Skoči na vsebino

SKRIVNOSTNEŽI


Priporočene objave

:? Ko prebiram ta forum, me jasno zanima tudi kdo vse pise na forumu,

zato vedno, ko zagledam kaksno novo ime, si ogledam njegov "profil".

Opažati pa sem začel, da je večina "profilov" skoraj praznih in če izveš kaj več kot samo ime (oziroma partizansko ime), ti je uspel že kar velik podvig. Ni mi jasno zakaj taka skrivnost o tem od kod si, kaj voziš, spol, pravo ime (to v novem profilu sploh ni vec vidno), ............. :?

Mislim, da bi za prijavo na motosvet, morali zahtevati več obveznih podatkov, saj če že o nečem pišeš in če si pri tem iskren, se nimaš pred niomer skrivat. :!: :?: :!: :idea: :!:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladžo, imaš prav, tudi jaz pogosto pogledam profil, pa večinoma ne najdem nič uporabnega. Včasih potem osebo spoznaš v živo - npr. na 3M, pa se tam pomeniš. Ponavadi pa res ostane le pri "partizanskih"... Če bi bilo več podatkov obveznih, dvomim, da bi navajali prave (pravzaprav se to že zdaj dogaja). In potem dobiš npr. Eskima iz Afrike, ki se vozi s 1500ccm Solex-om... :roll: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to debato smo ze imeli pred kaksnim mesecem - v bistvu je meni vseeno kdo ali kaj se skriva za "imenom"; dokler ni dokazal,da se mu/ji lahko zaupa do neke mere,je lahko zaradi mene einstein,papez ali mati tereza :wink: .....saj take se hitro izvoha. :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se isto strinjam z Bladzotom,na forumu vidiš naprimer enega Tatsuya pol pa po parih tednih ugotoviš da je žlahtovc,pa take čudne fore.Ne vem zakaj nekateri domujejo v Egiptu pa Tajskem in ne vem kaj še, jaz tukaj ne vidim nobene fore.Bilo pa bi bolj lažje kajti morda se med seboj poznamo pa tega po partizanskem imenu sploh ne vemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja no usi mate po malem pru!

Res je fajn ce vidis kdo je in ce se mogoce poznata sam...

Ampak Ice ma tud prav! Sej ni vazn kdo je ampak ce temu cloveku lahko zaupas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm, to pa je zdaj dobro vprasanje...

Kot drzavo bivanja navesti Transilvanijo je ocitna sala, da pa bi bilo zanimivo vedet iz katerega kraja kdo je, je pa tudi res. Spet pa ima Ice prav, zaupanja vredne hitro preberes. Mislim, da pa v tem primeru privatna sporocila kar dobro sluzijo. :D In ce ti kdo na vprasanje: "Halo. Cital sem te , kdo si?", se zmeraj odgovori: Ali Baba iz Kambodze, je ociten bedak. Ni vredno truda....gremo dalje.

lp dave_tw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je zadnjič HHV dejal, da si človek ustvari sliko sogovornika na podlagi avtarja. Potem sem jaz prispodoba za nič. :D

Wrong, Leon! Brez slikce še ne pomeni da je to nič. Lahko je pa nekaj bolj duhovnega, nekaj kar se ne da narisat, nekaj žlahtnejšega od podobce! :wink: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....nekaj žlahtnejšega od podobce! :wink:  :wink:  :D

<-- :shocked!: ......sploh nocem vedeti kaj si o meni mislis! :multi: :bday: :popcorn: :drinking:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, tudi mene včasih matra firbec, kdo je pravzaprav avtor kakega posta. Gledam v profil, nič otipljivega. Vendar je treba razumeti, da tudi novinec šele sondira, skuša ugotoviti, ali smo mu po volji ali ne. In če je odgovor vsaj približno pritrdilen, se prej ali slej pojavi na 3M ali kje drugje, pa se skrivnost počasi razkrije. Malce potrpljenja torej, v tem je vsa umetnost. Mogoče je škoda, da nima vsak v svojem profilu navedenega emajl naslova ali tel. št. , tako bi bilo kontaktiranje lažje, vendar če ni, mora že biti kak razlog.

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... imaš pa zato PM ... ki kar dobro delujejo ...

A veš, da nisem nikoli uspel dognati, ali ta presneta reč deluje ali ne. Nekaj sem testiral, pa mi ni bilo nič jasno :oops:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa saj v novem forumu itak ni polj kamor bi vpisal ime, itd. ... jaz motorja pac nimam vpisanega iz vsem dobro znanega razloga :lol: Imam pa ICQ UIN#, e-mail, .... :wink:

Kar se pa avatarja tice, je pa itak jasno, tisti, ki je kdaj slisal za GNU/Linux, videl maskoto TuXa (moj avatar), si lahko svoje misli :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno zakaj taka skrivnost o tem od kod si, kaj voziš, spol, pravo ime (to v novem profilu sploh ni vec vidno), ............. :? Mislim, da bi za prijavo na motosvet, morali zahtevati več obveznih podatkov, saj če že o nečem pišeš in če si pri tem iskren, se nimaš pred niomer skrivat. :!:  :?:  :!:  :idea:  :!:

Motosvet deluje na prostovoljni osnovi in vsak lahko o sebi pusti kakršnekoli podatke pač hoče.

Sicer pa smo o tem na veliko že debatirali (se spomnite, bratje, afere Osama?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa avatarja tice, je pa itak jasno, tisti, ki je kdaj slisal za gNU/Linux, videl maskoto TuXa (moj avatar), si lahko svoje misli  :wink:  :D

Da si Linux nerd ...ups ... fan :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri skrivnostneži pa smo taki, da tu na forumu nabiramo informacije, nabijati število postov se MI (da ne rečem nam) pa zdi brezveze...

Mimogrede - forum je res super, polno informacij, poročil in vtisov iz dogodkov, zborov itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri skrivnostneži pa smo taki, da tu na forumu nabiramo informacije, nabijati število postov se MI (da ne rečem nam) pa zdi brezveze...

Ja, to pa prmejduš, a veš, da maš prou!! :wink: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri skrivnostneži pa smo taki, da tu na forumu nabiramo informacije, nabijati število postov se MI (da ne rečem nam) pa zdi brezveze...

Dihur, ki noč in dan žre knjige, od sebe pa ne da najmanjše fige! :wink: :wink: :wink: :D

(FrancescoPreshernelliPress)

P.S.: Da vidmo. če boš naredil še en post brez veze?! :wink: :wink: :wink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri skrivnostneži pa smo taki, da tu na forumu nabiramo informacije, nabijati število postov se MI (da ne rečem nam) pa zdi brezveze...

Ja, ampak tole ima catch 22 .... ce bi bili vsi taki, bi vsi gledali prazen forum :wink: Pa saj ne gre za neko brezvezno nabijajne .... Jaz imam ze kak mesec 700+ postov, ce se mi zdi kaj, pac napisem :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da sem sprožil plaz...sorry...sem novinec, ne poznam nobenega motosvetovca osebno, da bi nabijali poste v prazno na kaki temi v forumu...

Če sem koga užalil, se mu opravičujem :oops: :oops: :oops:

Je pa dobro, da nas je malo takih, ki samo beremo in več ostalih...imamo vsaj kaj brati!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW ... svoj cas sem slisal Icea pripovedovati, da je sam sebi zbrisal 60 (!) postov ... ima jih pa 7000+ :wink: No, ko je to pripovedoval, jih je imel samo 5000+ :wink: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!