Skoči na vsebino

Gattolina


Vanga

Gattolina  

162 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da
      66
    • Ne
      116


Priporočene objave

Družba ne se kregat!!!

Gatollina = legenda! :o :o :P :yes:

...ampak, smo ga sami naredili! :hmm: :)

Mimogrede. Če je že potrebno... Kako se kaznuje grešnika?!?

...Zignoriraš ga! "Mi smo se" pa sami kregal' z njim. :hmm: :yes: :slap: :slap: :headbang: :headbang: :D :D

Torej :hmm:... Smo kaj boljši? :hmm: :? Pa ga nič ne zagovarjam!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si kmetica si ti rekla ne jaz, da ne boš pol spet rekla, da sem te zalil... :topic:

Alter, midva znava to spelat na najin znan način... :lol:

drugače je pa Gatto imel kar nekaj pravih odgovorov... :yea1: žal pa je, da je vsiljeval svoja mnenja, zato so se ga malo nažrli. B)

zakaj le? :kva2: je biti kmetica mogoče kaj slabega? :slap: mi je prav všeč, da nisem fina dama iz fine družbe :grim je težko igrat celo življenje, da si neki več k drugi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj le? :kva2: je biti kmetica mogoče kaj slabega? :slap: mi je prav všeč, da nisem fina dama iz fine družbe :grim je težko igrat celo življenje, da si neki več k drugi .)

Če si se že vprašala :D pol si dej še odgovor... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biw je dobr člowk, sam preveč je vedu.... :hmm:

:hmm: Velik je vedu ,kar ni slabo , vendar pamet solit "nam" tud ni dobr ! :hmm: Samo , da ga pa kar izklopiš iz igre pa ni pošteno , vsaj branit se mu je treba pustit . :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno,

so nekdanji bikerski Motomars preplavili

pujsiji,

ki se namesto h mami pod kiklo cmerugat,

zatekajo na moderatorij, sy morajo mame

pujsijof

v službi garati za odplačilo kreditov, s katerimi so kupile

svojim sckrljančkom mopedrine in mofe, ker bi se drugače

drli in jih sekirali v kakem kotu od jutradosutra .

Tako

da motomarsofski Olymp trenutno zasedajo

nadomestne mamice,

rejnice motomarsofskih pujsijof takorekoč

in jih jemljejo pod kiklo, da bi jih zaščitili pred

nadhudobnimi izrodki, ki renče straše po temnih

kulorajih in pozabljenih črnih kotih Motomarsa

ter spravljajo pujsije v grozo in strah ter jim nažirajo

živce, čim se pujsiji pojavijo na Motomarsu.

...................

ajetko?

;)

tole je dobr napisano (mal težko brat sicer, ker je v verzih, ampak gre se za vsebino :rolleyes: ), to so vrjetn gor pisal tisti, k mu niso povedal v faco, hotl so bit anonimni, da bi kao izpadlo, da je njim vse kul in, da se nebi komu zamerl :doze: , trapasto....če bi vsak obračunov z njim (besedno seveda, da ne bo pomote :P), bi se pač enkrat mogu zavest, da ga nekje 'lomi', in ukrepanje admina neb blo potrebno....verjetno :doze:

ah...bzv...v glavnem ni ga več in ne bo ga več...škoda karkoli razpravljat :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, res ne se hecat...pri zdravju pa ne :doze: ....takoj si nadenite črne kravate in žale trakove, tako da človek ne bo umru zaradi tega ker pač mal kri pljuva ampak ga bo pobral strah in zaskrbljenost okolice.

Br 1 je dost dedec, da tudi če bo pol pljuč ven pljunil bo še vedno tlačil ta svet....bolj bo na škrge dihal ampak vseen ga ne bo tok hitr pobral....sploh če bo nehal kadit ga bomo gledali do 150 -ga leta.

Bi lahko dobila link do slike od Gattoline....?

