Skoči na vsebino

Race To Dakar


IBA

Priporočene objave

Ste že pogledali to serijo ???? http://www.racetodakar.com/html/rtd.html

Jaz sem jo danes pogledal do konca!!! Sem mislil, da ko gledaš Eurosport (in njihove super prispevke), dobiš občutek o tej neverjetni dirki... pa sedaj vidim, da ti ta serija odpre še cel drug spekter Dakarja :OK: Stanovnik je še 10 krat večji car, kot mislite da je (pa sem ga že sedaj koval med zvezde, leta 2000 celo imel možnost biti z njim na štartu v Parizu).... Do sedaj smo lahko le slišali kako je to težka pustolovščina (na Evrosportu večinoma kažejo tovarniške dirkače, ki vozijo ko norci in kar nekako z "lahkoto" premagujejo sipine) v tem dokumentarcu so zvezde omenjene v parih minutah.... vse ostalo pa kaže predvsem oudsiderje oz. Charleya, Simona in Matta, kako se prebijajo skozi dirko (del ekipe in producenti so isti kot pri Long Way Round, ko sta Charley in Ewan McGregor potovala z motorji okoli sveta).

Serija je sestavljena iz sedmih 45 minutnih delov in 1. del so samo priprave.... Ko bi naš Stanovnik imel tako ekipo :eek: bi mu bilo lepo....

p.s. Stanovnika se celo vidi v enem kadru :photo:

Marsikdo bo verjetno začel kritizirat kaki papki so, ker so se s tako velikim finančnim zalogajem lotili dirke... kakorkoli v dnevno sobo so nam prinesli Dakar in jaz sem jim hvaležen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vsak ki se udeleži Dakarja je spoštovanja vreden.... :OK:

Tisti, ki pridejo do Dakarja so pa sploh pravi carji :worship: , pa naj so fabriški dirkači ali privatniki B)

Je pa takšna dokumentirana zadeva kar zanimiva, saj lahko tudi navadni smrtiki izvemo/do malo več o takšni dirki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tudi pogledal to zadevo in moram reči samo kapo dol. Super serija ki ti približa dejanski napor, stroške, obrabo živčec in vsega ostalega, za štart na raliju dakar. Priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tudi pogledal to zadevo in moram reči samo kapo dol. Super serija ki ti približa dejanski napor, stroške, obrabo živčec in vsega ostalega, za štart na raliju dakar. Priporočam!

Kje pa se nabavi ta film?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ko človek tole pogleda, šele vidi, kaj je res ¨tisti pravi Dakar¨

za kaj ve je potrebno organizirat/preživet :OK:

Vsa čast jim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si potegnil dol, tako da imam oboje, tudi Long way round. Zakon, priporočam ogled. Mater, me mika, da bi za Abrahama počil dol tako turo,- v planu imam nekaj drugega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je bilo videt, kaj vse je moral prestat Matt, da je prišel do Dakarja.... Po odstopu je bil organizatorjem še samo odveč.... (še hrana in voda sta bila problem) :eek: so fantje res sredi ničesar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je bilo videt, kaj vse je moral prestat Matt, da je prišel do Dakarja.... Po odstopu je bil organizatorjem še samo odveč.... (še hrana in voda sta bila problem) :eek: so fantje res sredi ničesar

saj drugače videti ni tak problem, samo v tisti etapi je takrat odstopilo ogromno tekmovalcev in kamioni, ki pobirajo odstople tekmovalce enostavno niso imeli več prostora za vse :doze:

Tudi to je Dakar B)

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si potegnil dol, tako da imam oboje, tudi Long way round. Zakon, priporočam ogled. Mater, me mika, da bi za Abrahama počil dol tako turo,- v planu imam nekaj drugega...

Pa motorja, ti ne sme biti skoda za turo kakrsna je Long way round. Najdoljse ce dobis sponzoriranega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem prav slišal bo oddaja v torek ob 21:00 na DMAX-u

lp

Na DMAX-u je bil včeraj spet en del... Po mojem ma zadeva več delov... :?

Si grem pa zdajle snet tisti linkl..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na DMAX-u je bil včeraj spet en del... Po mojem ma zadeva več delov... :?

Si grem pa zdajle snet tisti linkl..

7 delov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Race to Dakar bodo začeli vrteti na Discovery Chanellu.... Če še kdo ni videl :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Race to Dakar bodo začeli vrteti na Discovery Chanellu.... Če še kdo ni videl :naughty:

Mogoče veš termin predvajanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 27. oktobra, verjetno s slo podnapisi. :naughty:

Naj nekdo posname, pol pa nardi divx...sej bi js, pa nimam opreme za snemanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če voziš enduro motor, te kaj "takega" prekoslej zamika, samo bolj soft varijanta. Sicer bi šel raje okol sveta, če bi imel čas in $$$ :naughty: . Drugače pa ja, vsi so zmagovalci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Race to dakar se mi je zdela fajna oddajca. Mislim da je precej realčno pokazala, kako zelo zajebano je zvozit Dakar. Trije motoristi so imeli na voljo prostor na tovornjaku, dva profi mehanika in spremljevalno ekipo. Lepo so pokazali, kako zajebane so t.i. Marathon stages, ko spremljevalne ekipe niso dovoljene. Pozablajmo, da je Miran (pa ne samo on) nekaj svojih prvih dakarjev zvozil SAM, BREZ EKIPE. zanj je bila vsaka etapa marathon stage!!!

Vsekakor ličen izdelek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kot je že Cartman rekel.... po ogledu te serije pravzaprav dojameš kako je bilo težko našemu Miranu.....in kaki napor so te etape.... Ni čudno, da ga vsi poznajo in cenijo...moramo pa tudi vedet, da top ekipe imajo tudi svoje "dirkače", ki so v resnici mehaniki in na marathon etapah še vedno šraufajo top dirkačem motor, ko on "izležava"

Pol nam je lahko jasno, kako je naš Miran pripravljen, da lahko z njimi vštric dirka.... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!