Skoči na vsebino

Kateri bencin in katero olje?


mare20

Priporočene objave

Jaz sem mešal ker se mi ni dalo ven spuščat, pa ni blo panike :) Včasih sem uporablal Castrol tts, sedaj pa Valvoline full synt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Da nebom odpiral nove teme. Mam preprosto vprašanje. Katero olje naj nalijem zadaj not kjer so prenosi? Kar olje za avtomobilske menjalnike, motorno olje, olje za avtomatkse menjalnike, ali je kakšo posebno olje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se da dobit prav tako olje ki je za take menjalnike.

Npr.jst mam doma olje valvoline pa je prav za to narjen pa smrdi ko prasica prav za prenose od scooterja.

Al pa na scooter-attack si naro; olje ki je v taki tubici pa je tut vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motul ma tisto tubico olja za prenose.. Majo tle pr nas pr enmu mehankarju.. pride pa celih 800sit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja u tale drek zablokiran zj tankam 95 pa enga shell-a. pol k ga odblokiram enga motula tko navadn kvalitetnga pa pomoje dam tankov 98 pol k bo predelva na malossi80ccm pa mav več uplinač pa obvezn motul 800 pa 98 an

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

pol pa še mene neki zanima...

kaj priporačate za yamaho tzr50 valentino rossi?

za zdaj ni še nič not .) diši po novem :OK: k me še čaka v trgovini :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj priporačate za yamaho tzr50 valentino rossi?

za zdaj ni še nič not .) diši po novem :OK: k me še čaka v trgovini :hmm:

Disk ključavnica z alarmom al pa ketna iz titana, ki se je ne da prežagat

KUGA???

Zelo logičen odgovor, predvsem glede na naslov teme. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bencin 95 tak ko ti piše v knigici...dizla menda neboš tankal...olje pa bi jaz dal motul al pa valvoline...drugo v moj motor ne pride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

lep pozdrav

nekaj me zanima... sedaj se odločam za nakup olja za yamaho tzr50 valentino rossi.

zanima me, kaj od naštetega je najbolje...

1. Castrol TTS - okoli 4000 sit/l (dobim trenutno liter za 2400 oz 2000 sit/kom za 10 litrov)

2. Motul 600 - okoli 3800 sit/l

3. Castrol A747 - okoli 6500 sit/l - 7000 sit/l

4. Castrol R2 Racingbike - okoli 5500 sit/l

5. ostalo

kaj mislite?

pa ne me spet okregat :cry: hočem kupit samo nekaj, kar bo dobro za moj motor, sama pa nimam niti primbližno kaj znanja o tem kako in kaj :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valvoline Fullsynt 2T je tudi dobro olje :) . Pa še dokaj ugodno je, pride manj od vseh teh, ki si jih ti naštela :) nekaj malega pod 3k se mi zdi.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tts ti je za original premasten, zapacalo bo ti vse skup, ne zdaj da bi po enem tednu se to poznalo, ampak čez čas ko ti celega izpušnega in avspuh zapaca

tts je specialka za kroske ker se vrtijo na iber obratih

kaki valvoline, motul600 to je boljša izbira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal bedn bo zvenel ka pa stihl (štil) to neki olje za dvokatkne mašine :) :whistle: :ninja: :ninja: men je zlo dobr služu nikol mi ni zapacal kadil se ni ...

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sprašujem zato, k lahko Castrol TTS dobim za 2000 sit/l, če vzamem 10 flašk po 1 liter.

zato me zanima, če je uredu.

Imam yamaho Chapi 50 ccm letnik 1992 prevoženih ca 50000 Km . Motor ni bil še nikoli odprt menjano samo ; gume ,par svečk champion. ATF olje v menjalniku,zavorne obloge.Vedno uporabljam olje MOTUL,in najslabši benzin,prej 85 okt zdaj pa 95 ne svetujem ti 100 oktanski( premočan).Aspuf pa sem dosedaj eno trikrat očistil. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!