Skoči na vsebino

Naprave za nadzor hitrosti motoristov kot obvezna oprema!?


danci1973

Priporočene objave

Bolj kot za neke tahografe za motoriste , bi se lahko ti naši poslanci pogovarjali o kakšnem dirkališču v Sloveniji, bi bilo bolj pametno. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima SF prav, ko pravi da bi bilo to bolj za v politiziranje.

Zatorej temo obračam nazaj na tehniko.

Predlagam, da vse tiste naprave, ki ste jih predlagali, takim poslancem kot je omenjeni, montirajo kar direktno v lobanjo. Notri je očitno dovolj neizkoriščenega prostora. Le meglo je treba prej ven spustiti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto vseeno ali je ta izjava oz. pobuda neumna ali ne. Pamet še nikoli ni imela veze pri odločitvah na vrhu. Na koncu koncev bodo dovolj dolgo ponavljali, da bi takšne zadeve zmanjšale število mrtvih in bodo to sprejeli za sveto resnico in bo predlog dobil podporo. In vse to ne glede na to kaj boste pisali, govorili in bentili.

Kaj boste pa potem?

Kot je že nekdo napisal, za cigani, kadilci smo na vrsti motoristi, and there isn't a fucking thing you can do about it. Tako želi večina, howgh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Kaj boste pa potem?

...

Potem bomo prišli sem modrovat, kako se tiste naprave uštima, da kažejo 3X manj, pa mirna Bosna!

Ejjj, ne ga biksat. Ne morejo takih omejitev sprejeti samo za določeno skupino državljanov. Seveda nekateri purmani v parlamentu naserjejo vse sorte bas, da se o njih govori, ali pa ker so enostavno butli. Vendar skozi nobeno proceduro taka diskriminacijska zadeva danes ne more več priti. Ne rečem, tehnične omejitve na motorjih ali avtih, dogovorjene s proizvajalci pod težo groženj dodatnih carin ipd. Nekaj takega kot je gentlemens agreement za 300 oz. 299 km/h. Nikakor pa ne kontrola nekega špijunskega aparata, ki bi ga seveda moral plačati uporabnik sam.

Pulicaj minister se je lepo diplomatsko izvil s svojim odgovorom. Očitno ne sme napisati, da je ta poslanc en butl, pa ga je lepo naslovil na drugo ministrstvo.

Se mi pa v njegovem odgovoru dopade tista napoved o mopedistih! :evilgrin:

Sicer je pa vse to tudi tehnično gledano kretenizem. Prej bodo v cestah vodila in vozilih čipi in s tem rešeno vse to sranje! A takrat bomo itak sami desparadosi na neregistriranih strojih z odrezanimi dvocevkami zataknjenimi za škornje, kajne? :P Se bomo šli Mad Maxa. jaz se javim za Cutterja, ima en tak velik fouč doma nekje. Zihr mi ga je spet mulc kam založu. :angry: Orkodijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To

samo jasno kaže, kakšni neverjetni motenci sede v poslanskih klopeh,

namesto, da bi sedeli v kletkah zaprtih oddelkov norišnic in

dobivali redno kemo in elektroterapijo

v maximalnih dozah, katere še prenese zgradba človeškega telesa.

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedijo ravno takšni, kakršne je narod izbral.

Narod si bo pisal sodbo sam! :evilgrin:

Ja kwa pa nej narod zbere če so usi isto glupi :D :D Mislm da bi s tem hotl policajom napovnt mošniček ker so pri drugih strvareh tok neuspešni da se bodo zdej spravl na motoriste :headbang: Aja pa glede mopedov en je prej napisu a bi blo pr 70-80kmh varno prehitevat bi jest prasu a se je varno po celovški in glavnih mestnih upadnicah varno vozt 45kmh????????. No drgač bi bla pa to še ena taktična poteza povnenja državne blagjne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedijo ravno takšni, kakršne je narod izbral.

Narod si bo pisal sodbo sam! :evilgrin:

KeC zakaj pa ne poveš da je ta poslanec iz vašega kraja, sigurno si ga ti volil :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha ha, a veš da sem šele sedaj videl za koga gre. Ga bom za ušesa prvič ko ga vidim. Pa brez skrbi ga nisem volil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BOJAN KONTIČ?...pa saj ta je....ta je....ma ne ... da je ta SD torej ni produkt JJ...svašta sploh ne morem verjet :kva2:

Zanimivo, spet ga ni nihče volil in vseeno sedi v parlamentu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem ded in priznam, da ga nisem volil :P

Možda sam ga nekad volio, amapk to je druga štorija :D

BOJAN KONTIČ?...pa saj ta je....ta je....ma ne ... da je ta SD torej ni produkt JJ...svašta sploh ne morem verjet :kva2:

Zanimivo, spet ga ni nihče volil in vseeno sedi v parlamentu....

:eek: eh tebe malo dajejo hormoni kajne.

Hja jst ga nisem, verjetno si ga ti, da je not prišel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem ded in priznam, da ga nisem volil :P

Možda sam ga nekad volio, amapk to je druga štorija :D

:eek: eh tebe malo dajejo hormoni kajne.

Hja jst ga nisem, verjetno si ga ti, da je not prišel.

ne ne Lina voli samo JJ-jevce, ne pa komunajzarje :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem ded in priznam, da ga nisem volil :P

Možda sam ga nekad volio, amapk to je druga štorija :D

:eek: eh tebe malo dajejo hormoni kajne.

Hja jst ga nisem, verjetno si ga ti, da je not prišel.

vprašanje če ni KeC ravno povod za ta poslančev predlog... je peesdarije zganjal in to z dvema motorjema naenkrat, pa je dedu film počil in je rekel, da ga je treba nekak vstavit.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, danes sem zvedel, zakaj je bilo postavljeno dotično poslansko vprašanje.

V glavnem, po ameriških zakonih še ne ravno polnoletni, sin dotičnega poslanca je kar znan po tem, da se rad preganja s svojim strojem po lokalnih uličicah, to sveda brez čelade in podobnih nebodijihtreba.

In ker se spoštovani gospod poslanec očitno rad žrtvuje za dobro države, očitno pričakuje, da bo tudi država kdaj postorila kaj za njega in namesto njega poskrbela za vzgojo njegovega sina.

Seveda dopuščam vso možnost, da se v mojem razmišljanju tudi motim, ampak verjetnost je majhna (varianta teorije kaosa). :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha ha, a veš da sem šele sedaj videl za koga gre. Ga bom za ušesa prvič ko ga vidim. Pa brez skrbi ga nisem volil ;)

Še dobro, da ti ni postal župan... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj je pa letos bilo že toliko smrtnih pa se motoristi še niso spravili na ceste.

U kaj še bo, bo pa zanimivo,če nam bi montiral tofografe,jaz ga bom naroču tistga ka začne risat pr 150 :kva2: ,ker čene je brez veze ,če mi sam črto na vrh vleče,bo mislu policaj da je pokvarjen. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

V glavnem, po ameriških zakonih še ne ravno polnoletni, sin dotičnega poslanca je kar znan po tem, da se rad preganja s svojim strojem po lokalnih uličicah, to sveda brez čelade in podobnih nebodijihtreba.

...

A ni po tem forumu povzeto splošno mnenje, da to počno samo čefurji? Je ta sin čefur?

Kako pa je potem z očetom? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni po tem forumu povzeto splošno mnenje, da to počno samo čefurji? Je ta sin čefur?

Kako pa je potem z očetom? :kva2:

u velenju? mala šansa :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!