Skoči na vsebino

Sončenje zgoraj brez


Mačica

Ali je nemoralno, če se ženska na plaži pojavi 'zgoraj brez'  

200 članov je glasovalo

  1. 1.

    • da
      47
    • odvisno kako zgleda
      85
    • mi je vseeno
      36
    • ne
      135


Priporočene objave

Pa kdo hudiča je sestavljal to anketo????

najprej piše: sončenje zgoraj brez: da ali ne....

vprašanje je pa ravno obratno.. ali se vam zdi nemoralno...

in seveda sem narobe prebrala, oz. vprašanja nad glasovanjem sploh nisem prebrala, glede na to, da je bilo vprašanje že zastavljeno.

In seveda sem kliknila da.. namesto ne...

in to sem šele sedaj ugotovila... groza!!!!

JAZ SEM ZA SONČENJE ZGORAJ BREZ, SPODAJ BREZ....... VSE BREZ... PREDVSEM PA BREZ PREDSODKOV IN BREZ ZGRAŽANJ!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo hudiča je sestavljal to anketo????

mea culpa. zadeva se je porodila iz izkušnje. Sicer pa, draga pupa, smo se brat naučili že v 1.razredu. Že res, da je od takrat precej vode steklo, ampak česa takega pa res ne bi rabila pozabit :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vedno mi je vseeno ali ste zgoraj brez in spodaj z ali abratno,ali cisto brez,ali z; s pelcom in pancerji ali brez...... samo da se imate fajn. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vedno mi je vseeno ali ste zgoraj brez in spodaj z ali abratno,ali cisto brez,ali z; s pelcom in pancerji ali brez...... samo da se imate fajn. 8)

Ice, ma kaj še vedno poste nabijaš? A jih še nimaš zadost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa da ga razjarjene motosvetovke, stisnemo med nase lepo ogorele parcke, povaljamo v blatu in spustimo do sape sele po sedmi rundi!  

Kdo je bil, kdo je bil!!!! Takoj naj prizna!      

Ali smem jaz spremeniti svoj glas, da bi dil masakra deležen, pa še obrazložil bi potem lahko? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj me pa cˇist zares zanima komu od forumasˇev se zdi nemoralno soncˇenje in kopanje zgoraj brez. Razen Brrmm-a namrecˇ svojega glasu noben od njih ni obrazlozˇil.

...pa da ga razjarjene motosvetovke, stisnemo med nase lepo ogorele parcke, povaljamo v blatu in spustimo do sape sele po sedmi rundi! :shock:

Kdo je bil, kdo je bil!!!! Takoj naj prizna! :x :x :x :twisted: :wink: :lol:

jst sm bil jst... (btw: o čem se že gre? :twisted: :twisted: ) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sončenje zgoraj brez je čist ok. Nevem zakaj ste enketere punce tok sramežljive. Sam s tem ni nič narobe. Pač ste. Mogoč pa tlo clo bolš - v nekaterih primerih.

Drgač je pa vse ok - če le tipi preveč ne gledajo. Ker pomojem je to pol nadležno. Zgor si brez, da pol u postli nisi tok bel, k delaš packarije. In da če maš kak prozorn modrček da ni tok čudn. Zato, pa ne za to, da si ga bo ob joških neke babe metal..Jao!

Sam na plaži vidim ful dost 'mladičev' (k smo bli an Bolu) k cel cajt na plaži sam zijajo v zgornje predele ženske.

Ne rečem da so prsi kulj (itak je vse na ženski kulj) sam če se jih ne moreš dotaknat je pa itak brezveze :)

Isto kt, da gledam v salonu Ducatija 998. Kaj mi bo če si ga pa nerme kupit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vedno mi je vseeno ali ste zgoraj brez in spodaj z ali abratno,ali cisto brez,ali z; s pelcom in pancerji ali brez...... samo da se imate fajn. 8)

Ice, ma kaj še vedno poste nabijaš? A jih še nimaš zadost?

Look who's talking.... :twisted: :twisted: ... zakaj imam obcutek, da je Ice le povedal svoje mnenje... :wink:

...smo se brat naučili že v 1.razredu...

... jp, ampak od takrat pa do danes do ucenja Kako sestaviti anketo se nismo prisli... :shock: :twisted: :P :wink: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da ne pozabim :roll: :roll: ... ni nemoralno oz. je nemoralno, ampak samo odvisno kje se soncis zgoraj brez... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragica, ti se sončiš zgoraj brez v vsakem stanovanju, v vsaki pisarni, v vsakem cyberkofetu in v vsakem prenosniku, ki je nastavljen na motosvet.

