Skoči na vsebino

Gattolina


Gattolina  

162 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da
      66
    • Ne
      116


Priporočene objave

....

sicer ne vem, če sem kdaj za kakega člana napisala PM šefom, da se ne obnaša primerno, vsekakor pa je to odločitev vsakega posameznika, če se za to odloči. Vsak ima neko mejo, preko katere pač ne more. Eni se takrat umaknejo stran, drugi počakajo dotično osebo in jo prebunkajo, tretji pač višji sili posredujejo svoje probleme......

... četrti jih pa sami rešijo na forumu. In če imaš kaj jajc, tudi sprejmeš dokaze nasprotne strani in ne goniš le svoje resnice v božjo mater.

Jaz zase vem. da se še nisem šel jokcat k šefom.

Še to, če bi mene izključili s foruma, se sigurno ne bi več vračal sem. Tel. večine prijateljev s foruma imam, za kratkočasenje bi si pa že našel kakšno drugo zabavo. In to je Gattolina verjetno tudi naredil. Pač ni umrl od žalosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je čisto vseeno....

sicer ne vem, če sem kdaj za kakega člana napisala PM šefom, da se ne obnaša primerno, vsekakor pa je to odločitev vsakega posameznika, če se za to odloči. Vsak ima neko mejo, preko katere pač ne more. Eni se takrat umaknejo stran, drugi počakajo dotično osebo in jo prebunkajo, tretji pač višji sili posredujejo svoje probleme......

Zaradi tega človeka kakorkoli kategorizirati je brezveze......

,,sicer ne vem če sem kdaj,,....kakšen je to stavek?, da ne veš čist točno kaj delaš oz. si naredila. Lepo te prosim, pa ne meni tegale prodajat, čeprav imam dostikrat občutek, da je to pri tebi stalnica.

Si mi pa povedala vse in zavila v tale papir :,,odločitev vsakega posameznika, če se za to odloči,,

Seveda Pupa, kar opravičij se(sama sebi) in se skrij v množico različnih karakterjev.

Grem se višji sili :lol1: potožit, zakaj sem taka, da se mi že ob pogledu na človeške muzgavce krči želodec.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,sicer ne vem če sem kdaj,,....kakšen je to stavek?, da ne veš čist točno kaj delaš oz. si naredila. Lepo te prosim, pa ne meni tegale prodajat, čeprav imam dostikrat občutek, da je to pri tebi stalnica.

Si mi pa povedala vse in zavila v tale papir :,,odločitev vsakega posameznika, če se za to odloči,,

Seveda Pupa, kar opravičij se(sama sebi) in se skrij v množico različnih karakterjev.

Grem se višji sili :lol1: potožit, zakaj sem taka, da se mi že ob pogledu na človeške muzgavce krči želodec.

ja Lina... samo, da ti veš, kaj jaz delam..... super si...... :OK: :OK: :OK:

aja, glih mene imaš na sumu, da to skoz počnem :lol1: :slap: bravo Lina..... ti si res vseved...... :worship:

v drugem življenju bi bila Lina :kva1:

dej punca, mal se skoliraj prosim! Si kdaj dobila od moderatorjev ali administratorjev opozorilo, češ da se pritožujem čez tebe? Ne.... nisi.. zato nehaj s temi nebulozami, pa ne natolcuj ko stara baba na tržnici.........

aja sej res... kaj pa res delam..... :slap: sporočam moderatorjem in administratorjem za spam-e......

pizda sem toži baba :BUA: :BUA:

Prosim, ne zaslužim si MS-ja.... izključte me

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O mrtvih vse najboljše, so rekli. Fuck that.

Ja vsi ga serjemo, vsi neumnosti pišemo, vsi kdaj koga bolj ali manj zavestno žalimo... Ko to preseže meje normale, se pa kak moderator vtakne vate. Sem občutil na lastni koži in prav mi bodi, ker sem res pretiraval.

In sedaj Gattolina. Lahko, da je imel kaj pojma o čem a jaz ga pomnim, kot osebka ki se je pokakal v dobesedno skoraj vsako temo in v večini primerov nalepil par smajlijev, kak bluz in nebulo, tu in tam kak smiseln stavek in kako navodilo kako kršiti CPP in kaka faca si, ko to počneš.

