Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

Dobro, skuterčka ima. Ampak izpita še pa ne... :grrr  In izpit se dela z motorjem. Ko pa bo enkrat sedela na njem, bo skuterček pozabljen, še isti dan naprodaj... :whistle: :naughty: :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ej frčofeloti, sam da vas opozorim, da je vzuni sonce.... posledično čeuli in čeulanje.... :krneki:  prpraute se :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej frčofeloti, sam da vas opozorim, da je vzuni sonce.... posledično čeuli in čeulanje.... :krneki:  prpraute se :P

:wacko:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ej frčofeloti, sam da vas opozorim, da je vzuni sonce.... posledično čeuli in čeulanje.... :krneki:  prpraute se :P

Jaz sem te dni videl veliko sonca :OK:  pa na tavžente več lukenj po cestah :BUA:  pa na tavžent motoristov :OK:  pa nobenga čeula srečal :bounce:  zdaj pa ne vem, take priprave pa to :eek:  pol pa nič kaj je zdaj to :D  :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem te dni videl veliko sonca :OK:  pa na tavžente več lukenj po cestah :BUA:  pa na tavžent motoristov :OK:  pa nobenga čeula srečal :bounce:  zdaj pa ne vem, take priprave pa to :eek:  pol pa nič kaj je zdaj to :D  :whistle: .

 

sej bi, sam sem na dopustu :P

 

ceste pa :BUA:  sem se danes po bosni vozil, ma to je milina v primerjavi z našimi...

 

ps. čeuli so pa prštimani :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pršli smo nazaj,kar prpravte se :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To znači ,da sam imao mnogo sreče :whistle:  :whistle:

Tako je,80% je možnosti da se vidimo na pikniku pr Kovaču,tok da vzem denarnico.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je,80% je možnosti da se vidimo na pikniku pr Kovaču,tok da vzem denarnico.... :D

Se prav,i da je še 20% možnosti da...... :whistle: ,a mora bit (denarnica ) polna ali prazna, le gdo b toi vedel :hmm: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prav,i da je še 20% možnosti da...... :whistle: ,a mora bit (denarnica ) polna ali prazna, le gdo b toi vedel :hmm:

Ma zdej bom pa zanalašč prišel :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen mir je bil, ko so se nekateri "pasli" po bivši naši.. :smoke:  . Celo vašega prijatelja pik1 sem srečal vsega nesrečnega in samega na Vikiju, kar imam dokumentirano tudi z fotografijo. Ker mi je obljubil, da mi bo celo leto plačeval :kava:  fotke ne bom objavil . Poleg tega, da se je kar tresel od strahu ni imel s čim bežati, ker tistega svojega prevoznega sredstva, ki mu pravite Bmw - motokultivator ni imel s seboj. prišel naj bi z avtom na Viki :SS:eek:

 

Glede Kočevja pa pozor...še malo pa smo tam  :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako ,zdaj pa vem kdaj lahko grem v miru na motor :OK: ,sem se pozno popoldne odločil naredit en moj priljubljen  moto krog :worship: ,ki pa ni ravno majhen je celih 250 km :OK: , pa nisem srečal žive moto duše :slap: tako, da nič čeuljev  pa denarnica nedotaknjena :D  samo pralo(dež) me je pa odlično :whistle:  :whistle:   moram čimprej ponoviti dokler tisti motoristi, ki se ne bojijo dežja še počivajo po praznikih. :P  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen mir je bil, ko so se nekateri "pasli" po bivši naši.. :smoke:  . Celo vašega prijatelja pik1 sem srečal vsega nesrečnega in samega na Vikiju, kar imam dokumentirano tudi z fotografijo. Ker mi je obljubil, da mi bo celo leto plačeval :kava:  fotke ne bom objavil . Poleg tega, da se je kar tresel od strahu ni imel s čim bežati, ker tistega svojega prevoznega sredstva, ki mu pravite Bmw - motokultivator ni imel s seboj. prišel naj bi z avtom na Viki :SS:eek:

 

Glede Kočevja pa pozor...še malo pa smo tam  :yea2:

 

 

 

.... brigi se zase .... :kva2:

 

 

 

ps.

... je pa res, da vas je blo kar mal velik zadnjič pr Vikiju .... tko da ....????  :whistle:

Popravljeno . Popravil pik1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta čeulanje pa bol slab laufa zadne cajte! :angry:

A ste že vse zbrcal al bo moral spet star fotr u akcijo stopit?! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta čeulanje pa bol slab laufa zadne cajte! :angry:

A ste že vse zbrcal al bo moral spet star fotr u akcijo stopit?! :smoke:

 

 

 

.... ja stari, jest mam že čist znucane čeule, tko da imate zdele mal lufta ....   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen mir je bil, ko so se nekateri "pasli" po bivši naši.. :smoke:  . Celo vašega prijatelja pik1 sem srečal vsega nesrečnega in samega na Vikiju, kar imam dokumentirano tudi z fotografijo. Ker mi je obljubil, da mi bo celo leto plačeval :kava:  fotke ne bom objavil . Poleg tega, da se je kar tresel od strahu ni imel s čim bežati, ker tistega svojega prevoznega sredstva, ki mu pravite Bmw - motokultivator ni imel s seboj. prišel naj bi z avtom na Viki :SS:eek:

 

Glede Kočevja pa pozor...še malo pa smo tam  :yea2:

 

A zato ni v Kočevju nikjer nobene dekline več??? so slišale da pridete s tistimi frčofeloti naokoli, so se kar poskrile :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato ni v Kočevju nikjer nobene dekline več??? so slišale da pridete s tistimi frčofeloti naokoli, so se kar poskrile :grim

Točn tok banda je zašuštrala vse.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tok banda je zašuštrala vse.... :grim

 

grozni so teli skuteristi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta čeulanje pa bol slab laufa zadne cajte! :angry:

A ste že vse zbrcal al bo moral spet star fotr u akcijo stopit?! :smoke:

 

tko ja ..čeul pomaga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jebenti... skor se že skup spravmo s skuteristi... pol pa maus pride... pa spet use razčeula.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi kar :cry:  dalje , jaz pa z veseljem pridem v Kočevje, kjer je ogromno lesa na razpolago za izdelavo odličnih špičastih kolov, katere bom uporabil za med špice motoristom :yea2:

 

Sicer pa lahko tudi vi pridete in nam vsem plačate :beer2:

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi kar :cry:  dalje , jaz pa z veseljem pridem v Kočevje, kjer je ogromno lesa na razpolago za izdelavo odličnih špičastih kolov, katere bom uporabil za med špice motoristom :yea2:

 

Sicer pa lahko tudi vi pridete in nam vsem plačate :beer2:

 

stari, sej se vid da uporabljate tiste frčofelote uporabljate al kako vi to imenujete???  :eek:

 

v Kočevje se vozite že dva tedna, jaz bi s skirojem brez prednjega kolesa v tem času prišel do dol  :lol1:

 

ps. a gre to 50 km/h, al je na 45 blokada???  :eek:

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi kar :cry:  dalje , jaz pa z veseljem pridem v Kočevje, kjer je ogromno lesa na razpolago za izdelavo odličnih špičastih kolov, katere bom uporabil za med špice motoristom :yea2:

 

Sicer pa lahko tudi vi pridete in nam vsem plačate :beer2:

Pa dobr ,kaj ste vsi Gorenci....če mi plačate to če mi plačate ono.......še prostitutka je cenejša kot vi,banda škrta,čeul u uč ne u čeu :P  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!