Skoči na vsebino

SKRIVNOSTNEŽI


Priporočene objave

Je zadnjič HHV dejal, da si človek ustvari sliko sogovornika na podlagi avtarja. Potem sem jaz prispodoba za nič. :D

Wrong, Leon! Brez slikce še ne pomeni da je to nič. Lahko je pa nekaj bolj duhovnega, nekaj kar se ne da narisat, nekaj žlahtnejšega od podobce!

OH MY GOD! AMPAK CESAR JE NAG, HORJO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri skrivnostneži pa smo taki, da tu na forumu nabiramo informacije, nabijati število postov se MI (da ne rečem nam) pa zdi brezveze...

Mimogrede - forum je res super, polno informacij, poročil in vtisov iz dogodkov, zborov itd

Se popolnoma strinjam in imaš popolnoma prav 8) Saj boš kmalu dognal kateri so tisti, ki samo nabijajo svoj števec in tisti, ki v kratkih vrsticah ali besedi povedo več kot kdo, ki seje in seje vendar ne zna žet.

Lep pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si Linux nerd ...ups ... fan  :twisted:  :twisted: :lol:  :lol:

'The Geek shall inherit the earth.' - Linus 5:5

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE: »...A veš, da nisem nikoli uspel dognati, ali ta presneta reč deluje ali ne. Nekaj sem testiral, pa mi ni bilo nič jasno...«

Če ga pošlješ pravi osebi in, če ta ni na dopustu se zagotovo vrne RE:.. ;) :D

EnBoIzCe: »...Je pa dobro, da nas je malo takih, ki samo beremo in več ostalih...imamo vsaj kaj brati!!!!!!!!!«

Tudi jaz rad berem, torej EnBoIzCe napiši še kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE: »...A veš, da nisem nikoli uspel dognati, ali ta presneta reč deluje ali ne. Nekaj sem testiral, pa mi ni bilo nič jasno...«

Če ga pošlješ pravi osebi in, če ta ni na dopustu se zagotovo vrne RE:.. ;) :D

Ja saj: TAPRAVA oseba

TAPRAVI trenutek

TAPRAVI knofi.........

Glede knofov mislim da sem osnove zapopadel, osebe in trenutki ostajajo zaviti v meglico skrivnosti :roll:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, a ste že pozabili, da se nahajamo na svetovnem spletu? Kjer lahko kdorkoli, kadarkoli dostopa do objavljenih podatkov. Jaz že ne bi pisala kakih pomembnih podatkov tukaj (npr pravi naslov, da bodo nepridipravi ja vedeli kam prit krast motorje). Kraj je mogoče zanimiv podatek, država pa itaq brezveze, če smo pa itak bolj ali manj vsi iz slovenije. Torej zadeva ostaja na nivoju fore.

Za bližnje spoznavanje pa imamo zdaj PM in vedno mail, ki je (vsaj nekoč bil) obvezen podatek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, a ste že pozabili, da se nahajamo na svetovnem spletu? Kjer lahko kdorkoli, kadarkoli dostopa do objavljenih podatkov. Jaz že ne bi pisala kakih pomembnih podatkov tukaj (npr pravi naslov, da bodo nepridipravi ja vedeli kam prit krast motorje). Kraj je mogoče zanimiv podatek, država pa itaq brezveze, če smo pa itak bolj ali manj vsi iz slovenije. Torej zadeva ostaja na nivoju fore.

Za bližnje spoznavanje pa imamo zdaj PM in vedno mail, ki je (vsaj nekoč bil) obvezen podatek.

Noben od tebe ne zahteva naslova, številke modrca, kolk tehtaš, tel. št.,

samo svoje velecenjeno ime bi se pa loh zaupal svetovnemu spletu, tudi starost ne bi škodila (kot je bilo v starem profilu). :oops: :lol:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno je bil stari profil bolj všeč,saj napišeš kar ti paše ni treba pa vsega če nočeš no naslova tud jaz nebi napisala,je pa tale zadeva PM kar cool

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo , se strinjam s teboj jaz sem imel prejšnji profil tudi bolj popolnjen kot sedanjega ampak sedaj, ko je moderno, da je tam prazno, pa naj bo, čeprav bi z veseljem vsake toliko časa kakšno novo sliko gor napopu, pa se kakšen nov poklic zmislu,... Bladzo pusti jih eni so ful paranoidni. Pa koji kurac se zanima za vas in vaše motorje, saj tako vsa bližnja okolica ve, kje je parkiran kateri motor. Malo po bifejih hodite, kot to počno nepridipravi, boste izvedeli še na kakšen način je zavarovan in kdaj odhajate od doma ter prihajate domov, v katerem prostoru se največ zadržujete,... Skratka boste presenečeni, kaj ljudje, ki jih zanimate že vedo o vas. Če se odločijo, zelo verjetno tudi uspejo, na žalost. Kurc pa taka policija in država nasploh.

