Skoči na vsebino

Sončenje zgoraj brez


Mačica

Ali je nemoralno, če se ženska na plaži pojavi 'zgoraj brez'  

200 članov je glasovalo

  1. 1.

    • da
      47
    • odvisno kako zgleda
      85
    • mi je vseeno
      36
    • ne
      135


Priporočene objave

Zgoraj brez in spodaj brez - da. 8)

Ne bom pa nikoli pozabila dogodka iz Suska, kjer smo se jasno kopali in sončili goli, pa tudi v najeti hišici, kjer smo prebivali se nismo ravno skrivali v oblačilih. Nas pa je en dan presenetila lastnica hiše z obiskom in zagledala gole otroke (mi smo se k sreči uspeli na hitro obleči) in se začela križati in stokati, da smo ravno mi nagci krivi, da je na otoku tako slabo vreme. :evil:

In ker danes spet

Babi, o prebivalstvu Suska pa tule ne bi, a ne? Mal so vsi u žlahti, pa je zato genetika poskrbela, da razmišljajo po svoje. Sej so čist simpatični, samo... :lol: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se bomo packali, pa ne vela za kopalke tlačit. :D

Bojim pa se tistega drugega blatenja, ko so v temle topicu in podobnih kar naenkrat zamrli posti forumašic, pobudnic akcije. Da nisem naredil česa narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, Lojzi, ja imaš prav. Na Susku so si še mački podobni. :lol:

Leon, ka pa če so šle na dopust, da bodo primerno zagorele in da vas bodo v blatu razvnele. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon... sej bi lahko vedel- veliko govorjenja, malo akcije. :wink:

Pa se Pupa je (sicer po pomoti) glasovala PROTI... z njo v ring? :shock: No way!! :roll: :wink:

Ike, sedem, devet...sama pravljicna stevila. :lol: :wink:

ZArja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Susak...velika usesa, vsi zategnjeni v eno stran... na pokopaliscu trije priimki... Mogoce ima ravno zato otok en svoj car... no, poleg lagune... pa mivke po celem otoku, pa svetilnika... pa...ze sanjam... :Fade-color

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čarobni večeri... sprehod do lagune... zgoraj brez, spodaj brez...še vroča mivka... poležavanje, nežni dotiki... mivka povsod po telesu in v vsaki gubici...in potem se počasi prepoteni telesi potopita v prijetno hladno morje....eh, spomini, spomini...

Ja Zarja imaš prav, Susak je res čaroben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf bejbe, a bomo eno forumsko naštimal na Susku, tko recimo erotično obarvano. Matr, že ene 4 leta nisem bil nič tam, bo treba spet mal skočit se nag okopat u tisto mivko, pa na sprehod do pokopališča (ja Zarja prou imaš, samo trije priimki so tam, ampak predstavljaj si, cel otok ena velika žlahta, kakršnakoli že) 8) :lol: :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gdaj gremo na Sisek, ops Susak. To Babi in Zarja, ene pa znajo. Babi pa sej ti si tle. Brez veze govorit, delat, delat je treba, čutit, se dotikat. Pesek s telesa z lezičkom dol spravlat,... Sej Pupa je pa čist krotka in nežna, če se jo na pravem mestu prime tko, da bo kar v ženski postavi, kamor tudi po defaultu spada, pa čeprav je glasovala narobe. Ampak se moramo zmenit za pravila.

1. Z rokami ne vela za nič vlečt, lahko se le poriva.

2. Ne vela rezerve blata pr sebi delat.

3. Vsak ima pravico vsaj do enominutnega dihanja.

4. Kdor bo pregloboko dihal, bo umit v hladni vodi.

5. Vse sorodstvene vezi so v ringu pozabljene.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oppa, glej ga glej možakarja. Prvo bi enega quiqija, pol bi te pa še u mrzlo vodo namoču in nakonc bi se delu da te ne pozna. Nisem si mislila, da si tak ... no, khm, ... ja no, tak :onfire: .

Sam čaki, čaki mal. A ni blo govora, da se bomo samo ženske med sabo blatile? :lol: :lol: :lol:

Pupaaa!! A si ti tudi za en nežen fight u blatu? :2gunfire: . Jest sem za.

Kdo bo sudija ? Leon a boš ti, k si že tko lepo pravila napisov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :oops: Babi na kaj pa ti meriš? Kako to, da so moje kosti v tvojih očeh z drugačnim mesom obdane? :D

Ja Zarja je rekla, da tisti, ki so »NE« kliknili bodo kaznovani. Tam pa niso samo ženske. No sej, če nečte mešano, se dajte pa same med seboj. Jaz užival v gledanju vas bom pa ne, ker gledati ni enako početi. Samo poglej kako lepo so se na Rock Otočec imeli tako mešano. Sej, če tista pravila drugače bereš, dobijo lepšo podobo. A ni lepšega občutka kot, da nekomu, ki te malo nervira, tako eno pest blata na ramo pritisneš in razmažeš, da je ves usran. Daš tisto bariero preč in se tako bolj zbližaš z njim. Akterji iz ringa gotovo izstopijo bolj čisti, pa čeprav so na videz bolj umazani.

Jaz sudija bom ne, ker se bom blatil z vami. Nej bo kar kdo drug. Pupa bo pa gotovo za, zdej, ko pravi, da živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon... sej bi lahko vedel- veliko govorjenja, malo akcije. :wink:

Pa se Pupa je (sicer po pomoti) glasovala PROTI... z njo v ring? :shock: No way!! :roll: :wink:

Ike, sedem, devet...sama pravljicna stevila. :lol: :wink:

Ja ja, pes ki hudo laja slabo grize !

