Skoči na vsebino

Pomoč našemu prijatelju


z-50

Priporočene objave

Ja pa pozabu si povedat, da si biu TI prvi, k je šou men profil spreminjat.

Teb se mogoče jebe, ker sam nisi hotu povedat, ko sm ti pa jst napisu, pa nisi takoj zbrisu. Sej nimam nč prot gejom, to da bom še vedno tvoj prjatu, tut če si.

Ja a je kdo reku, da morš bit znanstvenik, če hočš kondom uporablat? Sam ti si neki čudn govoru, kako ga ti uporablaš.

Prvič sm biu srečn ja... Kako pa ti več kokrat sm kondom v roki držov? tko za informacijo maš napačne podatke. .)

Jokcam? neeee, to delajo otroci tko k ti.

Pejt raj spat, risank je že konc.

če se ne motm si TI prvui pošaril v mojem podpisu...o mojem motorju pa neki si jajca zravn omenju(možno da si se lih sliku takrt pa si napisu da je moj motor jajc pa še sliko si nalepu tm na začetku teme)

tale zadn stavk je mal bedn no...zato ne bi preveč besed zgublu ob njem :D

itak sm ti reku da se ne mislm kregat :D pa sej bi ti še kšno vejco popravu sam nočm da pol s5 jokaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motm si TI prvui pošaril v mojem podpisu...o mojem motorju pa neki si jajca zravn omenju(možno da si se lih sliku takrt pa si napisu da je moj motor jajc pa še sliko si nalepu tm na začetku teme)

tale zadn stavk je mal bedn no...zato ne bi preveč besed zgublu ob njem :D

itak sm ti reku da se ne mislm kregat :D pa sej bi ti še kšno vejco popravu sam nočm da pol s5 jokaš :D

jst svojih jajc ne slikam, ker nimam tazga fetiša, da bi si svoja jajca gledu :hmm: No sej če je to tvoj fetiš, ni nč narobe, sam da si ti veseu. :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne vidita da tukaj v tej temi prijatelj rabi pomoč al kaj? :lol1:

Vidva pa ircata! :nono:

Dajmo se malo organizirat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej use kul pa prou...sam ne mislt da maš hude kajle...mogoče ena na 1000 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej use kul pa prou...sam ne mislt da maš hude kajle...mogoče ena na 1000 :OK:

aja sorry, to je tvoja tema. Že grem vn. K se vidva ti bom pa donerov za tvojo operacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sorry, to je tvoja tema. Že grem vn. K se vidva ti bom pa donerov za tvojo operacijo.

te držim za besedo...sam glej da ti ne bo škoda denarja pol ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa imaš tudi prav, ob takšnih kot si ti si včasih zaželim nazaj v vrtec. :blush:

kar prid :OK: zdej mormo pa nehat, k se mladina jezi, da nam tastarim tole ni namenjeno. :lol1:

a doniramo lahko? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem mislil, da imamo v mehkem stanju vsi majhne! A bi lahko priložil še sliko, ko mu stoji? Takrat šele se bo pokazala potreba po kakršni koli operaciji.

In če ima kompleks majhnega tiča, naj gre enkrat v savno, kjer je tudi bazen z zelozelozelo mrzlo vodo. Pa naj gleda, kakšne imajo fantje, ko pridejo iz bazena. Bo mislil, da je car!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi na njegov transakcijski račun nakazal 20 €.

Pa ne bom iz enega samega razloga.

Ker laže.

Denarja sploh ne rabi za opracijo prijateljeve moškosti, ampak za svojo lastno. :lol1: :lol1: :lol1:

Če bi rekel:

Fantje premalega imam, dajte mi vsak jurja, da si ga povečam, bi mu ga dal.

Ne pa da okrog govori, da ima malega njegov kolega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi na njegov transakcijski račun nakazal 20 €.

Pa ne bom iz enega samega razloga.

Ker laže.

Denarja sploh ne rabi za opracijo prijateljeve moškosti, ampak za svojo lastno. :lol1: :lol1: :lol1:

Če bi rekel:

Fantje premalega imam, dajte mi vsak jurja, da si ga povečam, bi mu ga dal.

Ne pa da okrog govori, da ima malega njegov kolega

:hmm: Boljš , da vzame kredit , bo imel prej velizga, pa še pol bi fino zaslužu , ker bi mu ženske same plačevale za njegovo velikost , samo bi ga pa moral spet pokazat na forumu , pa še kje ... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motiš se na celi črti.