Ja sej vem: Curiosity Kiled the Cat

but the satisfaction brought it back B)

Gattotu je ratalo v približno treh mesecih razgibat in razdelit srenjo na Motosekretu. Respect, tu mu še "naš" Simči-Brum ne seže do jajčk. V treh mesecih dobiti svojo temo in to z anketo, svaka čast Legenda..... :naughty: :worship: :worship: (došaojetihoiušaoulegendudochollidaypress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že samo to, da je imelo 50+ članov nekoga na ignore mode je dovolj. Še zadnjič, odločitev je dokončna in tudi če bi bilo 100% glasovnic za ponovno vključitev tega up. imena, tega ne bi storili.

BUUUUUUUUUUUUUU :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ja gattolina...vsaka pesm je neki cajta lepa...tezka osebnost...bil je poln nasvetov k drek vitaminov :BUA:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, res ne se hecat...pri zdravju pa ne :doze: ....takoj si nadenite črne kravate in žale trakove, tako da človek ne bo umru zaradi tega ker pač mal kri pljuva ampak ga bo pobral strah in zaskrbljenost okolice.

Br 1 je dost dedec, da tudi če bo pol pljuč ven pljunil bo še vedno tlačil ta svet....bolj bo na škrge dihal ampak vseen ga ne bo tok hitr pobral....sploh če bo nehal kadit ga bomo gledali do 150 -ga leta.

Bi lahko dobila link do slike od Gattoline....?

Ja sej vem: Curiosity Kiled the Cat

but the satisfaction brought it back B)

jest mislm da je on :hmm:

post-11214-1172346804.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gattotu je ratalo v približno treh mesecih razgibat in razdelit srenjo na Motosekretu. Respect, tu mu še "naš" Simči-Brum ne seže do jajčk. V treh mesecih dobiti svojo temo in to z anketo, svaka čast Legenda..... :naughty: :worship: :worship: (došaojetihoiušaoulegendudochollidaypress)

Naserji v 3 mesecih 2500 povečini praznih postov, vmes še naveliko pametuj in žali vse okrog in boš tudi ti velika faca. Sam za to si je treba kar nekaj časa vzet, da ne boš mislil, da je to tako lahko :grrr

Pa nehaj že enkrat primerjat Gattota in Sym-a. Če si z obema debatiral in prišel navkriž, bi ti razlika morala biti jasna. S Symom sva se na začetku fejst haklala pa nikoli ni šlo v neke brezvezne žalitve. Danes se poznava tudi offline pa to še zmeraj ne pomeni, da se okrog vsega strinjava in si kimava. Razumem, da je tukaj gor lahko kar nekaj osebnih zamer ali česa drugega, kar se vleče iz offline življenja. A če te kaj takšnega matra, potem to izpljuni, ne pa jokcat cel čas in žnarit na vsak SymRu-jev post, ker si v drugih temah :topic: Pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naserji v 3 mesecih 2500 povečini praznih postov, vmes še naveliko pametuj in žali vse okrog in boš tudi ti velika faca. Sam za to si je treba kar nekaj časa vzet, da ne boš mislil, da je to tako lahko :grrr

Pa nehaj že enkrat primerjat Gattota in Sym-a. Če si z obema debatiral in prišel navkriž, bi ti razlika morala biti jasna. S Symom sva se na začetku fejst haklala pa nikoli ni šlo v neke brezvezne žalitve. Danes se poznava tudi offline pa to še zmeraj ne pomeni, da se okrog vsega strinjava in si kimava. Razumem, da je tukaj gor lahko kar nekaj osebnih zamer ali česa drugega, kar se vleče iz offline življenja. A če te kaj takšnega matra, potem to izpljuni, ne pa jokcat cel čas in žnarit na vsak SymRu-jev post, ker si v drugih temah :topic: Pa brez zamere.

