Skoči na vsebino

Sončenje zgoraj brez


Mačica

Ali je nemoralno, če se ženska na plaži pojavi 'zgoraj brez'  

200 članov je glasovalo

  1. 1.

    • da
      47
    • odvisno kako zgleda
      85
    • mi je vseeno
      36
    • ne
      135


Priporočene objave

Zadnje čase opažam na mojo veliko žalost, da so ženske spet bolj puritanske in jih je vedno manj v topless-u. Ne vem zakaj, ampak leta nazaj je večina hodila zgoraj brez, zadnje čase pa je tega vse manj. Predvsem v Grčiji moraš že krepko pogledati, da vidiš kakšno zgoraj brez, včasih pa je bilo to samo po sebi umevno. Vsekakor sem za, pa ne samo tiste, ki imajo kaj (lepega) za pokazat amapk vsem, ki jim to paše. Jebiga, nekje po naravi sem tudi sam nudist, in, če je le možnost se tudi sam znebim vseh odvečnih cunj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Ravnokar opazila kako svobodomiselno se Zarja (avantar) sprehaja po forumu. :lol: :lol: :shock: :oops: :wink: :smilecolros:

Lahko da je svobodomiseln (avantar).

V taki temi se še puritanci slačijo.

:o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa nebi bila dekle zgoraj brez, ce se tko bolj pocuti!? Lahko je tud dol brez enako velja tudi za decke.

Kak se pocutis, tak tudi bodi (oblecen al slecen)!

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče, revolucije nebo. Nikoli nisem delal razlik med takšnimi in drugačnimi ljudmi. Vsak naj počne to kar mu najbolj paše. Sam pa sem na plaži najraje tam kjer ni potrebno imeti na sebi nobene cunje in neglede na moje pubertetniške teževe (mozolje) pri 40-tih.

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene moti sploh ne.

Moje prakticiranje topless variante je pa odvisno od kraja in družbe. Čeprou mi je pol ponavadi zou ker se mi na hrustljavo zapeceni kozi poznajo stikci od modrca :x

V Grciji ( na Rodosu) nas je blo letos kr dosti topless, je pa spet odvisno od dezel in njihovih navad in seveda vere. Anglezi so tko "fajn pokristjanili" :cry: :cry: rajske Cookove otoke, da ti ze takoj povejo da pr nih topless sploh ne, ker velja za zalitev polinezicev ??? Kako so bli obleceni njihovi pra, pra .... starsi so pa ze cist pozabl.

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa Ženska pisana z veliko začetnico s svojo samozavestjo, gibi in vedenjem, ki izhajajo iz njene notranjosti navzven izžareva lepoto, ki opazovalce očarajo. Je v bistvu odsev svoje notranjosti. Zato kot Zoolo pravi: »...sam hej kdo so drugi da bodo delili na lepe manj lepe in tiste kao grde. Ma grdi ljudje obstajajo samo v pokvarjenosti njihovih duš, fizična pojava pa ne more bit grda, lahko je samo zanimiva ali ne...«

Seveda velja vse to tudi za moške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma grdi ljudje obstajajo samo v pokvarjenosti njihovih duš, fizična pojava pa ne more bit grda, lahko je samo zanimiva ali ne...«

Seveda velja vse to tudi za moške.

No jest sem lepe in grde že davno uredil po svoje. Zame ni lepih in grdih, definitivne ne. So samo urejene in zanemarjene, vsaj zame. Pa naj bo telesno, ali pa mentalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Geez kake debate hehe, kaj nemoralno, ce ji(m) pase, pa naj bo(do) zgoraj brez, ima(jo) vso pravico do tega :)

Meni je vseeno, naj je na plazi kot ji pase, ce mi je vsec super, itak mi je pa vseeno :D Pa kot da je treba, da je zenska zgoraj brez, da se vidi a je lepa oz. zanimiva ali ne, oni 3dm^2 tkanine naj bi pa naredili razliko med "moralnim" in "nemoralnim"? Ja pa ja de :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa čist strinjam z Zarjo.Sam ne paše na plažo kakšna mama s povešenmi joški da te potem vse mine.

:

Jaz bi pa na tole odgovorila takole. Od nekdaj se sončim zgoraj brez,

žal pa sta mi dva poroda in s tem povezane dejavnosti, pustila

spremembe na prsih. Ali naj sedaj zaradi tega nosim moderčke :?: :?: ,

materinstvo prinaša seboj določene stvari :D :D .

Samo v premislek,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj brez ... nič nemoralnega. Odločitev posameznice in njenega razmišljanja.

Kar pa se velikosti in drže tiče ... kot mladost je tudi lepota minljiva in roko na srce, ženske se tega dobro zavedajo. Pa saj je bilo že povedano, da ni vse od embalaže odvisno, je pa najbolj na udaru.

PS. Ko zvečer mal reklame letijo za ta vroče številke, bi se pa res lahko malo o morali povprašali !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa vprasam Macica, na kaksne plaze to hodis, da je zgoraj brez se zmeraj problem :shock: ?

lp dave_tw

Natančen opis dogodkov si poglej v topicu Počitnice ala Croatia.

Ja bilo je na Hrvaškem, natančneje Pelješac. Najbolj pogost komentar, ki sem ga s tem v zvezi dobila je: Medjugorje je blizu. Mogoče je to res razlog, še bolj pa se mi zdi, da si ljudje pač upajo napast nebogljeno in nemočno dekle, ki se sama vozi okrog z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa cˇist strinjam z Zarjo.Sam ne pasˇe na plazˇo kaksˇna mama s povesˇenmi josˇki da te potem vse mine.

