Skoči na vsebino

DOPUST,motor,morje,žur


Sanda7

Priporočene objave

Kam se odpravljate letos na počitnice oz. zaslužen dopust,z motorjem seveda.Oz.nekateri so že nazaj ampak nič hudga. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, midva z Lindau-om namerava takoj prve dni septembra pičiti na hrvaško obalo...pravzaprav na otok - Pašman... 8) 8) Tam bova verjetno ostala par dni, da pozdraviva mojo familijo :P , potem pa proti Dubrovniku, da nadoknadiva prvomajski motosvetov Dubrovnik! Nazaj grede pa še nekaj dni počitka na Pašmanu...uf, komaj čakam.... :roll:

A ima slučajno kdo namen v začetku septembra izvesti kakšno turo do Dubrovnika??? Naj javi.... :?: :?:

P.S.: če bo kdo v tistem času lazil po Hrvaški in vidi na kufru nalepko Motosvet....pocukaj za rokav, pa gremo na sljadoljed... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam se odpravljate letos na počitnice oz. zaslužen dopust,z motorjem seveda.Oz.nekateri so že nazaj ampak nič hudga. :wink:

Bil konec junija na jadranju (Kornati, Solta). V nedeljo pa v Dalmacijo. Najprej za dva tedna na Bol, pol pa mogoce Crna Gora, mogoce Mostar,.......oz. ne vem se cist natancno

V glavnem, vsi ki greste na pocitnice = uzivajte. Pa varno vozno vam zelim.

(Aja! Odstopam od forua za tri tedne)

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukrajina, letos pade Ukrajina v vsej njeni lepoti :D

Kdor je kaj kot student okoli hodil, ve kaj me caka in cesa se veselim. Ukrajinke pa se studentke ......double jackpot 8) .

Ko pridem nazaj vam povem, kako zgledajo nebesa :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam se odpravljate letos na počitnice oz. zaslužen dopust,z motorjem seveda.Oz.nekateri so že nazaj ampak nič hudga. :wink:

Ce bo z $$ znesl, pol 1.9. - 1.10. Francija, drugac pa za manj casa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mi smo pa že dal čez dopust.

Z motorjem preko Vinice, Kladuše v Bihač in nato na otok Pag kjer smo preživeli prekrasnih 7 dni nato pa smo jo užgali še preko Mostarja v Dubrovnik, za nazaj razsuli en motor (nekje pri Šibeniku) plačali 630kn kazni in nato nazaj na Pag ter preko Senja in Josipdola nazaj v prekrasno Slovenijo.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi banka vrne plačilno kartico in če 50% lastnica mojga motorja dobi dopust, bom šel tudi nas dva na morje več kot dva dni. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po 12. avgustu odhajava z ženo na zasluženi dopust. zaželela sva si turo čez Vršič in po soški dolini do morja. nato pa nekaj dni na Krk (7) pol pa do Paga čez cel otok (3 dni). čez šibenik do plitvičkih jezer kjer ostajava kak dan, potem pa do Adlešičev, da se lepo umijeva v Kolpi in potem prek Metlike, Novega Mesta, Celja do Koroške. Upava da bo dvajset dni dovolj za takšno potepanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hudiča v 20ih dneh bom prevozila celo Avstrijo,Nemčijo,Dansko,Norveško,Finsko in Švedsko cca 9.000kilometrov,no ja planirano je 20 dni bom pa potem ko pridem nazaj sporočila če je blo dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno sem nasel internet caffe.

Naj na kratko napisem, kaj se je dogajalo prejsnje dni

V nedeljo ob devetih zjutraj odhod proti Splitu. Do Plitvic vse OK, potem pa obvoz. Namesto direkt do Knina, smo morali iti skoyi Gospic. V Gospicu so se zacele viharne nevihte s toco, ki so nas prale vse do Sinja. Koncno smo ob 17. uri prispeli v Split. Ob 21. uri je bil postavljen sotor v campu Kanun na Bolu na Bracu. Sledilo je se HOP-HOP in ZZZZZ.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek po zajtrku je sledil odhod na plazo. Nudo valjda! Same ( depilirane) svetlolase cehinje, slovakinje, kaksna slovenka..... V glavnem NEBESA na plazi.

No ne da se mi vec pisati, ker grem raje nazaj na plazo.

Se mogoce se kaj oglasim!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti srečkovič,ti no kar dobr se naglej da bo za celo zimo zadostovalo,ampak naj ostane samo pri gledanju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sledilo je se HOP-HOP in ZZZZZ.

Tadej

Ok... za ZZZZZZ mi je jasno, ampak HOP-HOP bi pa potreboval še malce podrobnejšo razlago ... torej :P :oops: :lol: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sledilo je se HOP-HOP in ZZZZZ.

