Skoči na vsebino

Naprave za nadzor hitrosti motoristov kot obvezna oprema!?


danci1973

Priporočene objave

Bah sej ne gre za čefurje oz. nečefurje. Vidim kar veliko "klenih" slovenčkov, ki se prav radi preganjajo po mestu brez čelade in po površinah, ki si daleč od tega, da bi bile namenjene močnim jeklenim konjičkom.

Mladost je norost in glavno vlogo pri vzgoji imajo starši ne pa parlament oz. vlada, da bo z elektronskimi napravčicami nadzorovala početje mladine.

No sej če bi to sprejeli potem ne vidim razloga, da bi se tuakj ustavili in mislim, da bi bilo najbolje kar vsem državljanom po vrsti vgraditi čip ali dati elektronsko ovratnico povezano z GPS in se bi dalo lepo nadzorovati hitrost vsakega posameznika. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej če bi to sprejeli potem ne vidim razloga, da bi se tuakj ustavili in mislim, da bi bilo najbolje kar vsem državljanom po vrsti vgraditi čip ali dati elektronsko ovratnico povezano z GPS in se bi dalo lepo nadzorovati hitrost vsakega posameznika. :headbang:

sam spet se bodo nasli taki ki tega ne bodo imeli ali jih nobeden ne bo gledal

in to bodo glih tisti, ki so si to ovratnico izmislili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bah sej ne gre za čefurje oz. nečefurje. Vidim kar veliko "klenih" slovenčkov, ki se prav radi preganjajo po mestu brez čelade in po površinah, ki si daleč od tega, da bi bile namenjene močnim jeklenim konjičkom.

...

Pizdek pravi, da so to tudi čefurji! Saj če sprejemamo tukaj tako prelajnano definicijo čefurja, bi to moralo držati. Ali pa se tudi pri tej definiciji Motosvetovsko občestvo prav lepo spreneveda. :evilgrin:

Eeee, kleni MS motoristi pa menda ja ne?! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah HHV to pa že ne :grrr

Sicer pa če je kriterij vožnja brez čelade, potem sem tudi jaz že "bil" čefur. Sem motor postavil ven iz garže preden sem si nadel čelado :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah HHV to pa že ne :grrr

Sicer pa če je kriterij vožnja brez čelade, potem sem tudi jaz že "bil" čefur. Sem motor postavil ven iz garže preden sem si nadel čelado :slap:

ce bi bilo po tvojem, ne bi smel niti sedeti na motorju brez celade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozilo je bilo prižgano in se je premikalo, daleč od samo "sedeti" :P

Razen če obstaja kakšna hitrost pri kateri postaneš čefur, če takrat nimaš čelade gor. Ne vem. Sem pa pripravljen na razsvetljenje.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozilo je bilo prižgano in se je premikalo, daleč od samo "sedeti" :P

Razen če obstaja kakšna hitrost pri kateri postaneš čefur, če takrat nimaš čelade gor. Ne vem. Sem pa pripravljen na razsvetljenje.

ok jaz neham :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Jaz pa sem ravno v afekt padel. :headbang:

Lep dan želim stuhec :OK:

hvala enako, tudi teb

glavno da ne bo naprave na motorju, mene spet jebe ta teža, ki je bo spet odvečna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslancem v parlamentu bi bilo potrebno montirati kakšno napravo,da ne bi kvasili neumnosti.

Ha, ha, ha

Preberite njegov cv na državnozborski spletni strani, vam bo takoj vse jasno ....

LP, Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslancem v parlamentu bi bilo potrebno montirati kakšno napravo,da ne bi kvasili neumnosti.

Poslanci so zato plačani da kvasijo neumnosti...

in to dobro :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da jo imajo poslanci montirano v riti ,zato se pa ne premaknejo nikamor, :zzz: :zzz: se pač bojijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da jo imajo poslanci montirano v riti ,zato se pa ne premaknejo nikamor, :zzz: :zzz: se pač bojijo

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da jo imajo poslanci montirano v riti ,zato se pa ne premaknejo nikamor, :zzz: :zzz: se pač bojijo

Pa enga u glavo da jih poneumlja :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podpiram!!

Pa v to "tehnično rešitev" (slišal je za tahograf, sedaj bi rad revolucijo na področju motociklov, edini v svetu) mora biti vgrajena komplet telemetrija, hej bi bla to uporabna stvar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aparat za kontrolo izgovarjanja neumnosti poslancev je ze v uporabi ?

drugace povedano: par dni hlajenja za poslanca, ki mu taksna (ali podobna) veleideja pade v votlino med usesi......... parlamenti bi bili prazni ! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!