(poglejsvojavatar press) :wink: :D :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vedno mi je vseeno ali ste zgoraj brez in spodaj z ali abratno,ali cisto brez,ali z; s pelcom in pancerji ali brez...... samo da se imate fajn. 8)

Ice, ma kaj še vedno poste nabijaš? A jih še nimaš zadost?

Look who's talking.... :twisted: :twisted: ... zakaj imam obcutek, da je Ice le povedal svoje mnenje... :wink:

Ni ga povedal, ampak ponovil

...smo se brat naučili že v 1.razredu...

... jp, ampak od takrat pa do danes do ucenja Kako sestaviti anketo se nismo prisli...  :shock:  :twisted:  :P  :wink:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Anketa je že v redu sestavljena, samo če nekdo ne zna brat pa res ni moj problem. Kako pa so drugi lahko pravilno razumeli vprašanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragica, ti se sončiš zgoraj brez v vsakem stanovanju, v vsaki pisarni, v vsakem cyberkofetu in v vsakem prenosniku, ki je nastavljen na motosvet.

(poglejsvojavatar press) :wink:  :D  :shock:

A te moti :?: :shock: ... mene ne... :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te moti  :?:  :shock: ... mene ne...  :wink:  :twisted:

Niti ne. Edino, malo silikona na pravi mesti ne bi škodilo .... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne. Edino, malo silikona na pravi mesti ne bi škodilo .... :wink:  :D

Ajd, na slikci je dete malo :lol:, bo se zraslo... vse ob pravem casu... drgac pa silikon... bljek... :twisted: :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je sedaj z obljubljenim prerivanjem po blatu forumašice. Zdej, ko se nas je pa več javilo in je število igralcev pravičnejše, kje ste, no dejmo. Sej, če je vstopnina argumentiranje nemoralnosti kopanja zgoraj brez, bo že vsak kaj napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk ki ima kaj proti temu je BEDEN.

Sam osebno sem vedno zgoraj brez, če se pa le da pa poiščem mal bol odročno plažo, da sem lahko še spodaj. Je ful bul naraven občutk brez tekstila (predvsem mokrega).

Najbolj se mi smilijo ženske ki nosijo enodelne kopalke (po možnosti zaprte iz vseh koncev in krajev pa še podaljšane). Ko da bi šel v kavbojkih in majci v morje, pa se potem sonču :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj brez in spodaj brez - da. 8)

Ne bom pa nikoli pozabila dogodka iz Suska, kjer smo se jasno kopali in sončili goli, pa tudi v najeti hišici, kjer smo prebivali se nismo ravno skrivali v oblačilih. Nas pa je en dan presenetila lastnica hiše z obiskom in zagledala gole otroke (mi smo se k sreči uspeli na hitro obleči) in se začela križati in stokati, da smo ravno mi nagci krivi, da je na otoku tako slabo vreme. :evil:

In ker danes spet dežuje, sem pomislila, da se je Mačica spet sončila zgoraj brez. :lol: :lol: :lol:

A Leon, ti bi se pa kar blatil? Še par neviht, pa ni vrag, da bomo poskrbele, da boš dodobra blaten. :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo hudiča je sestavljal to anketo????

najprej piše: sončenje zgoraj brez: da ali ne....

vprašanje je pa ravno obratno.. ali se vam zdi nemoralno...

in seveda sem narobe prebrala, oz. vprašanja nad glasovanjem sploh nisem prebrala, glede na to, da je bilo vprašanje že zastavljeno.

In seveda sem kliknila da.. namesto ne...

in to sem šele sedaj ugotovila... groza!!!!

JAZ SEM ZA SONČENJE ZGORAJ BREZ, SPODAJ BREZ....... VSE BREZ... PREDVSEM PA BREZ PREDSODKOV IN BREZ ZGRAŽANJ!!!!

Isto pri anketi sem jaz naredil. Namesto ne sem pritisnil da.

Itaq da sem za zgoraj brez. Ponavadi raje obiskujem FKK, da se mi ne lepijo mokre cunje, pa sej smo se vsi rodili goli.

Kaj se sramujete svojega telesa? Nihče ni popoln.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!