Skoči na vsebino

Pesem


Priporočene objave

Skoraj vedno pri tem ko surfam po Motosvetu igra radio, napiši naslov in izvajalca pesmi, katero trenutno poslušaš medtem ko prebiraš forum.

Jaz trenutno poslušam:

Metallica - Nothing else Matters :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj vedno pri tem ko surfam po Motosvetu igra radio, napiši naslov in izvajalca pesmi, katero trenutno poslušaš medtem ko prebiraš forum.

Jaz trenutno poslušam:

Metallica - Nothing else Matters :yea2:

taka tema že obstaja in sicer z naslovom Kaj pa glasba? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, ko hodim po zborih in poslušam bende in muziko, ki jo vrtijo me zanima ali bikerji dejansko poslušajo vsi enako glasbo ali se motim ? Torej na plano z vašimi glasbenimi okusi.

hotschko

Hotscho je v prvem postu napisal tole kaj piše zgoraj, v temi ''Kaj pa glasba'', tako da malo le razmisli, kaj je hotel on in kaj bi želel jaz.On je hotel, da povemo kakšni so glasbeni okusi, jaz pa želim s to temo, to kar sem napisal:katero pesem TRENUTNO poslušaš medtem ko prebiraš forum.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotscho je v prvem postu napisal tole kaj piše zgoraj, v temi ''Kaj pa glasba'', tako da malo le razmisli, kaj je hotel on in kaj bi želel jaz.On je hotel, da povemo kakšni so glasbeni okusi, jaz pa želim s to temo, to kar sem napisal:katero pesem TRENUTNO poslušaš medtem ko prebiraš forum.

:naughty:

ja ampak se v tisti temi klub temu piše kaj se trenutno posluša .)

on topic: oldies the pretenders - walkin on sunshine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!