Skoči na vsebino

Kateri bencin in katero olje?


mare20

Priporočene objave

men se zdi d na hitrost pa to bol upliva razmerje bencin-olje, kej če je olja preveč, pol itak d je mal slabša hitrost pa use, ker je tud eksplozivnost manša

a se motim??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prov ja... sam še vseen bol da gre mav mn pa se mav bol kadi k pa da maš mešanco čist na meji poj ti pa enkt zariba... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prov ja... sam še vseen bol da gre mav mn pa se mav bol kadi k pa da maš mešanco čist na meji poj ti pa enkt zariba... 

točn tak!!

bolš da mal bolš maže kot pa da ti pol še ki ribne!! .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

jest sm zdj spet tankal 95 namest 98, ker sm biu nekje, kjer je bla edina crpalka dalec naokol, pa se tm so mel sam 95. do kake druge crpalke pa neb vec prsu..... uglavnem, pozna se mi ene 5km na koncni... in pr moji koncni je to velik :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='26 Apr 2004 @ 18:53'] jest sm zdj spet tankal 95 namest 98, ker sm biu nekje, kjer je bla edina crpalka dalec naokol, pa se tm so mel sam 95. do kake druge crpalke pa neb vec prsu..... uglavnem, pozna se mi ene 5km na koncni... in pr moji koncni je to velik :(

tolk se pozna??? Matr jst bom ju3 tud šel tankat 98 :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pred kratkim za poskus začel tankat 98, pa se mi zdi da je nekaj malega razlike v odzivnosti, pa mogoče kak km/h na končni, nasplošno mam občutek da motor lepše laufa, nevem če je to res, ampak mam tak občutek :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem že dostikrat slišal da naj bi šel z 98 bolj kot pa z 95 :D nevem... morm probat .) samo je pa na žalost dražji :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom drugič tankal 98 pa me zanima kako bo......98 stane 203 sit, tak da je nekaj dražji od 95, sam važno da gre bolj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk se pozna??? Matr jst bom ju3 tud šel tankat 98 :D :D

sam ce bos samo enkrat 98 tankal, se bo skup s 95 mesal pa ne bo cel 98.... mors ene parkrat tankat, da gre ves 98 ven.

to sem že dostikrat slišal da naj bi šel z 98 bolj kot pa z 95  nevem... morm probat  samo je pa na žalost dražji 

ce tankas ene 6 litrov je vseskup drazje za ene 30 tolarjev, tko da sploh ni taka kriza, kot jo zganjas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200sit je 98. Ti niso vec normalni... :angry: :angry:

ja roba bo treba nafto odkrit :D :D jaz sem 1x tankal 98 pa je bla razlika samo v pospeskih :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sem sel tud jaz prvic 98 tankat.. Menda bo ql..

Aja se to.. A je navadno Motulovo scooter 2T (zeleno) olje dovolj dobro za 70cc, ali se bolj splaca kako drugo olje? Tisto t600 al kaj je?

No, to je to:)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sem sel tud jaz prvic 98 tankat.. Menda bo ql..

Aja se to.. A je navadno Motulovo scooter 2T (zeleno) olje dovolj dobro za 70cc, ali se bolj splaca kako drugo olje? Tisto t600 al kaj je?

No, to je to:)

lp

in je kul 98 ? .)

motul scooter 2t uporablam jaz, sem zadovoln :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

V kratkem bom nabavil veliko količino olja Valvoline in Liquid Moly.Če bi rad kdo kupil olje se lahko zmeni z mano.

Sam trenutno tankam super 98 ter motul600 ker drugega niso meli jaz pa sem nujno rabil olje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš čist prav pomoje, ker je 98 kvalitetnejši od 95

Ta "kvaliteta" ni tako blazno različna med 95 in 98. Sem ene parkrat tankal 98 čisto iz firbca in razlike ni blo čisto nobene. Poraba je bla ista, končna tudi, pospeški tudi, plačal pa sem precej več na en kesl. Ostajam na 95-ki. Razlika je samo v številu ogljikovih atomov, ki naj bi povzročili boljši tek motorja, torej preprečili klenkanje (trokiranje). Ampak, močno dvomim, da ma kdo s 95-ko težave. 2T že sam po sebi nesinhrono deluje ;)

Olja pa sem se za naslednjih 6.000km rešo :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kok je motul 600 bolse od motul scooter 2t :hmm:

Se splaca menjat, ali naj ostanem na tem olju?

Aja, glede bencina bom porocal kasneje.. Zdaj je se malo 95 noter, pa se cakam dokumente da grem registrirat...

P.S Tomozuki, a si dobil tablico pa dokumente?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kok je motul 600 bolse od motul scooter 2t :hmm:

Se splaca menjat, ali naj ostanem na tem olju?

Aja, glede bencina bom porocal kasneje.. Zdaj je se malo 95 noter, pa se cakam dokumente da grem registrirat...

P.S Tomozuki, a si dobil tablico pa dokumente?

2t technosynth je čist dovolj pomoje za gus

Sem pa danes videl v stupitu, da majo isto takšno olje scooter 2t, samo da je fulsynth

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

207sit za 98 :blink: :blink: :wacko: :wacko: :cry: Kaj so normalni al ja? :wacko: :wacko:

itak da niso normalni :fight2:

a je kdo že probu dizla tankat :? (a gre dobr slabš -a sploh gre)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!