Skoči na vsebino

Sončenje zgoraj brez


Mačica

Ali je nemoralno, če se ženska na plaži pojavi 'zgoraj brez'  

200 članov je glasovalo

  1. 1.

    • da
      47
    • odvisno kako zgleda
      85
    • mi je vseeno
      36
    • ne
      135


Priporočene objave

Na zadnjih počitnicah sem doživela nemalo neprijetnih presenečenj, ker sem se kopala in sončila 'zgoraj brez'. Meni se to ne zdi nič takega, pravzaprav sovražim, če moram imeti modrc oblečen, nekatere (predvsem ženske) pa to očitno moti.

Kaj vi menite o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me popolnoma nič ne moti.....moti me pa,če je potem uboga deklica,mamica,dama naslednji dan krvavo rdeče zapečena.Tako bi pa kar na hoblč prtisnu.....kok je lah tok butasta,da se ne zaveda,da jo bo po joškicah 100x bolj posmodl kokr pa po rokah.

No za lepoto , al pa boljše počutje je treba tut včasih mal trpet :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno ZA. Ne vem zakaj bi se morali valjati okoli v mokrih cunjah. Še boljša varianta je seveda čisto brez (cunj, da se razumemo), vendar si je iz nekih čudnih razlogov še ne moremo privoščiti, denimo, sredi Portoroža. Seveda pa je frend Klimbra pravilno ugotovil, da je treba paziti na opekline, sicer si naslednji dan bolj podoben pavijanu kot kateremukoli drugemu primatu.

Mačica, kar korajžno, saj se bo folk počasi navadil. Včasih so pokrivali celo noge stolov, ker je bilo sicer pohujšljivo :shock: :shock:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:roll: ... hmmmmm... zarja sorry ker ti nasprotujem, ampak na dolocenih kopaliscih te ne opozorijo na to zaradi fousije, ampak pravil, ki jih imajo (kao... tukaj je veliko otrok, nagci imate na uni strani svoj prostor... pa kaj naj tam ce pa tam full piha, da se se prehladim :roll: :twisted: :P :? )... in kaj ces... :evil: tudi jaz sem bila ze jezna :evil:

Sem pa lansko leto opazila kako folk gleda na zenske, ki se soncijo zgoraj brez... od severnega jadrana pa tam nekje do Makarske so domacini in turisti to jemali kot... ma ja lahko bi se nage okol sprehajale pa ne bi bilo panike... nizje od Makarske... ojoj... saj nihce nic ne rece, samo pogledi so pa cudni... :D :wink: :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že velikoX povedala; ko ležim na brisači, ko me s kremo maže, ko me med plavanjem voda boža, ko me sonce razvaja,... naj se še s kopalkami ukvarjam?

Z mojim telesom imajo samo nekateri težave, jaz imam samo veselje!

Ko pa grem na pijačo, naj imajo vsi proizvajalci kopalk veselje z mano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa čist strinjam z Zarjo.Sam ne paše na plažo kakšna mama s povešenmi joški da te potem vse mine.

Mlada punca ma med joški___________________verižico : :D :D

A veš kaj ma stara ženska med joški____________________popek :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno mi je pru useen ce je katera zenska zgoraj brez al ne!

Sej osebno sm bolj sramezljiva in ne bi sla na plazo zgoraj brez...

Sam tiste ketere greste svaka vam cast!

Sej res ne vem zakaj bi se skrivali za kosi obleje saj clovesko telo je lepo sam kaj morm ko smo nekateri sramezljivi :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dobr ženske........glede na to,da sem tudi jaz bolj sramežljive sorte.....od danes dalje hodim na plažo samo z modrcem....pa da vidimo reakcije.......

Ajaaaaaaaaa.....a ma kera enko za posodt....no dvojko morda?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dobr ženske........glede na to,da sem tudi jaz bolj sramežljive sorte.....od danes dalje hodim na plažo samo z modrcem....pa da vidimo reakcije.......

Ajaaaaaaaaa.....a ma kera enko za posodt....no dvojko morda?????????

Klimbra, ker jih že par let ne rabim več, ženske kopalke pa bolj težko dobiš brez modrca, ti odstopim enega ali dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dobr ženske........glede na to,da sem tudi jaz bolj sramežljive sorte.....od danes dalje hodim na plažo samo z modrcem....pa da vidimo reakcije.......

