Skoči na vsebino

Sončenje zgoraj brez


Mačica

Ali je nemoralno, če se ženska na plaži pojavi 'zgoraj brez'  

200 članov je glasovalo

  1. 1.

    • da
      47
    • odvisno kako zgleda
      85
    • mi je vseeno
      36
    • ne
      135


Priporočene objave

najlepše je brez vsega :OK: k te sonček lepo povsod osonči - v tem primeru je nabolj fajn na nudistični plaži, ker folk ne zija vate :eek: Na zelo obljudenih plažah - ok, sp. del že dam nase, zgornjega pa res ne. tudi joški so radi malo "fraj", ne?

Kolikor vem se izraz "zijanje" uporabi za bolščanje v nekaj nepojemljivo nepredstavljivega, kar prsi ne bi smele biti. RAzen e so v neskladju z ostalimi deli telesa ali pa če je celotno telo popolnoma v out v očeh Narave (ki ima dostikrat prav izprijen smisel za humor), tako da mi tvoja izjava da misliti...najbrž te nočem videti brez zgornjega dela, kamoli gole.

:devil:

se 100000% strinjam s tabo - ni lepših kopalk od tistih, ki jih ni na tebi .)

Čakam Hotsckota, da bi podal odgovor na tvojo izjavo. :)

Potlej bom pa letos jest tud zgorej brez :lol1:

dobrorazpoložena Dečva

Upam, da se ne boš preveč spotikala obnje. mogoče bi jim privoščila vsaj sandale.

Niti ne veš kako prav lahko pridejo dolge... recimo za komarje ubijat, pa kakega vsiljiveža okrog ušes! :lol1:

ampak brez heca - zgoraj brez je zakon! :OK:

Če bi hotel presežke kožnih gub bi se paril s šarpeji ali kenguruji. Tako pa raje vidim, da je lepo napeto. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem se izraz "zijanje" uporabi za bolščanje v nekaj nepojemljivo nepredstavljivega, kar prsi ne bi smele biti. RAzen e so v neskladju z ostalimi deli telesa ali pa če je celotno telo popolnoma v out v očeh Narave (ki ima dostikrat prav izprijen smisel za humor), tako da mi tvoja izjava da misliti...najbrž te nočem videti brez zgornjega dela, kamoli gole.

:devil:

Čakam Hotsckota, da bi podal odgovor na tvojo izjavo. :)

Upam, da se ne boš preveč spotikala obnje. mogoče bi jim privoščila vsaj sandale.

Če bi hotel presežke kožnih gub bi se paril s šarpeji ali kenguruji. Tako pa raje vidim, da je lepo napeto. :)

Ni tako hudo - je še vse na svojem mestu in v skladu s celim telesom :grim - za komarje pa uporabljam avtan, ne kožnih gub :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooooo jz se pa skoz zgori brez sončam, men pa ni to čist nč tazga, prov lepo je za vidt, pa tud če joškice niso idealne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooooo jz se pa skoz zgori brez sončam, men pa ni to čist nč tazga, prov lepo je za vidt, pa tud če joškice niso idealne.

Jah...lepota je v očeh opazovalca. In če si sama daleč naokoli, potem ni bojazni, da bi ne bile ok.

Včasih pa je opazovalec lahko slep. Kar ga iz opazovalca prelevi v lažnivca. Slepemu estetu pa je vizualno privlačna tudi topla žolca, če je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo poživi dogajanje na plaži :010 :010 :010 :010 !

:yea2:

:nono: zelo poživi... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komu? najstniškim hormonskin neuravnovešencem ki so ravnokar pričeli spoznavat zakaj ga imajo?

ali tistim tik pred moško menopavzo, ki doživljajo drugo puberteto?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste ženske z popki med joški, modrce kr gor obdržte, ostale pa dobrodošle, drgače je pa tud z modrčkom lepo vidt, sej skrito je vedno zanimivo! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristi z grdimi ksihti tudi lahko čelade kar gor obdržijo.....skrito je še lepše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristi z grdimi ksihti tudi lahko čelade kar gor obdržijo.....skrito je še lepše :)

:OK: drži,ma plažo vseeno poživijo... joze namreč,Ok, tvojih pač ne bo na ogled... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristi z grdimi ksihti tudi lahko čelade kar gor obdržijo.....skrito je še lepše :)

:OK: ta je pa super - za crknt :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: drži,ma plažo vseeno poživijo... joze namreč,Ok, tvojih pač ne bo na ogled... :surrender:

Očitno imam povsem sesut koncept uživanja ob poležavanju na soncu... Če se ne slinim ob pogledu na gole prsi najbrž nimam zadosti"poživljajočega" dojemanja plaže, dogajanja na njej...pa tako fino bi najbž bilo rinit v množico kopalcev in kopalk, ostalega, da bi potem še begal s pogledi in malce bebasto iskal par kvadratnih cm gole kože več.

Sploh pa se tudi nad striptizom ne navdušujem, ker ne vidim ničesar vzburljivega pri tej abotni dejavnosti. Sublimacije? Moje ali koga drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno imam povsem sesut koncept uživanja ob poležavanju na soncu... Če se ne slinim ob pogledu na gole prsi najbrž nimam zadosti"poživljajočega" dojemanja plaže, dogajanja na njej...pa tako fino bi najbž bilo rinit v množico kopalcev in kopalk, ostalega, da bi potem še begal s pogledi in malce bebasto iskal par kvadratnih cm gole kože več.

Sploh pa se tudi nad striptizom ne navdušujem, ker ne vidim ničesar vzburljivega pri tej abotni dejavnosti. Sublimacije? Moje ali koga drugega?

o madona, pol ti pa ni taprava punca striptiza plesala :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da če ima pnca, ženska,... lepe prsi ni nič nemoralnega, če jih pokaže na plaži. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o madona, pol ti pa ni taprava punca striptiza plesala :kva2:

očitno res .)

Najbrž je vsem trem jasno, da je govora o javnih izvedbah striptiza? O privatnih se pogovarjat ne mislim. Na javnih prireditvah oz. v krogih več kot 2 prisotnih, pa mi je to precej mimo dejanje...kaj šele, da bi bilo vzburljivo. Impulz, ki ga tako dejanje oddaja, je deležen disperzije ali pa ga abotnost množice (ki je žal nujno zlo) pokvari. poleg tega, da ga nobena od teh deklin ne izvede zaradi želje po ugajanju temveč jasno - želje po zaslužku. Prežvečeno.

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž je vsem trem jasno, da je govora o javnih izvedbah striptiza? O privatnih se pogovarjat ne mislim. Na javnih prireditvah oz. v krogih več kot 2 prisotnih, pa mi je to precej mimo dejanje...kaj šele, da bi bilo vzburljivo. Impulz, ki ga tako dejanje oddaja, je deležen disperzije ali pa ga abotnost množice (ki je žal nujno zlo) pokvari. poleg tega, da ga nobena od teh deklin ne izvede zaradi želje po ugajanju temveč jasno - želje po zaslužku. Prežvečeno.

Meni tudi javni striptiz, za nekaj časa odtuji željo po ženski :wacko:

No ja ni tok hudo, sam so mi striptizete in striptis skrajno neumna stvar <_<

Drugače pa razgaljenih jošk na plaži sploh več ne opazim, saj se že 2 leti gibljem v družbi, kjer ženske ne nosijo modrcev na plaži.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!