Skoči na vsebino

Uzzy ga ima !!!!!!!!!!!!!!!!!


uzzy

Priporočene objave

A, macica ga je ze pelala  :twisted:  :twisted:  :D  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

Saj veš da se Mačica na vsakega vsede, ki mimo pride ... kaj bo pa dragi rekel pa še ne vermo :twisted: :twisted: :P :P :lol: :lol: 8) :idea: :arrow:

No comment :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :wink: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No comment  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :wink:  :wink:  :oops:  :oops:

Eh saj ni treba, smo mi zato tu :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :idea: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še od mene ena lepa zahvala za testno vožnjo :lol: 8)

Bilo je noro vozit motor, ki je starejši od mene.

Da je že u tistih cajtih tolk letel, pa sploh nisem vedu 8) 8) 8) 8) 8)

Srečno vožnjo obema!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je že u tistih cajtih tolk letel, pa sploh nisem vedu  8)  8)  8)  8)  8)

Ja bladzo, kaj nisi gledal nikoli Mad Maxa?

:shock: :wink: :twisted: 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke in sožalje oboje hkrati. Tale Z 650 je zakon od motorja, sam vzdrževanje zna biti hudičevo drago. Kolega je imel takšno zadevo, ki je do 75000 km delala kot urca, potem so sledile konstantne težave (fergazerji spušal, mašina vedno glasnejša, poraba olja, motor je blo treba na novo zadihtat....) Drugače je imel pa original in ko je prišel na srečanje so tisti "ta pravi" poznavalci takoj skup stopli in komentirali. Zelo lep primerek klasičnega japonskega stroja. Mala legenda, (velika je bil le Z 900, Z1, Z1000R). Upam, da ti bo dolgo delal brez težav. Vozne lastnosti pa ............ niso primerljive ....ah, kaj bi ti kvaril navdušenje... Zanimivo bi bilo slišat komentar mlajšega voznika (brez izkušenj na starih mašinah) zr6ninje, ko bi naredil 100 km z Z650??????

Aja pa še tole: Naštimaj si fusrasterje bolj nazaj, ali pa med vožnjo daj noge na zadnje in zgledal boš res kot Candalini (Mad max, on ko je brez roke ostal). Pa namesto visoke belance, namontiraj ravni drag bar. Res nora finta. Pa da ga nebi slučajno kaj modificiral, v kakega čoperja al pa kaj podobno :cry: :cry: :cry: :evil: Ja, ja teh legend je vedno manj. Ravno včeraj videl hondo cb 550 four, original, lepo obnovljeno, štirje auspuhi........... kako lep motor. Vsekakor čestitke ljudem, ki uspejo to voziti in vzdrževati (vam povem, iz lastnih izkušenj, to ni mačji kašelj).

Lp in veliko km brez okvar, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojih izkušnjah (vizualnih) ta zadeva bolj tuli kot premika, res pa je da sem ob poslušanju takih motorjev rasel v froc letih - in bilo je fino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem mel pa že praktično izkušnjo in moram reči, da prav lepo "tuli" ampak tudi premika se dobro. Zdej, ko je poštimana, pa najbrž še boljš, a ne Uzzy? Sicer pa to itak ni motor za tišat ampak za uživat. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej hvala za čestitke.

Onim vem tega sem se zavedal že pred nakupom, tako to je če se odločiš za nakup starejše zadeve, sploh pa če je legenda. :D

Tačke so že zamaknjene nazaj in balaca ni ta visoka( ni ravno drag bar je pa efekt zelo blizu)

TAKO DA SE bližamo Mad Max-u

Kar se tiče vzdrževanja pa sem za začetek že dal 70ksit (guma, veriga,olje, svečke, filter...)

Pele se noro, lepo je za spremebo imeti mašino med nogami (jebiga mislim na bencinsko mašino :) )

Kar se tiče pa predelav je tako, letos gre gor naslon in prtljažnik, ki sem ga imel na daelimu, glih toliko, da prebrodimo sezono. Čez zimo ga bom najverjetneje poskušal spraviti v originalno stanje, vse je seveda odvisno od časa in financ.

Žal pa vas morava z Mariči razočarati (Ne bova bike-par), namreč moja mariči, se je odločila po krajši vožnji na KAWI, da na Daelima ne sede več "I wonder Why" :D , tako, da ga bova prodala in poskušala ublažiti finanče šoke, ki naju dajejo zadnje čase.

LP

uzzy

se še beremo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!