Ajaaaaaaaaa.....a ma kera enko za posodt....no dvojko morda?????????

Klimbra, ker jih že par let ne rabim več, ženske kopalke pa bolj težko dobiš brez modrca, ti odstopim enega ali dva.

Prsežem,da jih bom nosil s ponosom.......

Res naslednji teden za dva dni probam to sceno.......in ko se vrnem nazaj opišem reakcije......mislim,da bo smeha polna skleda!!!!!!!!!

TMG(tako mimo grede).....še nohtke si bom nalakiral......hahahaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prsežem,da jih bom nosil s ponosom.......

Res naslednji teden za dva dni probam to sceno.......in ko se vrnem nazaj opišem reakcije......mislim,da bo smeha polna skleda!!!!!!!!!

TMG(tako mimo grede).....še nohtke si bom nalakiral......hahahaa

Dobiš v sredo na tromostovju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je vseeno ali ženske nosijo tiste dve krpici ali ne, saj se tako ali tako ne smem dotaknit, zato raje gledam v oči. :D :D :D

Ena žalostna zgodba, ki mi jo je povedala mati in žena srednjih let, nudistka. Pravi, da po nekaj dnevih tipi začnejo izražati željo po kopanju na plažah, kjer so ljudje v kopalkah, ker je tam več bejb za pogledat.

Sanda7 ampak zna pa stara ženska s tistimi joški hudiča in pol narest, mlada jih ima pa samo za gledat. »Stara koka, dobra supa.«

Klimbra, JJJJsssssssstttttttt ttttttuuuuuuuudddddddd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene moti ne sploh... pa nej bo magar stara mama... če ji paše, zakaj pa ne.

Mogoče me moti edino v tolk, kot grda barva kopalk... kar je pa next to nothing.

Ne rečem, je lepo pogledat kakšno lepo punco, ampak ne bom videl nič novega.

Poleg razlike v izgledu se iz seksualnega vidika punce razlikujejo samo še po navadah v postelji... pol pa kakor se kak parček poklapa.

Skratka, lepo je gledat lušne punce, lahko so oblečene, lahko tudi ne, vsekakor me pa ne moti.

Sej bi blo še velik za napisat, ampak ne spada pod to temo, pa ne zdaj pa ne tukaj...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napaka. Narobe glasoval, ker sem "nemoralno" prebral kar tako na pol kot "normalno" in potem pritisnil DA.

Zato en tisti DA štejte kot NE. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, ceprav sam mislim, da zgoraj brez ni nemoralno, bodo pa zaprisezeni, bogabojeci, vsevedni, pravilni, neizkrivljeni, ponosni, tradicijonalni moralisti rekli nasprotno :cry: . No dobro, pol pac nisem moralist 8) :D ,.dave_tw, morala=0 tock :lol: .

Se pa vprasam Macica, na kaksne plaze to hodis, da je zgoraj brez se zmeraj problem :shock: ?

lp dave_tw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne bom vsega brala, ampak kar povedala svoje mnenje. Po anketi sem videla, da vas je večina napisala, da odvisno kako izgleda.

Mislite, da ženske hodijo zgoraj brez zaradi pogledov moških ali zaradi pametne odločitve, da imajo čim manj na sebi??

Dajte ga malo manj srat.. madonca.... a potem vsi, ki so grdi, mozoljasti, ki imajo kakršnekoli alergije na koži, ki so gubavi in ne vem kaj še vse sploh ne smejo na plažo, da ne kvarijo izgleda lepih brhkih deklet zgoraj brez???

Vsak naj bo na plaži tak, kot mu paše. Seveda je zaradi tega treba najti sebi primerno plažo, ker pač ne moreš izvajat FKK-a na navadni plaži, ampak nikjer pa ne piše, da je treba imeti zgornji del kopalk gor.

In seveda, če pride brhka deklina z bujnim oprsjem, nogami do tal, tačke take kot srnica...JAAAA... naj bo zgoraj brez, naj bo v tangicah, da se bo videla njena lepa ritka in njene lepe joške... če pa ženska ni delana po standardih.. pa naj hodi z brisačo ovita okoli, da ne bodo videli, da niso vse ženske najlepše....