Niti najmanj se mi ni zdel zabaven, razen, če se komu zdi smešno, da nekdo konstatntno afne gunca. Takim pa priporočam dolgotrajno gledanje Bar-a in Big Brotherja.

Ignore je skrajni ukrep in zanikanje bistva foruma - komunikacije in izmenjave mnenj. Zato tega ne uporabljam kar tako. Gattota sem pa dal na ignore in to zaradi tega, ker se mi res ni dalo prebirati vse kake, ki jo je nakakal vsepovsod in zato, ker je od samega začetka utihnil, kadar smo začeli o čem resno debatirati. Jaz imam pač navado prebrati vse poste v temi, ki me zanima in mi gre na živce če nekdo samo bluzi, čeprav je včasih forum tudi to, da si spihaš ventile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Lina... samo, da ti veš, kaj jaz delam..... super si...... :OK: :OK: :OK:

v drugem življenju bi bila Lina :kva1:

dej punca, mal se skoliraj prosim! Si kdaj dobila od moderatorjev ali administratorjev opozorilo, češ da se pritožujem čez tebe? Ne.... nisi.. zato nehaj s temi nebulozami, pa ne natolcuj ko stara baba na tržnici.........

aja sej res... kaj pa res delam..... :slap: sporočam moderatorjem in administratorjem za spam-e......

pizda sem toži baba :BUA: :BUA:

Prosim, ne zaslužim si MS-ja.... izključte me

:slap:

Ja jaz vem kaj delam. Je to tako tako nenevadno? In zase lahko trdim nekaj...ti pač ne.

V drugem življenju še ne bo šlo....mogoče čez kakšnih par tisoč let...sicer pa kaj pa je tisoč let v primerjavi z večnostjo.

Ne nisem dobila obvestila moderatorjev, no vsaj vem, da dobiš obvestilo in če bi ga bi ti pravgotvo dobila moj PM :naughty:

Skoliram naj se?...Kaj naj bi to bilo, ker beseda ,,kol,, ne obeta nič lepega.

In ne vem kaj si se tok razpištolila, ker v mojem postu si se sama prepoznala tam kjer si pač se...jaz te nisem nikamor vtaknila, le tam kjer sem povzela dele tvojega posta in meni čudnih situacij : ,,sicer ne vem če sem kdaj,,

A ja pa dejva nehat, ker je BV

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Hitr blat pa perje, punce se bojo steple :devil:

nagrada za zmagovalko vikend z Gattolino :OK:

lp g.

mogoče pa neb blo slabo :lol1:

človek vsaj pove kar misli :grim in se ne obrača po vetru :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tema bo postala še kar zanimiva :OK: Se bo lahko zelo dobro vidlo, kdo je konfliktna oseba in kdo ne prizna poraza, ko mu enih par MS-jovcev dopoveduje, da z njim nekaj ni vredo.... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je pa zadnjič sanjalo o njemu. Pa sploh ni bil tak šikan, kot na slikah. :doze:

Napaka!!! :blush:

mogoče pa neb blo slabo :lol1:

človek vsaj pove kar misli :grim in se ne obrača po vetru :grrr

Daleč od tega! Gattolina je en prav vredi dedec... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tema bo postala še kar zanimiva :OK: Se bo lahko zelo dobro vidlo, kdo je konfliktna oseba in kdo ne prizna poraza, ko mu enih par MS-jovcev dopoveduje, da z njim nekaj ni vredo.... :yes:

uf ja, če ti par motosvetovcev reče, da je neki narobe s tabo, pa po štrik in na drevo :wacko: :slap:

mislim, da imate večji problem s sabo tisti, ki mislite da ste popolni :grim

cel življenje se učimo, ne s kimanjem, ampak z delanjem napak, z izmenjavo različnih mnenj, s sprejemanjem drugačnosti.

in kdor se ne strinja z nekom, še ni rečen, da je kofliktna oseba ampak le, da razmišlja drugače. Vsak ima pravico do svojega razmišljanja.

Samo nekateri so rajš podrejeni in vedno iščejo nekoga k jim bo ščitil hrbet, drugi pa upajo povedat, se sami brant in zagovarjat. In to zihr ni konflikt, če je v mejah kulturnega izražanja in ne žaljenja.

