Skoči na vsebino

Kateri bencin in katero olje?


mare20

Priporočene objave

Res nenormalno se podražuje bencin... :cry: :cry: :cry:

Neosvinčen motorni bencin 95 oktanski:

01.07.1999 --> 106,600 SIT :yea2: :yea2: :yea2:

11.05.2004 --> 202,500 SIT :BUA: :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil LUCiNhO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res nenormalno se podražuje bencin... :cry: :cry: :cry:

Neosvinčen motorni bencin 95 oktanski:

01.07.1999 --> 106,600 SIT :yea2: :yea2: :yea2:

11.05.2004 --> 202,500 SIT :BUA: :BUA: :BUA:

Ja kva pa pred 25timi leti k je bil benz pomoje ene 30 SIT po litru? :o :o Zdej pa kar 200+ SIT/l :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tankam euro super 95 in Repsol 2T Competition olje.Zaenkrat zadeva super špila!! :lol: B) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 leti so bli boni tak da je bil liter bencina 20SIT :D :D :D

Popravljeno . Popravil dj_runner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podražitev bencina je posledica višjega standarda v sloveniji (višje pla?e EU in ...)

tak da standard življenja je vedno ve?ji tak da bo bencin ob koncu leta enih 240-260SIT :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu mamo zdaj eu... :angry:

bomo pač hodli na hrvaško tankat pa na poti nazaj pol tanka zrabli :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pa ma tam vsak avto vsaj 200KM, pa pije jih večina krepko nad 15l pol pa se čudijo kak se tak hitro zmanšujejo zaloge nafte... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOOOOOOOK je bencin že drag!!

to je nenormalno!

98 = 207 sit.

Natočil sem 4,8 litre za 1k.

Žre mi pa 6l na 100km.

se še sploh splača imet predelan skuter????? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja boste mogli kar diteche začet kupovat :P :P :P :D !!!!! Naprimer jst natankam 6l bencina in se s tem nardim pribl. 350 km!!!!! :P :P :D Jst vam rečem boste hmau nehal kritizirat diteche (še posebi pol k bo benz ene 250)!!!!! :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja danes se je bencin spet podrazo pri OPAC-u zdaj je že 41$ za sod?ek predlani je bil 1x cenejši :angry: :angry: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom mel nikol ditecha. nebom se potem 60 vozu, pa v klanec ga tud ne bom porival .)

Rajš nebom reku kva ti pejd porivat k se mi ne da kregat rečem ti pa sam tole primerji ti runerco brez blokade in brez tuninga in ditecha brez blokade in brez tuninga! Zdj mi pa povej kateri ma boljše pospeške pa boljš vleče v klanc! Zgleda se ti z ditechom še nisi preveč po klancih prevozu ker če bi se bi vidu da vleče čist normalno za skuterja tud če sta dva gor!!!!!! Če pa ne verjameš pa enkrat prid u loko pa se bova pelala v kakšen hrib in boš kuj verjel!! Res vas prosm da ne kritizirate ditecha zato ker "eni" pravjo da je gnil! Prvo naredte z njemu ene 200 km pa boste pol kritiziral pa komentiral po svoje in nebom čist nč reku!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk jz mam problem k rabm ole in nimam dost dnara in me zanima kaKO JE LAHKO RAZLIKA MED OLJI 1k sit ko pa berš etiketo pa vse isto piše recmo shell castrol motul in zdej nevem kva nj vzamem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, cene mislijo biti še kar precej višje, saj smo glede na Evropo še vedno neizenačeni (šejki pa veselo šparajo naftne zaloge, da jih bodo lahko prodajali še po višji ceni). Skratka, mene to preveč ne boli niti pri avtu niti pri motorju. Pri avtu me ne, ker sem zračunal, da na poln tank (60l) dam nekaj čez 600sit več (to me nebo ubilo pri gromozanskih 10.000sit), motor pa itak popije slabe 4 litre, tak da oni kar naj višajo cene. Se pa strinjam, da so previsoke. Medtem, ko se eni zajebavajo s Formulo 1, al naj dirko skrajšajo iz 100 na 80 krogov, eni reveži nimajo več za bencin, medtem ko tam vsi bolidi veselo pijejo bencinske infuzije na račune spoznorjev. Sramota! Enkrat bo treba tudi športu nardit konec, ker zadnje čase pa ni več tolko bencina, da bi se lahko še zajebavali z njim. Sej tut za letala gre tolko kerozina, da se dizli samo mastijo okol ust :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajš nebom reku kva ti pejd porivat k se mi ne da kregat rečem ti pa sam tole primerji ti runerco brez blokade in brez tuninga in ditecha brez blokade in brez tuninga! Zdj mi pa povej kateri ma boljše pospeške pa boljš vleče v klanc! Zgleda se ti z ditechom še nisi preveč po klancih prevozu ker če bi se bi vidu da vleče čist normalno za skuterja tud če sta dva gor!!!!!! Če pa ne verjameš pa enkrat prid u loko pa se bova pelala v kakšen hrib in boš kuj verjel!! Res vas prosm da ne kritizirate ditecha zato ker "eni" pravjo da je gnil! Prvo naredte z njemu ene 200 km pa boste pol kritiziral pa komentiral po svoje in nebom čist nč reku!!

dobr, ne bova se kregala!

pac, ne maram ditecha.

aja, runnerca letnik 99 navzdol, pihne ditecha :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letalski prevozi so se tudi podražili na ra?un predrage nafte tak da zaradi ZDA in njihovega boja proti terroristom trpi celi svet :fight2: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia, tudi ditechi so eni najhitrejši nepredelanih skuterjev...razlog je ta, da ma razmeroma odprt in zmogljiv auspuff <_<

ko pride pa do predelav pa ostane le še sr 50 nekak enakovredna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk pa sm mislu da smo to že predebatiral ker je bol di tech al navadn :?

dj vzdržte se no OBA sta dobra pa čeprav različna in vsak ma svoje prednost in slabosti :) in pri di tech-u je slabost predvsem cena :BUA: in drag tuning :fight2: tko da več spoštovanja do di tech :OK: (sranja joke da nav tko resno izpadl) tisti z di techi pa vedite da vs sam dražjo(mo) :D in da je di tech vredu B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem uporabljal in je super delalo :OK: , vendar pa mam jaz samo zamenjal izpuh

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz kurim Super 95, olje pa pač kero pride, castrol, motul, petrol.....

Če pa uporabljate ono Castrol-ovo olje, ki stane čez 3k in Super 98 bencin, bo mel skuter za enih 5km/h boljšo končo hitrost, bote pa dosti več plačali za gorivo :( , predvsem če gledamo današnje cene bencina <_<

Kolko pa vam kaj porabijo vaši skuterji? Moj Aerox, nepredelan (brez blokad seveda) porabi med 3,5 l/100km 3,9 l/100km/h. Sem pa zdaj menjal auspuh in moram še enkrat zmerit porabo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!