Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

Ej, a maš kakšne procente pri čevljarjih :hmm:  glede na število skuteristov :grupni:  se kar nabere no upam ,da poslujejo z gotovino in sproti poravnavajo obveznosti O:-)  :D

Ne da ma popust,zastonj ma,saj ma čevljarja motorista in skupaj za njegove male nogice razvijata velike čevlje z veliko čeulalno močjo :P  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Peugeot SpeedFight 2, prosim za informacijo kje ga lahko servisiram oz opravijo popravilo in dobavijo rezervne dele. mi ne vže oz je potreben resnega popravila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Peugeot SpeedFight 2, prosim za informacijo kje ga lahko servisiram oz opravijo popravilo in dobavijo rezervne dele. mi ne vže oz je potreben resnega popravila

 

To mi liči bolj na 1.aprilsko šalo, ampak ok.

A v dokumentaciji nič ne piše, kje bi se dalo servisirat tvoj skuter?

 

Malo si falil temo, ker je drugače že odprta pa probaj tukaj kaj zvedet.

 

LINK: http://www.motosvet.com/tabla/topic/34422-peugeot-speed-fight-2-okvara/

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Peugeot SpeedFight 2, prosim za informacijo kje ga lahko servisiram oz opravijo popravilo in dobavijo rezervne dele. mi ne vže oz je potreben resnega popravila

Ne posluš BREITNERJA,ti bomo mi vse zrihtal,sam povej kje se dobimo,da obujem ta prave čeveljčke :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne posluš BREITNERJA,ti bomo mi vse zrihtal,sam povej kje se dobimo,da obujem ta prave čeveljčke :P  :lol:

 

Tako si tudi nam grozil preden smo prišli v tvoje rovte...a nakoncu o tebi ne duha ne sluha ,,,, :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako si tudi nam grozil preden smo prišli v tvoje rovte...a nakoncu o tebi ne duha ne sluha ,,,, :BUA:

Če sem pa svoj scooterček raztural :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam povej kje se dobimo,da obujem ta prave čeveljčke :P  :lol:

 

Bo treba bulere obut!

 

Bemu milu mater, šele sedaj sem videl naslov teme. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba bulere obut!

 

Bemu milu mater, šele sedaj sem videl naslov teme. :slap:

Ha ,ha, takole se začne vedno je neka pomota, da.......... :whistle: še malo pa boš naš :P  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sedajle bom šel malo na skuter pa me zanima v katero smer naj grem, da ne bom dobil kake čelne :grim  :whistle:  :whistle:  , pri tej vročini tega ne bi več prenesel :grrr  :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bemti... bo treba spet ride dezinficirat...ni zadost da se samo z metlo pomede, k je bil parkiran....

 

kolk cajta pa je bil parkiran... če več kot eno uro, bo treba še asfalt vn zmetat, pa nanovo položit..

 

 

... pa upam, da se nisi na Mausov plac usedu.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še cifro registrske je zbrisal s slike, da ga bo težje najt. Očitno direkt zajebava in išče čevlajne!

Bo dobu, bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še cifro registrske je zbrisal s slike, da ga bo težje najt. Očitno direkt zajebava in išče čevlajne!

Bo dobu, bo!

 

Ni panike ce ni registrske ... bojo vsi po vrst fasal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še cifro registrske je zbrisal s slike, da ga bo težje najt. Očitno direkt zajebava in išče čevlajne!

Bo dobu, bo!

...prej me moraš ujet...a sodeč po opisu kaj voziš.....se to še dolgo ne bo zgodilo :010:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bemti... bo treba spet ride dezinficirat...ni zadost da se samo z metlo pomede, k je bil parkiran....

 

kolk cajta pa je bil parkiran... če več kot eno uro, bo treba še asfalt vn zmetat, pa nanovo položit..

 

 

... pa upam, da se nisi na Mausov plac usedu.... :BUA:

...ne toliko pa se nisem upal, da bi se vsedel..... raje sem šel lulat na travnik ..... :grim :grim

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če na "prevoznem sredstvu" piše suzuki to še ne pomen, da je to hayabusa :P

Popravljeno . Popravil Žan96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prej me moraš ujet...a sodeč po opisu kaj voziš.....se to še dolgo ne bo zgodilo :010:smoke:

:kva1::kva2: :kva2:

Eeeeej, tole je pa čez vso mero! Pazi se ti mene! Brez milosti, s polnim šusom, pa če tud čevl frderbam! :bum: Drugi bodo pa :grupni:

Pol bomo pa še :drunk: pa :bounce:  preden pride Snaga pospravt!

Bolš de se takoj  :surrender: pa vsaj moped kupiš.

 

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

čeul :angry:

V čelo :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi se v teh dneh na motorju z obutimi čevlji vozite :eek:   pa to  tapravi skuterist ne more verjet :slap:  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi se v teh dneh na motorju z obutimi čevlji vozite :eek:   pa to  tapravi skuterist ne more verjet :slap:  :whistle:

 

filla papuće mam gor ... al pa špičake in pol ratajo opanki ... uni zaviti :lol:

 

se ne hecam :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

filla papuće mam gor ... al pa špičake in pol ratajo opanki ... uni zaviti :lol:

 

se ne hecam :krneki:

Uf, še kar uredu sem se ustrašil, da bi bili kakšni alpinini gojzarji himalaja model  ker potem bi bila že pa res jeba :P  :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja..kar misli si. Jaz sem se pozabil, s šihta grede, spreobuti in sem kar s šihtnimi čevlji šel na motor. Železna kapica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!