Skoči na vsebino

Sončenje zgoraj brez


Mačica

Ali je nemoralno, če se ženska na plaži pojavi 'zgoraj brez'  

200 članov je glasovalo

  1. 1.

    • da
      47
    • odvisno kako zgleda
      85
    • mi je vseeno
      36
    • ne
      135


Priporočene objave

Ko smo že pri zgoraj brez, še tole :

Ever wonder why ABCDEF are used to define bra sizes?

A - Almost Boobs

B - Barely There

C - Can Do

D - Damn Good

E - Enormous

F - Fake...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Lojzi, kakšna je pa mera pol k so že "kukr španjel ušesa"?

Master Robicop in skoraj master Leon....na pomoč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Lojzi, kakšna je pa mera pol k so že "kukr španjel ušesa"?

Master Robicop in skoraj master Leon....na pomoč...

ahem.....upam,da po napisanem ne bom ustreljen,povozen,faulan,utopljen in se kaj....... kot odgovor na tvoje vprasanje,draga babi ............toplotne obloge kolen mogoce?! :twisted: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa UPS........ se iskreno opravicujem, mea culpa, nisem bil takten, se ze posipavam, nisem vreden..... :oops: :oops: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice 8) Bolje vroča kolena, kot pa noga ledena. :lol:

Ma non e colpa tua. :)

ok :lol: glede noge "ledene" (ce sem jaz kvazi ledeni,citat zoolo) potem ti to omeni ice lady. :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Master Robicop pomembno je, da te izdelek zadovoljil je. :P

Leon le hitro uči se...skrivnostne globine čakajo te .... :wink:

Mojster škarje pa britvico v roke! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Babi, sem tako dolgo čakal na takšno kot si ti, da mi je brada pognala. In, da bom znal ceniti zaklad v tebi, nameravam brado vsaj še nekaj časa tudi pustiti, tako za spomin na dneve iskanja. Se mi zdi, da če mene ne moti, tudi tebe ne. Ampak Babi zakaj pa ti :( smajlije uporabljaš, ko naštevaš s kakšnimi športi se ukvarjaš? Bi že skoraj mislil, da naštetega ne moreš v resnici početi oz., da te kaj ovira.

Ja, če so pa kukr španjel ušesa, potlej je pa potrebno stojo vadit. Potlej pridejo k od najstnice, skor čist do brade, al celo na oko. Ampak si pa nisem mislil, da imaš pobožne – same padejo na kolena. Je se vidi, da mi še veliko manjka, ker ne vem naprej svetovati. Se bom že naučil, samo model rabim. Vsekakor ti pa odsvetujem topless vožnjo na motorju preko 140km/h. Že zaradi drugih udeležencev, da ne bodo potlej otroci okoli govorili, da so vidli eno raketo s zaviralnimi padali, ki je padla mimo. Ampak jaz te vem Babi, da se ti hecaš, ker bi jaz tvoje nagnenje do cerkve že takoj opazil.

Master ali smem z brado, sej ti jo imaš tudi en konc. Sej si jo bom redno umival po seansah.

A HHV-ja praviš, da bi malo nafrizirala. HHV Master ocenjuje, da rabiš spremembe. Jaz samo ubogam, n'č kriv. Če Master dovoli predlagam, da HHV dobi najprej eno afro frizuro, ker se tista rdeča preveč sveti. Pa uno rdečo lubenico nej da iz rok. Pa kaj se za hudiča tiste štange tolk drži, k pjanc plota. Trepalnice je treba definitivno razredčit. Brki so absolutno predolgi. No ozadje je pa vredu. In, če sedaj vse kar je potrebno storiti pogledam, se zamislim, ker potem to sploh ne bo več HHV.

Ice-a Master, njega je treba, lej kakšen je. K, da bi Kawasakija vozil, še bolj kot ti. Sej ga je sama luknja. Zadnji stadij v tuzemstvu, če neuva kmal ukrepala, bo šel v onstranstvo. Čaki sej zgleda k't, da je od tam prišel. Eno blond lasuljo mu gor nalimava, pa modre učke, glih kar si najbolj želi.

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon, Leon čisto si me raznežil, celo malo v zadrego spravil. Bradica, ja ne moti me, če je tebi tako prav. Spomine je treba negovati.

He, he na kaj pa namiguješ, da pri športu moti me? Nč bat, ne bom se zgoraj brez okrog vozila. Moram skrbeti za dobro zdravje sovaščanov, saj bi še koga kap zadela. :D Kukr španjel ušesa mam pa včasih na kolenih, sam ne svojih :D :D :D :wink:

Pa ne me Icu zašpecat. Obljubim, da se ne bom več hecala. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A pride ena zgoraj brez pred moje okno, da bo vsaj nekaj lepega v tem dnevu?! Po moznosti 90-60-90, odklon navzgor nic slabega... :evilbat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pride ena zgoraj brez pred moje okno, da bo vsaj nekaj lepega v tem dnevu?! Po moznosti 90-60-90, odklon navzgor nic slabega... :evilbat:

Pa obvezno mora s seboj prinesti vročo,dišečo PIZZ-o...........k ne???!!!!!!! :D :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

A se 4 leta po pogovorih ženske še vedno sončijo zgoraj brez? :hmm:

Mogoče se pa že SPODAJ brez :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se 4 leta po pogovorih ženske še vedno sončijo zgoraj brez? :hmm:

ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se pa že SPODAJ brez :eek:

Ja...če katero vidiš od zadej...včasih res težko ugotoviš a ma tisto špagco med nogam al ne :OK: :devil: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se 4 leta po pogovorih ženske še vedno sončijo zgoraj brez? :hmm:

Jep, pa brisače tudi ne potrebujem več, se kar z zgornjo polovičko razkošja pokrijem, bradavičke pa med prste na nogah zataknem, da mi jih veter ne premetava sem in tja. :blush: :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa je za finiš pred spanjem :OK: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!