Skoči na vsebino

Pomoč našemu prijatelju


z-50

Priporočene objave

Racionalizacija!!! Racionalizacija!!! Vse v enem. Enostavneje, dostopneje, ceneje in ko naženeš, naženeš v kompletu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Masaža pomaga, rade volje pomagam, piši na PM. :naughty:

ja nevem, saški lendero baje je :lol1: :lol1: si bil tud njen maser? :kva2:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, pametni združijo. Zakaj bi imel babo in kravo?

sam zdej nevem kako bi ti to združu :hmm:

bi imel babo s kravjimi joški al kravo z babjimi lastnostmi? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nevem, saški lendero baje je :lol1: :lol1: si bil tud njen maser? :kva2:

:lol1: :lol1:

Tak zdaj pa si me razkrinkala :blush:

Vidiš, če sem njej pomagal bi tudi tebi :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak zdaj pa si me razkrinkala :blush:

Vidiš, če sem njej pomagal bi tudi tebi :wub:

kva pa vem :hmm: že zdej tko lepo pojem, da bi bla pol enostavno preveč kičasta :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa vem :hmm: že zdej tko lepo pojem, da bi bla pol enostavno preveč kičasta :lol1:

Kaj se tiče glasa ti verjamem, ampak če pa si boš kdaj zaželela večjega dekolteja, pa se lahko zmenima.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se tiče glasa ti verjamem, ampak če pa si boš kdaj zaželela večjega dekolteja, pa se lahko zmenima.

:whistle:

ah, sej sem čist zadovoljna :grim me vsaj hrbtenica ne boli in ne žge po dekolteju od vročih pogledov :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere...sam ne predstavlam si da bi se moji tastari o tem pogovarjal :D

sploh pa tema ni namenjena vašim povečavam...ampak kolegu z-50...bodimo prijazni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere...sam ne predstavlam si da bi se moji tastari o tem pogovarjal :D

sploh pa tema ni namenjena vašim povečavam...ampak kolegu z-50...bodimo prijazni :OK:

zakaj se men zdi, da je ta tema teb namenjena... glede na to, da sm zvedu, da si jo ti odpru z drugačnim nickom :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se men zdi, da je ta tema teb namenjena... glede na to, da sm zvedu, da si jo ti odpru z drugačnim nickom :hmm:

soft

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na tisti sliki, ti res ne zgleda trd .)

nauč se uporablat vejce ;)

"ja, na tisti sliki ti res ne zgleda trd"

če jih tok uporablaš jih vsaj pravilno uporabli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, sej sem čist zadovoljna :grim me vsaj hrbtenica ne boli in ne žge po dekolteju od vročih pogledov :lol1:

To pa imaš tudi prav, ob takšnih kot si ti si včasih zaželim nazaj v vrtec. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nauč se uporablat vejce ;)

"ja, na tisti sliki ti res ne zgleda trd"

če jih tok uporablaš jih vsaj pravilno uporabli :)

se opravičujem... nekateri smo bl butasti pa nismo bli lih na Gimnaziji Bežigrad če si se hotu lih pohvalt.

evo ti vejice, pa si jih postav kukr ti paše: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem... nekateri smo bl butasti pa nismo bli lih na Gimnaziji Bežigrad če si se hotu lih pohvalt.

evo ti vejice, pa si jih postav kukr ti paše: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

moj namen ni bil hvajenje...sam če že neko stvar uporablaš(al je to vejca al je pa kondom za tvojo obdarjenost) jo vsaj pravilno uporabli...me zanima kako bi ti kondom gor dau...bi si ga v rit zatlaču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj namen ni bil hvajenje...sam če že neko stvar uporablaš(al je to vejca al je pa kondom za tvojo obdarjenost) jo vsaj pravilno uporabli...me zanima kako bi ti kondom gor dau...bi si ga v rit zatlaču?

ne, nekateri normalni kot sm jst, ga uporabljamo za to, za kar je namenjen. Ti pa kot si meu v podpisu, da si peder, ga pa verjetno res v rit tlačš. Zgleda da ga še nikol nisi uporablov, če ne veš kako se ga uporabla. :hmm:

Pa sej itak ga nimaš na kej nataknt, glede na tisto sliko.

Res se mi smilš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, nekateri normalni kot sm jst, ga uporabljamo za to, za kar je namenjen. Ti pa kot si meu v podpisu, da si peder, ga pa verjetno res v rit tlačš. Zgleda da ga še nikol nisi uporablov, če ne veš kako se ga uporabla. :hmm:

Pa sej itak ga nimaš na kej nataknt, glede na tisto sliko.

Res se mi smilš.

no ja...če smo že pri tem bi blo prav da vsi vejo da sem jaz tebi pošaril v profilu ti pa meni...sam da ti se jokcaš takoj če ti en neki nardi...men se pa jebe...napiš mi da sm največji pedr karkol...jst že vem da nism..drgač pa ne fantazeri glede uporabe ker ne rabš bit noben znanstvenik da to uporablaš...pa ne bit čist srečn k si 1x kondom v roki držu :kva2:

pa sm ti že reku...ne da se mi kregat...sam se jokci...mislm pa da si dost star da ne rabš takoj k mamici jokat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja...če smo že pri tem bi blo prav da vsi vejo da sem jaz tebi pošaril v profilu ti pa meni...sam da ti se jokcaš takoj če ti en neki nardi...men se pa jebe...napiš mi da sm največji pedr karkol...jst že vem da nism..drgač pa ne fantazeri glede uporabe ker ne rabš bit noben znanstvenik da to uporablaš...pa ne bit čist srečn k si 1x kondom v roki držu :kva2:

pa sm ti že reku...ne da se mi kregat...sam se jokci...mislm pa da si dost star da ne rabš takoj k mamici jokat :)

Ja pa pozabu si povedat, da si biu TI prvi, k je šou men profil spreminjat.

Teb se mogoče jebe, ker sam nisi hotu povedat, ko sm ti pa jst napisu, pa nisi takoj zbrisu. Sej nimam nč prot gejom, to da bom še vedno tvoj prjatu, tut če si.

Ja a je kdo reku, da morš bit znanstvenik, če hočš kondom uporablat? Sam ti si neki čudn govoru, kako ga ti uporablaš.

Prvič sm biu srečn ja... Kako pa ti več kokrat sm kondom v roki držov? tko za informacijo maš napačne podatke. .)

Jokcam? neeee, to delajo otroci tko k ti.

Pejt raj spat, risank je že konc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!