Skoči na vsebino

Sončenje zgoraj brez


Mačica

Ali je nemoralno, če se ženska na plaži pojavi 'zgoraj brez'  

200 članov je glasovalo

  1. 1.

    • da
      47
    • odvisno kako zgleda
      85
    • mi je vseeno
      36
    • ne
      135


Priporočene objave

Jaz pa mislim, da če ima pnca, ženska,... lepe prsi ni nič nemoralnega, če jih pokaže na plaži. :OK:

:OK: :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž je vsem trem jasno, da je govora o javnih izvedbah striptiza? O privatnih se pogovarjat ne mislim. Na javnih prireditvah oz. v krogih več kot 2 prisotnih, pa mi je to precej mimo dejanje...kaj šele, da bi bilo vzburljivo. Impulz, ki ga tako dejanje oddaja, je deležen disperzije ali pa ga abotnost množice (ki je žal nujno zlo) pokvari. poleg tega, da ga nobena od teh deklin ne izvede zaradi želje po ugajanju temveč jasno - želje po zaslužku. Prežvečeno.

in vsi tisti abotni bi lahko imeli vsaj tolk jajc, da bi si jih pred striptizeto pošteno na roko zmetali ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joški na plaži so zakon :D Ok, pogled na razne pretirano zavaljene ali drugače neprivlačne slečene ženske res ni najbolj prijeten, ampak vedno se najdejo tudi fajn primerki in pogled na le te daleč odtehta tiste prve! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž je vsem trem jasno, da je govora o javnih izvedbah striptiza? O privatnih se pogovarjat ne mislim. Na javnih prireditvah oz. v krogih več kot 2 prisotnih, pa mi je to precej mimo dejanje...kaj šele, da bi bilo vzburljivo. Impulz, ki ga tako dejanje oddaja, je deležen disperzije ali pa ga abotnost množice (ki je žal nujno zlo) pokvari. poleg tega, da ga nobena od teh deklin ne izvede zaradi želje po ugajanju temveč jasno - želje po zaslužku. Prežvečeno.

Anubis ti si čis preveč asocialen in premalo razumevajoč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joški na plaži so zakon :D Ok, pogled na razne pretirano zavaljene ali drugače neprivlačne slečene ženske res ni najbolj prijeten, ampak vedno se najdejo tudi fajn primerki in pogled na le te daleč odtehta tiste prve! :OK: :OK:

DeX, grdih žensk ni. So samo manj čudovite. Pa še to je odvisno od dolžine trajanja abstinenčnega obdobja. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DeX, grdih žensk ni. So samo manj čudovite. Pa še to je odvisno od dolžine trajanja abstinenčnega obdobja. .)

Aha še eden, ki si mora z alkoholom pomagat :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abstinenca od seksa in ne alkohola. Pa hec je bil :P .)

Alkohol mi pa sploh ne leži.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristi z grdimi ksihti tudi lahko čelade kar gor obdržijo.....skrito je še lepše :)

Pa tudi primerno zategnjen ledvični pas, da skrijejo pirfasl.

DeX, grdih žensk ni. So samo manj čudovite. Pa še to je odvisno od dolžine trajanja abstinenčnega obdobja. .)

Tako je. Ni grdih. So samo lepe in malo manj lepe. Grdi so samo dedi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž je vsem trem jasno, da je govora o javnih izvedbah striptiza? O privatnih se pogovarjat ne mislim. Na javnih prireditvah oz. v krogih več kot 2 prisotnih, pa mi je to precej mimo dejanje...kaj šele, da bi bilo vzburljivo. Impulz, ki ga tako dejanje oddaja, je deležen disperzije ali pa ga abotnost množice (ki je žal nujno zlo) pokvari. poleg tega, da ga nobena od teh deklin ne izvede zaradi želje po ugajanju temveč jasno - želje po zaslužku. Prežvečeno.

ja jz sm ga plesala pa nism nč zaslužla, je biu res samo užitek cune dol s telesa metat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DeX, grdih žensk ni. So samo manj čudovite. Pa še to je odvisno od dolžine trajanja abstinenčnega obdobja. .)

Saj nisem nikjer napisal da so grde. Samo da so ene neprivlačne :) Bi se pa v določenih primerih tudi o prvem izrazu dalo diskutrat :naughty:

Ok ok, sej vem, kako smo eni plitvi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in vsi tisti abotni bi lahko imeli vsaj tolk jajc, da bi si jih pred striptizeto pošteno na roko zmetali ...

Sem probal, pa so me vsi zelo čudno gledali. Zakaj mi še zdaj ni jasno. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi javni striptiz, za nekaj časa odtuji željo po ženski :wacko:

Vidiš, meni pa jo približa :P :D

čaki malo, brihta govori o moškem striptizu.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joški na plaži so zakon :D Ok, pogled na razne pretirano zavaljene ali drugače neprivlačne slečene ženske res ni najbolj prijeten, ampak vedno se najdejo tudi fajn primerki in pogled na le te daleč odtehta tiste prve! :OK: :OK:

Dobr da te tvoja ne slis :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljše da so na plaži magari neprivlačni ženski joški ko pa samo dedji tebuhi :blink: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljše da so na plaži magari neprivlačni ženski joški ko pa samo dedji tebuhi :blink: :slap:

:grim :grim Se strinjam :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljše da so na plaži magari neprivlačni ženski joški ko pa samo dedji tebuhi :blink: :slap:

pa tudi lepi tipi.....

torej, rajši manj-privlačni ženski joški, kot plaža polna lepih tipov.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jst sm se pa letos prvič sončila zgoraj Z :P + z kar nekaj dodatne opreme :blush: :closedeyes:

Nimam kaj, je pač tko naneslo :whistle: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podpiram sončenje zgoraj brez. Vsaka pa naj sama presodi, če je za pogledat al ne. Isto, kot mi, tudi birfasl rajše skrijemo, ali pa ne... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!