Še dobro, da imamo tebe. Eni so imeli Kristusa, eni Mohameda, mi pa imamo tebe. Kakšna sreča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga nekdo ti more pokazat, da tu pa tam kakšno konkretno neumnost klatiš. In če česa še ne poznaš oziroma še nisi slišal to še ne pomeni, da tega ni. Torej edini, ki se tukaj obnaša kot nekdo od zgoraj naštetih si ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga nekdo ti more pokazat, da tu pa tam kakšno konkretno neumnost klatiš. In če česa še ne poznaš oziroma še nisi slišal to še ne pomeni, da tega ni. Torej edini, ki se tukaj obnaša kot nekdo od zgoraj naštetih si ti.

Definitivno. Zanimivo, da v realnem življenju takšnih težav nimam. Pa pridem na forum in takoj mi "stare džombe" razložijo kaj vse mi manjka in kaj vse je z menoj narobe. Še sreča da obstojaš ti, Kec in tebi podobni. Res sem vsesel tega razsvetljenja v življenju. Še posebej zato, ker nikoli ni podkrepljeno s konkretnimi argumenti. Če bi policija funkcionirala tak kot pisci na tem forumu, bi rešeli vse težave v eni uri. Brez potrebnih argumentov lahko zapreš tudi papeža, mar ne, Kec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno. Zanimivo, da v realnem življenju takšnih težav nimam. Pa pridem na forum in takoj mi "stare džombe" razložijo kaj vse mi manjka in kaj vse je z menoj narobe. Še sreča da obstojaš ti, Kec in tebi podobni. Res sem vsesel tega razsvetljenja v življenju. Še posebej zato, ker nikoli ni podkrepljeno s konkretnimi argumenti. Če bi policija funkcionirala tak kot pisci na tem forumu, bi rešeli vse težave v eni uri. Brez potrebnih argumentov lahko zapreš tudi papeža, mar ne, Kec?

Ok greva lepo po vrsti. Mogoče ti bo tako bolj jasno.

1. Nikjer nisem očital, da ti kaj manjka. Me niti ne zanima.

2. Ja še sreča da obstajam, ali ti tako misliš mi je vseeno.

3. Kar se tiče podkrepljenih argumentov jih tudi ti ne navajaš (govorimo sedaj samo o tej dotični temi).

4. Moj argument je akcija, ki je bila speljana prav na tem forumu v lanskem letu. Torej je moje pisanje za razliko od tvojega tukaj podkrepljeno z dobrim delom nekaterih forumašov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok greva lepo po vrsti. Mogoče ti bo tako bolj jasno.

1. Nikjer nisem očital, da ti kaj manjka. Me niti ne zanima.

2. Ja še sreča da obstajam, ali ti tako misliš mi je vseeno.

3. Kar se tiče podkrepljenih argumentov jih tudi ti ne navajaš (govorimo sedaj samo o tej dotični temi).

4. Moj argument je akcija, ki je bila speljana prav na tem forumu v lanskem letu. Torej je moje pisanje za razliko od tvojega tukaj podkrepljeno z dobrim delom nekaterih forumašov.

1. Klatim konkretne neumnosti (tvoj navedek)

2. Po forumskih pravilih, ki se seveda upoštevajo samo pri nekaterih, si na forumu moteč faktor. Preberi pravila foruma.

3. Argumentirano navajam tvoje izjave.

4. Nikoli niste na tem forumu organizirali zbiranje denarja za povečanje penisa.

P.S. Dobro delo je pomagati ljudem v stiski. Ni pa dobro delo pomagati nekomu, ki meni, da ima premalega ali prevelikega, ali predebelega itd. Daj, zberi se malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbiranje denarja po forumih? Domiselno, a popolnoma neuspešno razmišljanje.

Če nisi videl prvotnega citiranja je tukaj še enkrat. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi videl prvotnega citiranja je tukaj še enkrat. :closedeyes:

Veš kaj, Kec, glede na očitno dejstvo, da si midva, očitno, občasno tudi drugače dopisujeva preko PM, se s teboj ne bom prerekal, ker to nima smisla in ker imaš pozicijo, da imaš zmeraj prav. Pa saj to je vse skupaj brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Klatim konkretne neumnosti (tvoj navedek)

2. Po forumskih pravilih, ki se seveda upoštevajo samo pri nekaterih, si na forumu moteč faktor. Preberi pravila foruma.

3. Argumentirano navajam tvoje izjave.

4. Nikoli niste na tem forumu organizirali zbiranje denarja za povečanje penisa.

P.S. Dobro delo je pomagati ljudem v stiski. Ni pa dobro delo pomagati nekomu, ki meni, da ima premalega ali prevelikega, ali predebelega itd. Daj, zberi se malo.

:lol1: :lol1: :lol1:

Zakaj še nikjer nism slišov, da so KeC-ove objave koga motile... ker za tebe lahko v vsaki temi to beremo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

Zakaj še nikjer nism slišov, da so KeC-ove objave koga motile...

....brez komentarja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!