Skoči na vsebino

Sončenje zgoraj brez


Mačica

Ali je nemoralno, če se ženska na plaži pojavi 'zgoraj brez'  

200 članov je glasovalo

  1. 1.

    • da
      47
    • odvisno kako zgleda
      85
    • mi je vseeno
      36
    • ne
      135


Priporočene objave

:lol: :lol: :lol: . Leon, jest bi že restavratorja rabila k mi omet poka.

Robicop, hm, ja, je sicer en delček telesa, kjer je omet vedno svež, vlažen...pa še mal materiala rabiš. :oops:

O bog, odpusti mi grešne misli.

....Odpustim, odpustim, o, grešnica.........

P.S. Restavratorya rabiš? Na voljo! Sveže, novo, dišeče.... :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A k'neda Babi, da »...je sicer en delček telesa, kjer je omet vedno svež, vlažen...pa še mal materiala rabiš...«, sej ti skozi pravim, da imaš prekrasen nasmeh in da bi ga celo v vzvratnem ogledalu gledal. Samo, če je del svež, zakaj pa potem restavratorja rabiš? :? Restavrator mora znat iz odpadlega ometa svežega narest. A ni tko? Robicop, ti se kar odpadlega ometa loti in ga drgni pa drgni, da bo zopet blestel. In nič te ne sme pri tem ustaviti. Ker mi je tvoja stroka tuja in ker vem, da si strokovnjak, ti grem pa rade volje za vajenca. Bom jaz zdrgnil in boš ti potem na novo nanesel. Samo potem na koncu si bova tudi Babičine pohvale v tem razmerju razdelila, če bo sploh kakšna?

»Ring« – prvo večje blato; je javen, saj ni ograje okoli.

Babi a ornament si si že omislila? Pa ne preveč detaljnega, ker je s »širokim svinčnikom« težko risati. Če se se odločiš pa za airbrush, je pa nedvomno lažje za detajle, a ne Robicop?

Ampak Robicop si pa res širokega srca, da takole odpuščaš.

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: Veliki Robicop, hvala za odpuščanje! Grešiti sicer ni ravno lepo. a občutki .... občutki so pa božanski.

Zahvala:"Restavratorja dva, babi obdelala sta. Koža lepa, sveža, napeta. Na hrbtu širokem se sonček smeji, na prsih obilnih pa sončnica cveti."

Leon, a preveč zahtevna bi bila, če bi si ornametne še kje drugje omislila?

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikakor ne, kje pa.

Ti samo prišepni kje in kva,

pa bosta restavrator in njegov vajenec prišla.

Bosta drgnila in nanašala,

da bo sonce na hrbtu še greti začelo

in iz sončnice se olje pocedilo.

In trajalo bo njuno delo dolgo tako,

dokler Babi zadovolj(e)na ne bo.

Obnemogli podali drug drugemu bomo roko,

se očistili in spili eno vodo.*

Babi ti kar zadovoljuj svoje občutke še naprej,

da bo meni luštno in pisati kej.

*No ja majster eno vodko.

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šepetam ti, šepetam na uho, kje in kako

.........................................................

...............................

.......

...

oj to blato, toplo, mehko, daj z roko ga na sonce nanesi,

pa olje dodobra razmaži in trebušček navlaži, da voda hladna na bedra razgreta razlila se bo.

Vlažni je delček suh postal, pa bi te prosila, če bi se lahko še malo z vodo napojila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: . Leon, jest bi že restavratorja rabila k mi omet poka.

Tudi slike,ki so razpokane imajo večjo vrednost.......da o občudovanju množic ne izgubljam besed.

Nekateri bi rekli ČUDNO!!!!! :shock: :D :D :D Jest k pa na svoj mlin vlečem pa pravim NATURLIHHHHHHHHHHH :lol: :lol: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he Klimbra, zanimivo bo strokovno mnenje mojstra Robicopa in njegovega vajenca Leona brati. :lol: Upam, da naju ne bosta v muzej obesila. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jst tud nimam nič proti zgoraj brez, le da se mi zdi, da so stvari, ki so nekoliko, kako naj se izrazim, recimo nedosegljive, veliko bolj zanimive ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je zenska na plazi zgoraj brez sem ZGROZEN IN JO Z POGLEDI TAKOJ OPOMNEM, DA NIMA V MOJI BLIZINI TAKA KAJ ISKAT!!!!!!!! :evil: :x

aja a sem omenil, da VEDNO hodim na nudisticne plaze in da ce katera ni naga jemljem to kot osebno zalitev 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aja a sem omenil, da VEDNO hodim na nudisticne plaze in da ce katera ni naga jemljem to kot osebno zalitev 8)

In kako potem ukrepaš? Stopiš k njej in zahtevaš, da se takoj sleče in se mu lepo opraviči??? :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...he-he, Babi, Leon, pa vidva sta pesniške dušice, tega primankuje v našem poslu!!

Saj vemo- strogo racionalno, brez čustev, hladno in učinkovito, tako se dela z ometi, starimi in razpokanimi.....Strgat, lupit, čistit....