Vsak pa lahko sodi le sebe in svoja dejanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napaka!!! :blush:

Daleč od tega! Gattolina je en prav vredi dedec... .)

Vem Furi, sem šla še enkrat sliko pogledat.

Še dobro, da sem srečno zaljubljena O:-) :evilgrin: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa neb blo slabo :lol1:

človek vsaj pove kar misli :grim in se ne obrača po vetru :grrr

Napaka!!! :blush:

Daleč od tega! Gattolina je en prav vredi dedec... .)

Nič jasno.

Kako, a daleč od tega da pove kaj misli,in se ne obrača po vetru,

ga uvršča med vredi dedce?

Mislim, da se ni obračal po vetru,je pa poniknil,ko je postalo "vroče" zanj,ni odgovarjal na konkretna

vprašanja in neskončno smetil in smetil, nato smetil,nakar je vse zasmetil.

Imel je svoje + in veliko-----.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf ja, če ti par motosvetovcev reče, da je neki narobe s tabo, pa po štrik in na drevo :wacko: :slap:

mislim, da imate večji problem s sabo tisti, ki mislite da ste popolni :grim

cel življenje se učimo, ne s kimanjem, ampak z delanjem napak, z izmenjavo različnih mnenj, s sprejemanjem drugačnosti.

in kdor se ne strinja z nekom, še ni rečen, da je kofliktna oseba ampak le, da razmišlja drugače. Vsak ima pravico do svojega razmišljanja.

Samo nekateri so rajš podrejeni in vedno iščejo nekoga k jim bo ščitil hrbet, drugi pa upajo povedat, se sami brant in zagovarjat. In to zihr ni konflikt, če je v mejah kulturnega izražanja in ne žaljenja.

Vsak pa lahko sodi le sebe in svoja dejanja.

Če smo že pri nikotinu v oni najini temi, sem jaz samo trdil, da je nevaren, meni smrdeč in po moje prav, da bo zakon prepovedal kajenje na javnih mestih. Žalil nisem, sem pa srečen, če nekdo neha kaditi, pa naj bo to broj1, saj je samo človek in mu privoščim zdravje. Človek je bolan kašlja, iskašljuje kri, ti se pa iz njegovih postov delaš norca in uporabljaš večinoma tele smeške :lol1: pri tako resni temi, kot je zdravje.

Ne nisem te dal na ignor, samo repliciram ti ne več, kajti vem kakšen odgovor bom dobil, ti ga nakažem :lol1: Pa lep pozdrav Motoristek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh kako je fino blejat tja v en dan, ne res? :naughty:

Eno je debata, argumenti, drugo je enosmerna komunikacija v vsaki drugi temi.

Eno so resne teme, ki so na forumu namenjene kvalitetni debati in temu, da se kaj naučimo, kaj pametnega izvemo in drugo so teme kot je tale, kr'neki (od tod tudi ime kategorije), ki bodo 'padle' v pozabo čez dan, dva.

Eno je, da moderatorji vsake toliko počistijo kakšno objavo, drugo je, da čistijo samo še za enim osebkom.

Eno je, da rabiš 15 minut, da se prebiješ čez veliko število novih tem/objav, ker te nekaj dni ni bilo na forumu, in drugo je, da rabiš 15 minut, da se prebiješ čez veliko POPOLNOMA nekoristnih novih tem/objav/kregarije/nebuloz, ker te nekaj ur ni bilo na forumu.

Eno je, da te sem in tja ne mara in drugo je, da te 50+ ostalih članov da na IGNORE listo.

Eno je, da razmisliš o (zelo mirnih, koristnih in prijateljskih) nasvetih, ki ti jih večkrat zapored da - v mirnem duhu - administrator, in drugo je, da rečeš, da jih sprejmeš, razumeš, a nadaljuješ v starem slogu.

Eno je, da zaradi tebe sem in tja kdo pošinfa javno na forumu / v hecu /, in drugo je, če administrator vsak dan dobi 5-10 pritožb na tvoje ravnanje s prošnjo po ukrepanju.

Debate na to temo je konec. Uporabniškega imena Gattolina tukaj gor ni več in ga tudi ne bo.

