Skoči na vsebino

Gattolina


Gattolina  

162 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da
      66
    • Ne
      116


Priporočene objave

A ni nekdo nekaj govoril o ocenjevanju objav v prihodnosti?

Prihaja tudi ta funkcionalnost... še malo potrpljenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist razumem mode, vem kako je nonstop brisat poste in čistit teme in to samo zaradi enega lika.

Drugač pa Gatto če bereš, še enkrat tenks za pomoč :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, jo je zmer podurhal, ko je postalo resno.

So true. :doze:

Nazadnje v temi, ki mi je osebno bila zanimiva - o II. svetovni vojni (Adolf Hitler).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem glasoval za to da se vrne in ne zato, ker sem tako rad bral njegove objave, ampak ker se mi enostavno tako zdi pravično.

A lahko tisti, ki so ga izključili naštejejo par točk pravil Motosveta, ki jih je konstantno kršil in za njih dobval opozorila, ter jih še naprej kršil, da je bil izključen? Žalil ni nikogar, oglaševal ni,... Nikjer v pravilih pa ne piše, da ne smeš oddati dnevno (toliko in toliko) postov.

Jaz ga pač nisem bral v temah v katerih se mi ni zdelo vredno in to je bilo to. Marsikateri pa se vtika in ne razumem zakaj ga enostavno ne ignorira?

Torej sem izključno za to, da je borba poštena, ne pa da bi pogrešal kake objave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men gre pa Broj Jedan že pošteno na jetra. Želim si brati njegove poste, saj so zanimivi, a jih ne znam. Se med tebi W, Y, Q čisto nič ne znajdem. Pa piše v verzih. Cela štala :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko tisti, ki so ga izključili naštejejo par točk pravil Motosveta, ki jih je konstantno kršil in za njih dobval opozorila, ..

tega

verjetno ne boš videl, ker je to do neke mere osebna zadeva

in se do sedaj taki opomini in kazenski procenti niso objavljali

javno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar ni v pravilih foruma, ampak v tem, da se je SKORAJ celoten forum pritoževal... :closedeyes:

kako je že tisto o demokraciji? več glasov prevlada? nekej v tem smislu

--> sej že sam rezultat ankete pove svoje: več kot polovica je za to, da se ne vrne

vsaj tko js mislm... :doze:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar ni v pravilih foruma, ampak v tem, da se je SKORAJ celoten forum pritoževal... :closedeyes:

kako je že tisto o demokraciji? več glasov prevlada? nekej v tem smislu

Ni tako. Ta primer velja v določenih zadevah, če pa bi bilo v takih zadevah pa bi se vsak lahko odločil da mu sosed, kak krajan, od soseda znanec,... ni vešeč in bi ga lahko izselili iz določenega kraja, ker ga večina ne mara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gatto kje si...pogrešam te :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

:headbang: :headbang: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se dalo izvedeti koliko toži bab imamo tu gor? Oz. koliko prošenj moderatorjem je prišlo, da se Gatolino skine?. Zanima me številka, čist informativno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noisova razlaga zakaj so skinili Gattolino se mi zdi vredu. Edino tisti del o pritožbah motosvetovcev ne morem prebavit. 90 % nas tukaj sere na debelo in nimamo nobene pravice drugega v drek tišat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že samo to, da je imelo 50+ članov nekoga na ignore mode je dovolj. Še zadnjič, odločitev je dokončna in tudi če bi bilo 100% glasovnic za ponovno vključitev tega up. imena, tega ne bi storili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že samo to, da je imelo 50+ članov nekoga na ignore mode je dovolj. ...

In tudi pove dovolj o tem, da so nekateri preobčutljivi in nesposobni, da se spopadejo s problemi iz oči v oči.

Ali se mogoče da videt kje koliko članov te ima na ignore, samo številka, ne rebim imena. Bi bilo zanimivo vedet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tudi pove dovolj o tem, da so nekateri preobčutljivi in nesposobni, da se spopadejo s problemi iz oči v oči.

Ali se mogoče da videt kje koliko članov te ima na ignore, samo številka, ne rebim imena. Bi bilo zanimivo vedet.

jz za enga že vem, k me ima :lol1: :lol1: :lol1:

kaj čš, nekateri so slabši k otroc :wacko: sikajo k kače, ko jih pa pičiš, so pa užaljeni. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tudi pove dovolj o tem, da so nekateri preobčutljivi in nesposobni, da se spopadejo s problemi iz oči v oči.

Definitivno,

so nekdanji bikerski Motomars preplavili

pujsiji,

ki se namesto h mami pod kiklo cmerugat,

zatekajo na moderatorij, sy morajo mame

pujsijof

v službi garati za odplačilo kreditov, s katerimi so kupile

svojim sckrljančkom mopedrine in mofe, ker bi se drugače

drli in jih sekirali v kakem kotu od jutradosutra .