:

Jaz bi pa na tole odgovorila takole. Od nekdaj se soncˇim zgoraj brez,

zˇal pa sta mi dva poroda in s tem povezane dejavnosti, pustila

spremembe na prsih. Ali naj sedaj zaradi tega nosim modercˇke :?: :?: ,

materinstvo prinasˇa seboj dolocˇene stvari :D :D .

Samo v premislek,....

Climberka, ce apeliras na mene vedi, da sem bila citirana povsem neopraviceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climberka, ce apeliras na mene, vedi, da sem bila citirana povsem neopraviceno.

Zarja, jaz sem prepričana, da to ni letelo na tebe ampak na take ljudi, ki mislijo, da se ženske kopamo zgoraj brez zato, da bi se razkazovale in na take, ki se imajo za nekaj boljšega, pri tem pa ne pomislijo, da ne bodo večno mladi in lepi. Skratka take, ki gledajo samo na zunanjost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica :wink: , kdaj gremo motosvet bejbe na morje?

Aja, pa se to: Ne se prevec strinjat ali nestrinjat z mano, ker vcasih se sama ne vem kaj hocem povedat, kako boste sele drugi... :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica :wink: , kdaj gremo motosvet bejbe na morje?

Aja, pa se to: Ne se prevec strinjat ali nestrinjat z mano, ker vcasih se sama ne vem kaj hocem povedat, kako boste sele drugi... :smilecolros:

Datum je bil 12.-14.7. pa smo ga zamudile. Perla pravi da bi bilo najboljš septembra.

Se bomo samo zgoraj brez na plaži pojavljale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pssst.... tečejo.... hm... plazijo.... se dogovori, da se gremo eno FS s šotori v nekem kempu bliz Rovinja.... konc avgusta..... do takrat pa pridno nabirat barvo zgoraj pa spodaj....

VeRonika

ps: ni zdrave zagorelosti! krompir zarad lunine svetlobe pozeleni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote="

Climberka, ce apeliras na mene vedi, da sem bila citirana povsem neopraviceno.

Ne Zarja ne apiliram na tebe, samo prvi delček stavka sem pozabila zbrisati, sprejmi opravičilo :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa vprasam Macica, na kaksne plaze to hodis, da je zgoraj brez se zmeraj problem :shock: ?

lp dave_tw

Natančen opis dogodkov si poglej v topicu Počitnice ala Croatia.

Ja bilo je na Hrvaškem, natančneje Pelješac. Najbolj pogost komentar, ki sem ga s tem v zvezi dobila je: Medjugorje je blizu. Mogoče je to res razlog, še bolj pa se mi zdi, da si ljudje pač upajo napast nebogljeno in nemočno dekle, ki se sama vozi okrog z motorjem.

Hmmm,...no pa ti verjamem, da ti ni bilo prijetno :?. Medzugorje blizu,...oslarija. Vejetno pa bi tem prosvetenim,sijocim,moralnim idiotom s plaze tudi bilo odvec razlagat koliko kurnhausov, beznic, tatov , pedofilov, morilcev.... je blize od medzugorja. Za onga tipa z Merdzotom pa se tud ne sekiraj, verjetno je ze tako crkna... navsezadnje 95% amputacijo mozganov se le tezko prezivi :D :D .

lp dave_tw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pssst.... tečejo.... hm... plazijo.... se dogovori, da se gremo eno FS s šotori v nekem kempu bliz Rovinja.... konc avgusta..... do takrat pa pridno nabirat barvo zgoraj pa spodaj....

VeRonika

ps: ni zdrave zagorelosti! krompir zarad lunine svetlobe pozeleni!

Roni o enem FS 31.8. na Koroškem se tut šepeta. Tam je zraven tut eno jezero, kjer se bomo lahko zgoraj brez sončili in kopali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj me pa čist zares zanima komu od forumašev se zdi nemoralno sončenje in kopanje zgoraj brez. Razen Brrmm-a namreč svojega glasu noben od njih ni obrazložil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj me pa čist zares zanima komu od forumašev se zdi nemoralno sončenje in kopanje zgoraj brez. Razen Brrmm-a namreč svojega glasu noben od njih ni obrazložil.

Aja... a potem tista anketa nic ne velja... ajd brisi potem tisto... :twisted: :roll: :P :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj me pa čist zares zanima komu od forumašev se zdi nemoralno sončenje in kopanje zgoraj brez. Razen Brrmm-a namreč svojega glasu noben od njih ni obrazložil.

Aja... a potem tista anketa nic ne velja... ajd brisi potem tisto... :twisted: :roll: :P :twisted: :wink:

Seveda velja anketa. Zanima me samo zakaj se ljudem zdi to nemoralno. Doživela sem že, zdaj bi pa še razlago. Če lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj me pa cˇist zares zanima komu od forumasˇev se zdi nemoralno soncˇenje in kopanje zgoraj brez. Razen Brrmm-a namrecˇ svojega glasu noben od njih ni obrazlozˇil.

...pa da ga razjarjene motosvetovke, stisnemo med nase lepo ogorele parcke, povaljamo v blatu in spustimo do sape sele po sedmi rundi! :shock:

Kdo je bil, kdo je bil!!!! Takoj naj prizna! :x :x :x :twisted: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!