-> http://www.motosvet.com/tabla/index.php?act=boardrules

-> http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...E=01&HID=23

Že samo to, da je imelo 50+ članov nekoga na ignore mode je dovolj. Še zadnjič, odločitev je dokončna in tudi če bi bilo 100% glasovnic za ponovno vključitev tega up. imena, tega ne bi storili.

Ne berem klobasanja!

....a Gatto je vsaj znal!!

Gatto, če bereš ... pir!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri tako resni temi, kot je zdravje.

Ne, res ne se hecat...pri zdravju pa ne :doze: ....takoj si nadenite črne kravate in žale trakove, tako da človek ne bo umru zaradi tega ker pač mal kri pljuva ampak ga bo pobral strah in zaskrbljenost okolice.

Br 1 je dost dedec, da tudi če bo pol pljuč ven pljunil bo še vedno tlačil ta svet....bolj bo na škrge dihal ampak vseen ga ne bo tok hitr pobral....sploh če bo nehal kadit ga bomo gledali do 150 -ga leta.

Bi lahko dobila link do slike od Gattoline....?

Ja sej vem: Curiosity Kiled the Cat

but the satisfaction brought it back B)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo že pri nikotinu v oni najini temi, sem jaz samo trdil, da je nevaren, meni smrdeč in po moje prav, da bo zakon prepovedal kajenje na javnih mestih. Žalil nisem, sem pa srečen, če nekdo neha kaditi, pa naj bo to broj1, saj je samo človek in mu privoščim zdravje. Človek je bolan kašlja, iskašljuje kri, ti se pa iz njegovih postov delaš norca in uporabljaš večinoma tele smeške :lol1: pri tako resni temi, kot je zdravje.

Ne nisem te dal na ignor, samo repliciram ti ne več, kajti vem kakšen odgovor bom dobil, ti ga nakažem :lol1: Pa lep pozdrav Motoristek

preberi svoj post na 66 strani in si osveži spomin. Direktno žaljenje :grim Aja, ti lahko :slap:

To pa prvič slišim, da se v pogovorih o boleznih morš jokat. Mislim, da vsakmu v težavah in bolezni bolj korist smeh k jok. Vidim, da še nikoli nisi negoval bolnika.

Post je bil mišljen samo za popestritev teme in ne kot žaljenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko gre v tisti dovoljeni kot kadit in pol pride nazaj otrokom diši po milu in je frišno stuširana. Otrokom pa razlaga, da naj kar kadijo, samo mastne hrane naj se izogibajo. Pa jim tudi pravi pravljice, da so na MS eni bedaki, ker se vsaki dan do solz nasmeji. Žalosno.... :slap:

saj vidiš kakšen odgovor si dobila.... :doze:

preberi svoj post na 66 strani in si osveži spomin. Direktno žaljenje :grim Aja, ti lahko :slap:

To pa prvič slišim, da se v pogovorih o boleznih morš jokat. Mislim, da vsakmu v težavah in bolezni bolj korist smeh k jok. Vidim, da še nikoli nisi negoval bolnika.

Post je bil mišljen samo za popestritev teme in ne kot žaljenje.

Spet klobasaš, res na jok mi gre... evo 66 strani. samo moji odgovori :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet klobasaš, res na jok mi gre... evo 66 strani. samo moji odgovori :hmm:

itak, saj vedno klobasam :grim sem pač samo kmetica in nisem mestna, da bi znala pametno in učeno govort in pisat. :whistle:

ampak še vedno boljš klobasanje kot samo limanje smeškov po temah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak, saj vedno klobasam :grim sem pač samo kmetica in nisem mestna, da bi znala pametno in učeno govort in pisat. :whistle:

ampak še vedno boljš klobasanje kot samo limanje smeškov po temah :lol1:

Da si kmetica si ti rekla ne jaz, da ne boš pol spet rekla, da sem te zalil... :topic:

klobasanje je stvar okusa....

zame je vse kar ji v Kr' neki, k'r neki, ampak Kr' neki je pa zakon... :naughty:

Alter, midva znava to spelat na najin znan način... :lol:

drugače je pa Gatto imel kar nekaj pravih odgovorov... :yea1: žal pa je, da je vsiljeval svoja mnenja, zato so se ga malo nažrli. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!