Skoči na vsebino

Gattolina


Vanga

Gattolina  

162 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da
      66
    • Ne
      116


Priporočene objave

jest sem za to da se ga zamenja za motoristka recimo... :P

z gatom se je dalo vsaj kvalitetno spričkat... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem za to da se ga zamenja za motoristka recimo... :P

z gatom se je dalo vsaj kvalitetno spričkat... :doze:

Sej ga lahko jst nadomestim. Ti sam izrati željo, pa se bom obesil na vsak tvoj post.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti malo ne!

Človek je žalil, oz. se je obnašal kot gospodar vseh tem, tako o kakšni komunikaciji ni bilo večinoma govora. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem za to da se ga zamenja za motoristka recimo... :P

z gatom se je dalo vsaj kvalitetno spričkat... :doze:

Nope, jo je zmer podurhal, ko je postalo resno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem za to da se ga zamenja za motoristka recimo... :P

z gatom se je dalo vsaj kvalitetno spričkat... :doze:

Sikaš.... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem dolgo registriran uporabnik, sem pa kar nekaj let prebiral, čudil se in smejal, kot d. naloga mi je MS prinesel vse, je pa zanimivo koliko dejavnih izgine in jih sploh ni več? :hmm: Sem prepričan, da gattolina pod drugim imenom med nami, zakrinkan v drugi koži ! Žal nimam drugega mnenja razen to, da se ga je dalo sprovocirat na zelo lahek način, :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej če vsak dan napišem administratorjem eno protestno noto glede določenega motosvetovca, lahko prej ali slej pričakujem, da ga bojo skinili ???? .... sam zato ???

broj jedan je tud bil izključen, pa pol je jamral da bi rad prišel nazaj, pa so mu spet dovolili nazaj :D ... se pravi, če bo gatto zadost jamral da bi rad nazaj, pol ga bodo spustili nazaj ???

ali pač nima zadosti vez in poznanstev na motosvetu ???? in je v tem edini catch :grim

saj ni bil edini ki se je v vsako temo posral ....

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej se vrne... sm skos spremlju njegovo število objav... prvi resni nasprotnik za gobezdača symru ja :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo kako se ti vedno najdeš , pardon podelaš...... :kva2: :headbang: :kva1:

kaj bi te rad, čuj, ha?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar pravite, da je najbrž pod drugim imenom nazaj gor pa skoraj ne verjamem. Saj bi se hitro opazilo, ko bi nekdo spet pisal v vsaki temi in nanizal toliko postov naenkrat. To, da ne bi pisal v vsaki temi in odgovarjal na vsak post pa ne gre pričakovati ker je pač eden takšnih ki more na vsako stvar nekaj odvrniti in bi ga grizlo dokler ne bi odgovoril. In to povsod. In vsakemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa vem...ni me motilo to, da je meu tolko postov, res, da sem se čudu temu in se mi je zdelo mal čudno, ampak včasih je res pretiraval in lagal tako na veliko, da bi mu samo laik lahko verjel

ne vem no...nekak...forum ni več isti :hmm: , sploh ne vem...pogrešam ga ne, ker nisem nikakor navezan nanga :P

če se pa vrne, bomo pa spet mel kej za komentirat in se jezit oz. odgovarjat na njegove poste, ker nikakor človek ne more bit tiho ob takšnih kozlarijah :P

pa neka pride nazaj...ne bo tak dolgčas... :P :D

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene osebno tud ni nč motil :grrr

tko kot nihče na forumu, pa včas zna bit kdo precej nesramen in žaljiv :whistle:

saj,če bi se vsi z vsem strinjali bi blo neki hudo narobe. :grim

forum bo postal zlo dolgočasn, če si nihče ne bo več upal napisat svojega mnenja, ker se bo pač nekomu zameril. :wacko:

če dajaš udarce, jih moraš tud znat sprejemat. .) tko da res nevem zakaj bi bilo potrebno koga odstranit, če je malo drugačen od ostalih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je deloval kot kakšen vaški posebnež, oziroma MS tepček. Vaški posebneži so pa dobrodošli za kakšen nasmeh :lol1:

mene osebno tud ni nč motil :grrr

tko kot nihče na forumu, pa včas zna bit kdo precej nesramen in žaljiv :whistle:

saj,če bi se vsi z vsem strinjali bi blo neki hudo narobe. :grim

forum bo postal zlo dolgočasn, če si nihče ne bo več upal napisat svojega mnenja, ker se bo pač nekomu zameril. :wacko:

če dajaš udarce, jih moraš tud znat sprejemat. .) tko da res nevem zakaj bi bilo potrebno koga odstranit, če je malo drugačen od ostalih.

