Skoči na vsebino

Žgane pijače


Priporočene objave

A kdo pozna kšno trgovino z žganimi pijačimi v ljubljani. Posod sem iskal kakšno trgovino z dobro založenimi policami. Iščem predvsem pijačo Passoa-o, tko če je kjet kakšen barman, bi ziher moral poznat to pijačo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna kšno trgovino z žganimi pijačimi v ljubljani. Posod sem iskal kakšno trgovino z dobro založenimi policami. Iščem predvsem pijačo Passoa-o, tko če je kjet kakšen barman, bi ziher moral poznat to pijačo.

Naceloma ne bi smel imeti problemov saj sem sam to pijaco videl tudi v Sparu (MB). Ce je pa vseeno ne bos mogel dobiti se pa oglasi pa ti jo zrihtamo iz kaksnega Free Shop-a! :wink: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Passoa se super mesa z juiceom. Drugace pa imajo na Herbersteinovi ??? eno trgovino s pijacami. Mogoce bi jo tam imeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da jo imajo v Maximarketu.Drugač imam pa jaz doma še 40litrov domačga šnopca za prodat,če je kakšen interesent ali interesentka :shock: kar skor ne verjamem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač imam pa jaz doma še 40litrov domačga šnopca za prodat,če je kakšen interesent ali interesentka  kar skor ne verjamem.

o sanda7, za take stvari se pa vedno najdejo interesenti in interesentke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

ampak najbolši zvark od žgane pijače pa nardi babica od greenninje, o mama mia, pa to te na rit fukne

sm slišala da ma zj nov hmeljev zvark, pa ni pir :whistle: :worship:

ej greenninja, dj ti tvojo babico prpel na winter party k raubritterjem, mam občutek, da bi ga kr fajn zažurale hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška kaj si fasala nekrofilijo? :evilgrin:

želja po alkoholu se mi je zvišala, k se bliža december :whistle: pa sj si ti tud ta zvark piu če se jz dobr spomnem, edin če ni biu spomin zamegljen, čist tko nevede zamegljen hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh pa žgane pijače ne morjo bit mrtve :beer2:

Itak, da so; Smo delal obsežne raziskave :drunk: na to temo. Ko jo enkrat spiješ, žgana pijača umre. Vse kar ostane je prazna steklenica, ki je potem brez duše. Včasih sicer ostane od mrtvih in konzumerja straši v obliki mačka, ali pa se z vso močjo upira svojemu bridkemu koncu v obliki :SS

Sklep; Najboljše žganje je mrtvo žganje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U "Duty free shop" majo velik tega sranja sam problem je k jih še zelo mal dela (na mejnem prehodu jelšane je še v obratovanju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak najbolši zvark od žgane pijače pa nardi babica od greenninje, o mama mia, pa to te na rit fukne

sm slišala da ma zj nov hmeljev zvark, pa ni pir :whistle: :worship:

ej greenninja, dj ti tvojo babico prpel na winter party k raubritterjem, mam občutek, da bi ga kr fajn zažurale hehehe

hi,hi, ma veš, da bi po mojm usi koj podpisal, da bi imel take bakice doma, kt takšne *zdravilne* :naughty: zverke delajo,hi,hi,hi

BTW kar se tiče željene pijače...Je bla opažena :naughty: na policah Megacitiya, al kwaj že un šparov center u BTCju- v štacuni...

razen, če ne ciljaš na posebno firmo, pa da jih več vrst obstaja... pol ti na morm kj dost pomagat...

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tale zvarek bo treba pa obvezno probat še letos

tko da kameratka mal računej na nas pijandurce

sam tole njeno babico bi blo fajn spoznat, da nam da mal tele njene recepte, da bomo naše otroke naučil pitja in delanja zvarkou hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš da nam bi babica poslala kakšno flašo zvarkov :naughty: po dehaelu :winkiss:

bemtiš neb blo salb :naughty: joj spet bomo pijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je še v redu.

Mi smo kupili 80% Spirit v merkatorju za B52, tisto je bla šele štala, če si ga ruknu sam 1 zamašek! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žgana pijača je šnops

:hmm: :hmm:

pejt mal iz ljubljane

mal bolj na vas

tm pa se najde t prave zadeve

poznam enga k ma odlične domače limonce

šeenkrat močnej od originala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!