Tadej

Ok... za ZZZZZZ mi je jasno, ampak HOP-HOP bi pa potreboval še malce podrobnejšo razlago ... torej :P :oops: :lol: :lol: 8)

S slikcami, če je možno.... :shock: :oops: :shock: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred enim tednom sva z boljšo polovico končala prvi del letošnjega dopusta. Začela sva ga dvodnevnim počivanjem v Lovranu. Nato sva se po Jadranski magistrali napotila proti Dubrovniku (z motorjem, jasno). Vmes sva delala malo ovinkov po celini zaradi zaprte Jadranske magistrale (burja). V Dubrovniku sva si nekaj dni ogledovala okolico in počivala. Potem sva se napotila proti Bosni v Mostar in nato nazaj na Hrvaško obiskat prijatelje v Imotski (Modro jezero je zakon). Pot sva nadaljevala proti Zadru, kjer sva šla na trajekt za Lošinj, nato na vožnja čez Cres in zopet na trajekt za celino. Potem sva spet dva dni počivala v Lovranu. Rezultat: 2300 km in spočiti živčki.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek zakljucim dopustovanje na Bolu in startam proti Crni gori. Zelo bi bil hvalezen, ce bi mi kdo napisal (ki je ze bil letos oz. lani tam doli), kje so spali (apartmaji, sobe) in kaksne so priblizne cene. Je v Crni gori kak camp? Mi kdo lahko priporoci kake sobe, kjer je prespal? Ze v naprej se lepo zahvaljujem!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa sem tudi Crni Gori nasel intrnet cafano. Z Misho sva se namestila v Ulcinju. Danes sva obvozila Skadarsko jezero, Cetinje, Lovcen, Budva . Trenutno jem raznjice, nato pa se 35 km do Ulcinja.

Cene tukaj sploh niso tako visoke. Za sobo z uporabo kuhinje placujeva 6 Eurov po osebi.

Turizma je ful. V mestu se vsak vecer zura kot pri norcih. Mizika iz TV PINKA RULZ.

Jutri greva se za dva ni v Budvo. Tam so sobe nekoliko drazje = 10 Euro/osebo !

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v Budvi sem nasel internet. Tukaj je folka too much! Tolk turistov kolikor je tukaj jih ne bo v Portorozu v 10 letih!

Trenutno se sprehajava po promenadi, ki je dolga nekaj vec kot pet kilometrov. Na koncu promenade je obzidje, znotraj njega pa eno tako mesto kot je Dubrovnik. Ampak Dubrovnik je pusiona proti Budvi! V vsaki kafani muzika do fula, folk plese po mizah, runde padajo.

Danes sva z Misko v eni restavraciji jedla, nato pa sva jim spizdila cenik. Ko pridem v LJ ga poskeniram in dam na Motosvet, da se bo videlo, da so cene tukaj veliko nizje kot na Hrvaskem. So nekoliko nizje kot pri nas.

Aja pa se to Djevojke u ljetnim haljinama so take, ali pa se boljse kot tiste na 3M. UFFFFF!

Da pa ne govorim kaj vse se vozi po cestah! Corvete, Mercedesi SLK, CLK, M, BMW-ji 325, 525, M3, M5, ........ Pa jahtice in gliserji so tudi spizdeni. Motorjev pa je bolj malo.

Grem se mal gledat Djevojke u .....

CAO!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se mejta še naprej, pa še kej sporoči.....

Ah danes je zadnji vecer..... Jutri zgodaj zjutraj pa domov. GRRRR!!!

Sobo sva imela zelo lepo (se lepso kakor apartamji na "Prvomajskem Pagu") Pa vceri ponoci me je u kafani na plazi ena pevacica narodne muzike med njenim petjem celega polubckala (objavim sliko), nato pa mi je odpela Djurdev dan. Samo zame! UF!!

Vstopnine za na palzo ne poznajo, tusev je dovolj, ni lisic, ni pajkov, ni mestnih redarjev. Bomo kaksnega od nasih turisticnih delavcev iz nase obale poslali sem dol, da bo mal spregledal.....

Shit no, k moram domov.

Tadej

PS: A uganete, kam grem drugo leto na dopust?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No midva sva prevozila celo Skandinavijo,doživela veliko lepih in manj lepih trenutkov,zapravla velik denarja in enkrat sem vidla in ne mislim nikol več,drugo leto grem v toplejš kraje to sem se odločila že 2 dan potovanja,pade pa Španija,Portugalska in seveda najbolj zahodna točka evrope Rt,ROCA na portugalskem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Lee Dee pa se v petek ponoči odpravljava na Kubo... en mesec Karibov mi bo kar dobro del... Kubanke, havanke (cigare, da ne bo pomote), Cuba Libre, potapljanje in sposojeni motorji (upam da!)...

Mislim, da nama ne bo hudega 8) 8) 8) 8)

L_cuba-libre.jpg043-carnaval-gr.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!