Skoči na vsebino

DOPUST,motor,morje,žur


Priporočene objave

Midva z Lee Dee pa se v petek ponoči odpravljava na Kubo... en mesec Karibov mi bo kar dobro del... Kubanke, havanke (cigare, da ne bo pomote), Cuba Libre, potapljanje in sposojeni motorji (upam da!)...

Mislim, da nama ne bo hudega 8) 8) 8) 8)

....v to ne dvomim.... 8) 8)

Leposemejta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Lee Dee pa se v petek ponoči odpravljava na Kubo... en mesec Karibov mi bo kar dobro del... Kubanke, havanke (cigare, da ne bo pomote), Cuba Libre, potapljanje in sposojeni motorji (upam da!)...

Mislim, da nama ne bo hudega 8) 8) 8) 8)

Moj bratranec se je pred enim tednom vrnil s Kube, sam je mel kar nekaj smole. Ga je namreč škorpion pičil. Torej apeliram na vaju, da mal gledata, kje se bosta valjala :D

Uživajta kolikor se da....mi pa bomo čakali na reportažo.

LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva z Misho v eni restavraciji jedla, nato pa sva jim spizdila cenik. Ko pridem v LJ ga poskeniram in dam na Motosvet, da se bo videlo, da so cene tukaj veliko nizje kot na Hrvaskem. So nekoliko nizje kot pri nas.

Tadej

Kot sem obljubil:

20020808_cenik1.jpg

20020808_cenik2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za predjed bi pol kile mušljev in salato od hobotnice, za glavno jed pa lignje na žaru. Pa pol litra belega odprtega vina.

Hvala...

tasty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, tudi v Crni Gori sploh ni slabo:

Spet nč posebnga!

Upam da ni kakšna motosvetovka na sliki.

Shit, :2gunfire: zdej me bo pa črnogorska mafija lovila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Lee Dee pa se v petek ponoči odpravljava na Kubo... en mesec Karibov mi bo kar dobro del... Kubanke, havanke (cigare, da ne bo pomote), Cuba Libre, potapljanje in sposojeni motorji (upam da!)...

Mislim, da nama ne bo hudega 8) 8) 8) 8)

L_cuba-libre.jpg043-carnaval-gr.jpg

as mogu povedat, da so to cigare?....ccc

eto..js mam pa ze avtobusno karto za ke u zepu!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda a gres drugo leto v Crno Goro namesto na Portugalsko?

Tadej

TO pa ne,v Črni gori sem že bila,in to o Črnogorci sploh ne drži,za osvajat punce so delovni kot nihče.Za Portugalsko smo se že dogovorili da pade,nekaj razmišljamo še o Marocu.Če ima mogoče gdo kakšne fajn info.Drugač pa je Črna gora zakon vsaj kar se tiče nočnega življenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 let pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Mesec Hrvaške obale,ki traja zdaj,ene 3-4 dni Bosne pa mogoče zviz na Ohrid,pol pa še mal Hrvaške obale....to je nekje planiran izkupiček 2012....matr sem bil celo leto na kruhu pa vodi,tok ,da zdej lahko na dopustu dodam tud mal soli :P :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

špartansko šotorenje nekje na Hrvaški obali in večerna raziskovanja prijetnih "coussine" konc julija šele :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mesec Hrvaške obale,ki traja zdaj,ene 3-4 dni Bosne pa mogoče zviz na Ohrid,pol pa še mal Hrvaške obale....to je nekje planiran izkupiček 2012....matr sem bil celo leto na kruhu pa vodi,tok ,da zdej lahko na dopustu dodam tud mal soli :P :lol:

Ta zapis iščem že dva dni, ker se nisem mogel spomnit v kateri temi sem ga prebral... zakaj ga iščem, ker naj mi še kdo omeni recesijo, pa mu sprintam ta zapis in mu ga zalepim na čelo....

Kmet2 je res ena posebna vrsta, ampak je pa žiw dokaz, da smo slovenčki lahko še kako priden narod, in si lahko marsi kaj privoščimo. (priznam težko je najti delo, vendar ni pa nemogoče!)

(govorim o pošteno-trdno prigaranem denarju, in ne o mutnih poslih!!, da ne bo spet kakšne pomote)

:music2:

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

špartansko šotorenje nekje na Hrvaški obali in večerna raziskovanja prijetnih "coussine" konc julija šele :(

Bolje pozno kot nikoli, morje ne bo pobegnilo, hrvaška pa tudi ne (no vsaj dokler še ni v EU :D)...boš vidu, takrat bo še lepše kot zdaj na začetku, ki vsi silijo, da grejo prej na dopust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje pozno kot nikoli, morje ne bo pobegnilo, hrvaška pa tudi ne (no vsaj dokler še ni v EU :D)...boš vidu, takrat bo še lepše kot zdaj na začetku, ki vsi silijo, da grejo prej na dopust.

takrat navalijo taljani...auuu..se ti postavjo skor na tvoj šotor, sam jejo pa ropotajo...ne, raje bi šel prej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrat navalijo taljani...auuu..se ti postavjo skor na tvoj šotor, sam jejo pa ropotajo...ne, raje bi šel prej

Mah za šotor mi je vseeno, se spi v njem itak samo na večer, čez dan greš pa lepo peš na divje plaže, pa si skoraj sam, samo kakšna ladja se zasidra notri in to je to...

Meni ni lepšega, kot plaže ki so težko dostopne peš, in male plaže, kjer si že zjutraj rezerviraš svoj plac čez celo plažo :)...potem pa samo maska snorkelj in vilice (za hobotnice) pa ene dve ribiški palici zapičeni na kamnih :P čakajoči, da se upleni najmanj kakšen morski pes :D (hehe malo za hec malo za res)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!