65: ja, saj tako pač je. Piaggio Beverly in ostali skuterji so pač za ženske. Saj punca si bo še že premislila. Vidim, da se giblje v pravi družbi, jo boste že še podučili, kaj je motor. Letos bo pač morala malo potrpeti na skiklosedajoči zadevi, potem bo pa tako videla, kako in kaj. Samo... kako, za hudiča, pa prej ni vprašala, kaj naj kupi...? Lahko pa skuterčka proda, dokler je še čas in kupi en normalen motor. ERiko, na primer.

Popravljeno . Popravil motofrik
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pravi sodelavka, da dela izpit za motor...uaaaa a res, pol se boš pa z nami kaj peljala...in motor tud že imaš, kaj pa....in pravi vsa navdušena Piaggo Beverly   :slap: in mi barabe motoristične  :devil: vsi v en glas  ...ja punca pol pa nimaš motorja, v naslednjem momentu nam je bilo kar mal žal (ampak mal, čist mal), ker je punca naredila tako žalostno faco, ko da se ji je cel svet sesul...ampak tako pač je tu se ne da pomagat.  :whistle:

 

Mare ti jo kr potolaži (al pa jo k meni pošlji jo bom jst :D). Se tudi jst na začetku sem razmišljal o skuterju in točno Piaggio Beverly, samo pole me je čisto zmešalo. Zdej pa vidiš na komu sem pristal. Na Yamahi :):D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, samo pole me je čisto zmešalo. Zdej pa vidiš na komu sem pristal. Na Yamahi  :):D

Ja saj ni čudno če se pa družiš z onimi zmešanci :grim  :grim  no še dobro ,da si vsaj Yamaho zadel :hooray: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pravi sodelavka, da dela izpit za motor...uaaaa a res, pol se boš pa z nami kaj peljala...in motor tud že imaš, kaj pa....in pravi vsa navdušena Piaggo Beverly   :slap: in mi barabe motoristične  :devil: vsi v en glas  ...ja punca pol pa nimaš motorja, v naslednjem momentu nam je bilo kar mal žal (ampak mal, čist mal), ker je punca naredila tako žalostno faco, ko da se ji je cel svet sesul...ampak tako pač je tu se ne da pomagat.  :whistle:

še zmer je bolš čez pršla kt de bi jo zrajcal pa pustil...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,ker z dripci se pa ne bo družla :P  :lol:

Celo popoldne sem gruntal pa nič pogruntal a to pomeni :hmm: , da smo predobri zanjo al ,da smo presmotani zanjo :whistle:  ja nč bom še en cajt grunto :slap:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo popoldne sem gruntal pa nič pogruntal a to pomeni :hmm: , da smo predobri zanjo al ,da smo presmotani zanjo :whistle:  ja nč bom še en cajt grunto :slap:  :P

Aja, :oops: pozabu sm povedat da je blondinka.....(samo namig) :lol1: .mogoče ti skrajšam gruntanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, :oops: pozabu sm povedat da je blondinka.....(samo namig) :lol1: .mogoče ti skrajšam gruntanje :P

Namig gor ali pa dol so me  :yawn:  :yawn:  :yawn: tako utrudili, da se za danes :surrender: bom že jutri pogruntal :oops: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!