Motiti se, je človeško !

Res so pravljična števila, a do devet je pravljica daljša !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: Leon, ups, sem spregledala Zarjin komentar.

Tokrat ti ne morem oporekati, da pa ne bo ostalo samo pri lajanju, kot pravi Ike, je prav, da blatenje tudi izvedemo.

Samo sprašujem se, hm, komu vraga naj pa pest blata na ramo pritisnem, če nihče nervira me ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo sprašujem se, hm, komu vraga naj pa pest blata na ramo pritisnem, če nihče nervira me ne?

ce te samo to moti.........te na brzino malo znerviram? :P :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D. Hja, ta bo pa težka, sem precej močnih živcev. Razen, če mi boš :evil: ....., ne, to pa ne smem povedat, kaj bi me znerviralo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice Babi ne smeš dihat za ovratnik, k kr divja rata. :D :D :D

Ops, Babi sem narobe napisal. Tistemu, ki ga imaš rada stisneš pest blata na ramo in razmažeš. Se mi je zdelo, da je nekaj narobe, ker se nihče ni javil ali je res kot je Zarja rekla o lajanju. :? Tudi jaz sem ZA, da ne bom izpadel kot bevskajoči pesek. Če ve kdo za kakšno lokacijo? Ali ni na Koroškem, kjer je načrtovan FS #13 eno jezerce in kjer je jezerce, je tudi blato?

Babi z upoštevanjem nove definicije ti zagotovim, da ne boš čista zapustila ringa, če boš vanj vstopila. Ti bom izkazal vso svojo ljubezen. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....To je čista nemorala, greh!!!!! Zakaj pa imamo kopalke?

Če bi ljudje več hodili v cerkev, bi bilo manj grešnih misli vsepovsod...... :evil: :evil:

Heretiki!

Zdej pa en očenaš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: . Dihat za ovratnik??? He, he, to bo pa trenutno težžko početje, moram namreč nositi "ovratnico" . :cry: . Hej, Leon! Kako pa ti veš, da čisto podivjam? Čaki se čaki, samo, da pridem v ring. Ti bom vse z ljubeznijo vrnila. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Robicop, počakaj malo! Prvo, kor prvo se bova z Leonom z ljubeznijo poblatila, potem bova pa en očenaš zmolila. In vsi grehi nama bodo odpuščeni.

In še nekaj. Kaj je nemoralenega v tem, da bomo v kopalkah zgoraj brez?

Greh. Kakšen greh? Je greh biti človek, tak kakršnega nas je ustvarila mati narava??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No si slišal Robicop. N'č ne boš z modrcem okol skaku. Pa, če bi si še tako želel. Pa štikle, usnje in verige naj tudi v omari ostanejo. :D :D :D

Babi merki se ga, veš sem ga včer v OLP vidu, ima tako lepo porjavelo polt k je glih z morja, da se mu je težko upreti. K sreči je nosil svetlo majico in ima bel nasmeh, sicer bi ga v temi komot spregledal. Če se nama v ringu pridruži, potem bo za očiščenje en očenaš premalo, vsaj še rožni ven'c bo treba. Se grem še kakšno molitev hitro naučit, da bom potem lahko bolj mazal. :D Babi sej, k bo tebe vidu ga bo skušnjava premagala.

Aja a s'm omenil, da bi ti on lahko kakšno fresko na hrbet narisal, ker ima umetniško roko? Nisem? Dej mal ga kur, bo mogoče prvolu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Robicop, počakaj malo! Prvo, kor prvo se bova z Leonom z ljubeznijo poblatila, potem bova pa en očenaš zmolila. In vsi grehi nama bodo odpuščeni.

In še nekaj. Kaj je nemoralenega v tem, da bomo v kopalkah zgoraj brez?

Greh. Kakšen greh? Je greh biti človek, tak kakršnega nas je ustvarila mati narava??

Babi, hec, hec.... :D :D 8) 8) Sm prvi, ki gre na nudo, ljubim goloto okoli mene, sploh če je nasprotnega spola, he-he....Z očenašom imam tolk veze kakor Havaji s snegom...... 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No si slišal Robicop. N'č ne boš z modrcem okol skaku. Pa, če bi si še tako želel. Pa štikle, usnje in verige naj tudi v omari ostanejo. :D :D :D

Babi merki se ga, veš sem ga včer v OLP vidu, ima tako lepo porjavelo polt k je glih z morja, da se mu je težko upreti. K sreči je nosil svetlo majico in ima bel nasmeh, sicer bi ga v temi komot spregledal. Če se nama v ringu pridruži, potem bo za očiščenje en očenaš premalo, vsaj še rožni ven'c bo treba. Se grem še kakšno molitev hitro naučit, da bom potem lahko bolj mazal. :D Babi sej, k bo tebe vidu ga bo skušnjava premagala.

Aja a s'm omenil, da bi ti on lahko kakšno fresko na hrbet narisal, ker ima umetniško roko? Nisem? Dej mal ga kur, bo mogoče prvolu. :)

Leon - :D :D 8) 8) 8) he-he.....Pa freske seveda grejo na SVEŽ omet.....

A pa bo ta ring v živo za videt, al bo bolj privat? Z veseljem se pridružim, pol pa očiščenje..... :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...No ja, pa rad sm tut zgoraj brez ,če ni že nude u bližini, ker imam večje joškice kakor naša Aja.... 8) 8) 8)

To pa rad pokažem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: . Leon, jest bi že restavratorja rabila k mi omet poka.

Robicop, hm, ja, je sicer en delček telesa, kjer je omet vedno svež, vlažen...pa še mal materiala rabiš. :oops:

O bog, odpusti mi grešne misli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!