Koka pa da se nisi zavzela za Divjo zver, ko so jo odstarnili :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh kako je fino blejat tja v en dan, ne res? :naughty:

Eno je debata, argumenti, drugo je enosmerna komunikacija v vsaki drugi temi.

Eno so resne teme, ki so na forumu namenjene kvalitetni debati in temu, da se kaj naučimo, kaj pametnega izvemo in drugo so teme kot je tale, kr'neki (od tod tudi ime kategorije), ki bodo 'padle' v pozabo čez dan, dva.

Eno je, da moderatorji vsake toliko počistijo kakšno objavo, drugo je, da čistijo samo še za enim osebkom.

Eno je, da rabiš 15 minut, da se prebiješ čez veliko število novih tem/objav, ker te nekaj dni ni bilo na forumu, in drugo je, da rabiš 15 minut, da se prebiješ čez veliko POPOLNOMA nekoristnih novih tem/objav/kregarije/nebuloz, ker te nekaj ur ni bilo na forumu.

Eno je, da te sem in tja ne mara in drugo je, da te 50+ ostalih članov da na IGNORE listo.

Eno je, da razmisliš o (zelo mirnih, koristnih in prijateljskih) nasvetih, ki ti jih večkrat zapored da - v mirnem duhu - administrator, in drugo je, da rečeš, da jih sprejmeš, razumeš, a nadaljuješ v starem slogu.

Eno je, da zaradi tebe sem in tja kdo pošinfa javno na forumu / v hecu /, in drugo je, če administrator vsak dan dobi 5-10 pritožb na tvoje ravnanje s prošnjo po ukrepanju.

Debate na to temo je konec. Uporabniškega imena Gattolina tukaj gor ni več in ga tudi ne bo.

-> http://www.motosvet.com/tabla/index.php?act=boardrules

-> http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...E=01&HID=23

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je deloval kot kakšen vaški posebnež, oziroma MS tepček. Vaški posebneži so pa dobrodošli za kakšen nasmeh :lol1:

Koka pa da se nisi zavzela za Divjo zver, ko so jo odstarnili :hmm:

saj se ne zavzemam niti za gattolino, sam povedala sem, da mene osebno ni motil. :wacko:

šefi že vedo kaj delajo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to koliko je natolcevanja in nabijanja števila objav nekaterih forumašev, kljub temu da nimajo ne repa ne glave.. so se mi zdele nekatere objave gattolina-e še kar v redu in navezujoče se na teme v katerih je pisal.. res je da je pretiraval, sam ajd izgleda je imel dosti časa, kar pa v bistvu moraš imet da lahko sprotno slediš aktivnim temam. Mislim da bom kar pogrešal kakšno njegovo objavo, kot bolj pasivni(več berem kot pišem) uporabnik foruma. .)

lp Anže

Popravljeno . Popravil exe`FZS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč

je nekje bila tema "Če bi ys biw moderator" ali nekaj podobnega ..

če se prow spomnim sem jo celo ys načew, pa so jo potem bogovi

motomarsowskega Olympa zaklenili .. al' sm pa spet vse pobrgljaw ...

:hmm:

sy je wseen

:doze:

čm rečt:

če bi ys biw big boss,

bi takimle modelom tatečnim

recimo:

1

ali

jur

ali

Broj Jedan

ali

Gatko

ali

gattolina

ali

kapavem ..

dostop

uredil na čas

in sicer

20 minut

(to je samo primer,

da ne bi kdo misliw,

da vztrajam na

20 minutah)

torej

20min/dan

&

fertig.

Lahko čita kolikor hoče,

piše pa le 20 minut dnevno

brez žaljivk - jasno

(razen v virtulano-verbalni samoobrambi).

Hja,

ker pa ys nisem to in so šefi drugi ljudje,

je pač tako kot je, in če komu ni povšeči ..

pizdumatr .. virtualni prostor je ja nabit s forumi

in naj si pač tisti neki, ki se ne strinjajo s politiko

MSja, poiščejo forum, ki ima drugačno politiko - njim

bolj všečno.

A

jetko al'ni?

Ja

in na koncu naj priznam, da sem tudi sam

preiskal virtualni svet po dolgem in počez ..

pa temu enakega foruma na žalost nekaterih

Motomarsofk in Motomarsofcef nisem

našew.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

in

tako ostajam tu

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nekdo nekaj govoril o ocenjevanju objav v prihodnosti?

Zdaj mi lahko kdo reče, da šefom lezem v rit a se mi zdi, da je Noise vse povedal. End.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep.... :grim no kdo je bil ta??!!

ta unga pa ne pogrešam čist nič tko da mi dol visi za njega......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!