Zaradi PM sam v forum manj pišem. :( :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojojoj ... zdej bom pa eno speku :wink: .

Anonimnost, to je moda današnjega časa :?: , zakaj pa si potem pomagamo in s skupnimi močmi iščemo anonimneže ki kradejo motorje :?: .

Že vem :idea: ... ker delajo narobe ... skratka za negativna dejanja je nujno da te razkrinkajo, za pozitivnimi se vsakdo rad postavlja ... tu mi nekaj na štima !!!

Pa kaj, jutri ... opsss ... danes je nov dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebi ga jaz ne morem pomagat , če smo eni bolj sramežljivi ,kot drugi svoje kože pač ne moreš :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Ko prebiram ta forum, me jasno zanima tudi kdo vse pise na forumu,

zato vedno, ko zagledam kaksno novo ime, si ogledam njegov "profil".

Opažati pa sem začel, da je večina "profilov" skoraj praznih in če izveš kaj več kot samo ime (oziroma partizansko ime), ti je uspel že kar velik podvig. Ni mi jasno zakaj taka skrivnost o tem od kod si, kaj voziš, spol, pravo ime (to v novem profilu sploh ni vec vidno), ............. :?

Mislim, da bi za prijavo na motosvet, morali zahtevati več obveznih podatkov, saj če že o nečem pišeš in če si pri tem iskren, se nimaš pred niomer skrivat. :!: :?: :!: :idea: :!:

lp

Ti stari si pa tapru ki nimaš nč v profilu, nevam zakaj potem od drugih zahtevaš naj pustijo raspoznavne znake :roll:

:wink: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Ko prebiram ta forum, me jasno zanima tudi kdo vse pise na forumu,

zato vedno, ko zagledam kaksno novo ime, si ogledam njegov "profil".

Opažati pa sem začel, da je večina "profilov" skoraj praznih in če izveš kaj več kot samo ime (oziroma partizansko ime), ti je uspel že kar velik podvig. Ni mi jasno zakaj taka skrivnost o tem od kod si, kaj voziš, spol, pravo ime (to v novem profilu sploh ni vec vidno), ............. :?  

Mislim, da bi za prijavo na motosvet, morali zahtevati več obveznih podatkov, saj če že o nečem pišeš in če si pri tem iskren, se nimaš pred niomer skrivat. :!:  :?:  :!:  :idea:  :!:

lp

Ti stari si pa tapru ki nimaš nč v profilu, nevam zakaj potem od drugih zahtevaš naj pustijo raspoznavne znake :roll:

:wink: :wink: :wink:

Saj mi "novi" profil, ne omogoča, pustiti "raspoznavnih znakov.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Ko prebiram ta forum, me jasno zanima tudi kdo vse pise na forumu,

zato vedno, ko zagledam kaksno novo ime, si ogledam njegov "profil".

Opažati pa sem začel, da je večina "profilov" skoraj praznih in če izveš kaj več kot samo ime (oziroma partizansko ime), ti je uspel že kar velik podvig. Ni mi jasno zakaj taka skrivnost o tem od kod si, kaj voziš, spol, pravo ime (to v novem profilu sploh ni vec vidno), ............. :?  

Mislim, da bi za prijavo na motosvet, morali zahtevati več obveznih podatkov, saj če že o nečem pišeš in če si pri tem iskren, se nimaš pred niomer skrivat. :!:  :?:  :!:  :idea:  :!:

lp

Ti stari si pa tapru ki nimaš nč v profilu, nevam zakaj potem od drugih zahtevaš naj pustijo raspoznavne znake :roll:

:wink: :wink: :wink:

Saj mi "novi" profil, ne omogoča, pustiti "raspoznavnih znakov.

lp

Hm ja no :oops: :oops: , no FORUMOVCI :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Opažam, opažam.....,da ima vse več Motosvetovcev,vključno z menoj, v profilu vpisane resnične kraje bivanja. Lahko samo rečem, da me to zelo veseli :D :D :D :D

Imam občutek, da se na takšen način vidi, da Motosvet jemljemo kot realen del našega življenja in ne kot Cyberklepetalnicorešisekompleksov. Pa tudi del radovednosti je potešen.

Ni pa ta post nobena kritika vseh tistih, ki so doma v Indijikoromandiji ali.... . Vsak ima svoj prav. 8) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yap, pa še svoje slikce smo gor prlimali! :lol: :lol: :lol:

LP HHV iz Bezenice. To je tam, kjer biki pa žrebci po travnikih letajo, vmes pa Rotvailer, pa jasno moja zverina ko se za lisjaki podi. Razen z lisjaki in bikom, sem z vsemi frend! :twisted: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
S časoma se naveličaš nagih bab

in takrat ugotoviš, da je vse lepše,

če je vsaj malo prikrito.

Takrat dobi domišljija prosto pot. 8)

jaz bi temu rekel fetišizem 8) 8)

torej, MS, zbir fetišistov/k :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!