Tako

da motomarsofski Olymp trenutno zasedajo

nadomestne mamice,

rejnice motomarsofskih pujsijof takorekoč

in jih jemljejo pod kiklo, da bi jih zaščitili pred

nadhudobnimi izrodki, ki renče straše po temnih

kulorajih in pozabljenih črnih kotih Motomarsa

ter spravljajo pujsije v grozo in strah ter jim nažirajo

živce, čim se pujsiji pojavijo na Motomarsu.

...................

ajetko?

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, da imaš njega na ignore je tudi malo huda. Saj za razliko od določenih bab tu gor na forumu niti ni tako hudo žalil - vsaj ne toliko, da bi si zaslužil ignore. Ampak ok... ljudje smo si različni.

Da bi pa nekoga ocenjeval za otroka, ker da nekega člana na ignore je pa tut malo huda. Jaz že vem, zakaj imam določeno osebo na ignore in bo tam ostala.....

Meni je čisto vseeno ali je ali ga ni. Včasih mi ga je bilo prav zabavno brati, včasih mi je pa dvignil živc.

Lina - zakaj je pa tako pomembno koliko članov je izrazilo protest? Vsak ima pravico delati kar mu paše. In če je šel nekomu Gatto tako na živce, je pač napisal PM šefom....WTF?? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, da imaš njega na ignore je tudi malo huda. Saj za razliko od določenih bab tu gor na forumu niti ni tako hudo žalil - vsaj ne toliko, da bi si zaslužil ignore. Ampak ok... ljudje smo si različni.

Da bi pa nekoga ocenjeval za otroka, ker da nekega člana na ignore je pa tut malo huda. Jaz že vem, zakaj imam določeno osebo na ignore in bo tam ostala.....

Meni je čisto vseeno ali je ali ga ni. Včasih mi ga je bilo prav zabavno brati, včasih mi je pa dvignil živc.

Lina - zakaj je pa tako pomembno koliko članov je izrazilo protest? Vsak ima pravico delati kar mu paše. In če je šel nekomu Gatto tako na živce, je pač napisal PM šefom....WTF?? :blink:

ne ocenjeval za otroka, primerjal z njim. :grim

otroc tožjo, odrasli pa naj bi to prerastli in naj bi probleme, težave, nesoglasja znali reševati sami- brez tožarjenja naokoli. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je čisto vseeno....

sicer ne vem, če sem kdaj za kakega člana napisala PM šefom, da se ne obnaša primerno, vsekakor pa je to odločitev vsakega posameznika, če se za to odloči. Vsak ima neko mejo, preko katere pač ne more. Eni se takrat umaknejo stran, drugi počakajo dotično osebo in jo prebunkajo, tretji pač višji sili posredujejo svoje probleme......

Zaradi tega človeka kakorkoli kategorizirati je brezveze......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je čisto vseeno....

sicer ne vem, če sem kdaj za kakega člana napisala PM šefom, da se ne obnaša primerno, vsekakor pa je to odločitev vsakega posameznika, če se za to odloči. Vsak ima neko mejo, preko katere pač ne more. Eni se takrat umaknejo stran, drugi počakajo dotično osebo in jo prebunkajo, tretji pač višji sili posredujejo svoje probleme......

Zaradi tega človeka kakorkoli kategorizirati je brezveze......

aja? :kva2: spomn se teme -protikadilski zakon- kako si me okategorizirala kot nesposobno za opravljanje svojega poklica, ker sm kadilka. :wacko:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ocenjeval za otroka, primerjal z njim. :grim

otroc tožjo, odrasli pa naj bi to prerastli in naj bi probleme, težave, nesoglasja znali reševati sami- brez tožarjenja naokoli. :slap:

Nisem ga dolgo bral, ker sem bil out. Opazil pa sem, da iz določenih področjij veliko ve. To pa ni slabo!

Menne ni nikoli žalil. Vsaj zavestno ne. Torej, nanj nimam pripomb.

To je moje osebno mnenje, ki pa ga nebi nikomur vsiljeval.

Meni se zdi, da je že vsak, ki je prisoten tule notri pisal oslarije, z mano vred.

Zaključek;

Zame je bil Gattolina svojevrstna faca. Če je koga žalil, pa mislim, da za to ni opravičila. To pa je stvar posameznika.

Neutralen sem! :yes:

A ne bo sedaj nastala nezapolnjena praznina?... :xx: :yes: :P

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja? :kva2: spomn se teme -protikadilski zakon- kako si me okategorizirala kot nesposobno za opravljanje svojega poklica, ker sm kadilka. :wacko:

:topic:

lubica, napisala sem ZARADI TEGA!!.. upam, da to znaš prebrati. Sicer pa okarakterizirala si se sama, jaz te nisem.

Samo ti imaš resne probleme z branjem.... boga reva :(

zdej pa dost, ok? ker nima smisla govoriti v prazno......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lubica, napisala sem ZARADI TEGA!!.. upam, da to znaš prebrati. Sicer pa okarakterizirala si se sama, jaz te nisem.

Samo ti imaš resne probleme z branjem.... boga reva :(

zdej pa dost, ok? ker nima smisla govoriti v prazno......

maš prav, si ena redkih k vedno govoriš v polno :grim :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!