Eh... sem kar razočarana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne bom vsega brala, ampak kar povedala svoje mnenje. Po anketi sem videla, da vas je večina napisala, da odvisno kako izgleda.

Mislite, da ženske hodijo zgoraj brez zaradi pogledov moških ali zaradi pametne odločitve, da imajo čim manj na sebi??

Dajte ga malo manj srat.. madonca.... a potem vsi, ki so grdi, mozoljasti, ki imajo kakršnekoli alergije na koži, ki so gubavi in ne vem kaj še vse sploh ne smejo na plažo, da ne kvarijo izgleda lepih brhkih deklet zgoraj brez???

Vsak naj bo na plaži tak, kot mu paše. Seveda je zaradi tega treba najti sebi primerno plažo, ker pač ne moreš izvajat FKK-a na navadni plaži, ampak nikjer pa ne piše, da je treba imeti zgornji del kopalk gor.

In seveda, če pride brhka deklina z bujnim oprsjem, nogami do tal, tačke take kot srnica...JAAAA... naj bo zgoraj brez, naj bo v tangicah, da se bo videla njena lepa ritka in njene lepe joške... če pa ženska ni delana po standardih.. pa naj hodi z brisačo ovita okoli, da ne bodo videli, da niso vse ženske najlepše....

Eh... sem kar razočarana...

Go pupa go pupa!!!!!

Se popolnoma strinjam s tabo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mlada punca ma med joški___________________verižico : :D :D

A veš kaj ma stara ženska med joški____________________popek :twisted: :twisted: :twisted:

Sanda7, ne popek, to so že goood leta, ... KOLENA, KOLENA so tista stvar!

:twisted: :twisted: :twisted:

Hej in čist tko ma kako vprašanje je to?

Ma valjda, da ma vsaka od gospodičen 200% pravico kaj bo imela ali ne imela na sebi. Če koga moti naj zamenja ali plažo ali planet (no ja lahko pa samo drugam gleda!) :twisted: :roll: 8) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In seveda, če pride brhka deklina z bujnim oprsjem, nogami do tal, tačke take kot srnica...JAAAA... naj bo zgoraj brez, naj bo v tangicah, da se bo videla njena lepa ritka in njene lepe joške... če pa ženska ni delana po standardih.. pa naj hodi z brisačo ovita okoli, da ne bodo videli, da niso vse ženske najlepše....

Eh... sem kar razočarana...

Hmm, lepota je zlo subjektiven ktriterij, tko da če se lady počuti za zgoraj brez ali nudo je to njena stvari, esteti ki se ne strinjajo z njo naj pa motorje avtomobile ali banane gledajo. :twisted: (a se že ponavljam, ma ne bom več, sam hej kdo so drugi da bodo delili na lepe manj lepe in tiste kao grde. Ma grdi ljudje obstajajo samo v pokvarjenosti njihovih duš, fizična pojava pa ne more bit grda, lahko je samo zanimiva ali ne) :roll: :wink: :shock:

Pupa, ...heh once again, we're of same thoughts! Ma ti moram prav aplaudirat! 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, tisto zaradi fousije je bilo namenjeno macici- bodrilno. Naj se ne ozira na druge, kaj jo briga... :twisted:

Sicer pa; Hrvaska- ni problema, Turcija- nisem videla nobene topless, Grcija-odvisno kako turisticen je kraj...

Vseeno mi je kako kdo zgleda, da se le v svojem telesu pocuti dobro in s tem to tudi izzareva na ven.

Aja Klimbra... tiste z veliko pigmenta nic ne opece, tudi na najbolj delikatnih mestih ne. :wink:

P.S. Ravnokar opazila kako svobodomiselno se Zarja (avantar) sprehaja po forumu. :lol: :lol: :shock: :oops: :wink: :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je nemoralno da je ženska zgoraj brez ?

Seveda je nemoralno, zoper vsako etiko, nasilje nad naravo, zločin proti,....

:wink:

Ženska naj ima zgoraj čimveč. :lol:

Ali je to oblečeno ali slečeno - nepomembno dejstvo, kakor komu paše.

Tip vpraša sosedo v baru : gospodična, a vi imate joške?

Ona osuplo : ja seveda, kaj pa mislite !

On : zakaj jih pa ne nosite ?

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!