Svež omet- to je pa druga pesem, nežno in previdno, z občutkom za najmanjše detajle, to je delo, ki prinese vrhunsko izvenserijsko zadovoljstvo, tantro in blaženost......

Leon, takoj te vzamem za vajenca, Babi pa za vrhunsko in prelepo ometan poskusen stas, na katerem boš vadil osnove, master Robicop se bo pa posvetil DETAJLOM...... :D :D :D 8) 8)

Pozdrav restavratorski!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Babi vendar, kaj storil sem nesrečnik, da radostni delček suh je postal. Sem kaj rekel, napisal.

Ne vem in muči me sedaj to, kaj zavraga njej tu všeč ni bilo.

Mogoče ji besede več niso dovolj. Si želi dotika rok. Ne vem.

Najbolje, če povprašam jo, kdaj Orlica zopet mobilna bo.

Modro telo njeno verjetno ni več tako hudo, da se ne bi na furo zapeljala kratko.

Res ne vem, kaj princeski naši tako godi, da se suh delček zopet v vlažnega spremeni, cvet sončnice otrdi in mravlinec po soncu sprehodi.

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon nesrečnik, radostni delček ni po krivdi tvoji suh postal.

Ne muči se, saj božajo me besede tvoje.

Sem si kozarček vode popila, suha usteca namočila, jeziček pred sušo rešila, radostni delček zadovoljila.

Modro telo postalo je temno. Telo razboljeno za rabo ni nobeno.

Nesrečnik vprašuješ, kaj godilo bi mi?

Na sonce nasloni se ti, z rokami cvetove prekri,

in mravljinčkov sto prekrilo bo telo.

:D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Horjo, oproščeno, oproščeno. He, he, mojster in njegov vajenec sta malo vadila. :lol: . Eh, naveličala sem se stare podobe pa sem se malo uredila. :wink: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Babi sedaj imam pa jaz suha usta. Spodnja čeljust mi je zdrknila precej nižje in oči imam malo izbuljene. Mravljinci ne bodo le na tvojem sončku, ampak tudi pri meni, master pa že itaq poka od sreče tam v detajlih. Sreča, da je danes sreda in 3M, kjer je mogoče vode dobiti.

Master Robicop hvala, ker me vzameš za vajenca in kaj praviš na to, da se je naša Babi še dodatno na zunaj polepšala, čeprav je že tako vredu. Jaz to vzamem za kompliment. Samo sedaj se morava pa še midva zanjo. Ti tisto svojo Kawasaki glavo zameni, jaz bom pa kakšnega »oblekarja« ubodu. Samo ne vem, kakšnega malarja imajo njene oči, da ne bo spet suha. Bomo poskusili. Če bova uspešna, bodo začele kokice okol letet.

Klimbra se strinjam z vama z Babi, glede žlahtnosti, ki izhaja iz izkušenj in EMŠO. Kot je že bilo rečeno: »S... koka dobra ....«

Lucy ti pa kar skrivaj tisto in čakaj na svojega princa, ki bo, ko mu bo dovoljeno lahko otipaval skrivnost za katero živi že vse svoje življenje.

Pervy pa itaq 8).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon, zdaj pa ti meni razloži kaj naj jaz tule še pametnega dodam?

He, he, Mačica, nič ne moreš, so se teli trije tolk zagrel, da jim ne pridemo v štih. Če ti pa rata, pol pa vsaka čast! :wink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Babi, pa ti si lepotica po obdelavi pridnih, spretnih in hitrih rok, veselje ti je pogledati v presvetlo obličje, gubice zglajene, nasmeh prečudovit.....

Leon, hitro se učiš, seveda bo pa potrebno še veliko vaje, preden prodreš v najglobje globine restavratorstva, kjer se skrivajo skrivnosti nad skrivnostmi........Prvo pa britje, seveda..... 8) 8)

Pozdrav masterja Robicopa!

P.S.

Se priporočava z Leonom še vnaprej, lahko začneva npr. s Horjotom, malce liftinga po potrebno......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, Mačica in Horjo sta v ring prišla in se hudičevo motita, če mislita, da ne bosta blatna ven prišla. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, kaj je pa sedaj to? Blatim Mačico in Horjota in kar naenkrat, puf, kot strela z jasnega uleti Robicop. Hja, čudo tehnike. :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, kaj je pa sedaj to? Blatim Mačico in Horjota in kar naenkrat, puf, kot strela z jasnega uleti Robicop. Hja, čudo tehnike. :? :?

Ma neki se že en par dni čudno obnaša ta zadeva. Prvega posta na novi strani se ne vidi, dokler ne uleti še ta drugi! Ma bojo že zrihtal, če se pa mudi, pa hitr še en post nabiješ, pa vse vidiš, pa še noben ne more reč da si greba za pike! :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, Mačica in Horjo sta v ring prišla in se hudičevo motita, če mislita, da ne bosta blatna ven prišla. :D :D :D

Hja, zgleda, da

če si ne bom kmalu kakih verzov izmislila

bom vsa poblatena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!