Friček si malo slabo spal? Zame bistvene razlike med njima ni in samo to sem imel povedat. Ti je zdaj jasno?? Glede postov pa je tako, če bi želel klamfat in afne guncat, bi lahko počel in to zlahka, samo se mi ne da. A zdaj mogoče štekaš? Za tvoje dobro počutje: Gattota osebno poznam, Syma ne (pa vendar imam o njem neko določeno mnenje, saj ga ima tudi on o vsem in o vsakomur). Pa prez zamere in lep dan tudi tebi.....P.S. O kom in o čem bom pisal, pa ne boš odločal ti (tudi glede jokcanje in žnarjenja ne-razen če si mogoče čigav tiskovni predstavnik!!)

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Friček si malo slabo spal? Zame bistvene razlike med njima ni in samo to sem imel povedat. Ti je zdaj jasno?? Glede postov pa je tako, če bi želel klamfat in afne guncat, bi lahko počel in to zlahka, samo se mi ne da. A zdaj mogoče štekaš? Za tvoje dobro počutje: Gattota osebno poznam, Syma ne (pa vendar imam o njem neko določeno mnenje, saj ga ima tudi on o vsem in o vsakomur). Pa prez zamere in lep dan tudi tebi.....P.S. O kom in o čem bom pisal, pa ne boš odločal ti (tudi glede jokcanje in žnarjenja ne-razen če si mogoče čigav tiskovni predstavnik!!)

Prav lepo sem se naspal, hvala na skrbi.

Ne, ne jemljem si pravice določati kaj boš pisal. To si sam ugotovil.

Ne, nisem SymRu-jev zastopnik le menim, da je med njim in Gattotom velika razlika, vsaj v tem obdobju v katerem jaz spremljam ta forum. Mnenja so, seveda, lahko različna vendar že kvantitativna razlika, glede na časovno komponento, veliko pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav lepo sem se naspal, hvala na skrbi.

Ne, ne jemljem si pravice določati kaj boš pisal. To si sam ugotovil.

Ne, nisem SymRu-jev zastopnik le menim, da je med njim in Gattotom velika razlika, vsaj v tem obdobju v katerem jaz spremljam ta forum. Mnenja so, seveda, lahko različna vendar že kvantitativna razlika, glede na časovno komponento, veliko pove.

Me zelo veseli. Poglej, kvantiteta še nikoli ni pomenila kvalitete (tudi na česovno obdobje ne), dopuščam pa možnost, da je med množico postov kdaj kdo tudi kaj pemtnega napisal...

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se nekajkrat dajal z Muckom.

V začetku se mi je zdel še zabaven (nekdo je omenil izraz 'vaški posebnež'), a mi je začelo njegovo primitivno najedanje počasi presedati. Prav povsod je bil 'najpametnejši' in na nasprotno misleče je takoj zlival gnojnico, tudi žaljivk se ni branil uporabiti. Tudi njegova splošna razgledanost ni bila ravno na nekem visokem nivoju, če pa si mu to omenil ali dokazal, se je običajno držal pravila 'napad je najboljša obramba' in udrihal nazaj, ali pa se naredil, kot da nič ni in probal vse skupaj zignorirati. To pa je žal - ali na srečo - celo pod tistim minimumom, ki ga vsaj kolikor toliko kulturni dialog dopušča. Zato sem njegove poste enostavno prenehal brati.

Nič nimam proti temu, da so ga sneli z MS. In če se bo spet prijavil pod drugim imenom, ga bomo zelo hitro spoznali. Ker dvomim, da ga je ta lekcija kaj izučila.

In nenazadnje, Gato ni bil noben vaški posebnež! Ti so že po definiciji sicer drugačni od drugih, a so dobrodušni in nikomur nočejo nič slabega. Kak pesnik bi rekel, da so 'duši in srcu dopadljivi', kar pa Mucek nikoli ni bil.

Na koncu pa bi rad dejal, da je to moje osebno mnenje, če se kdo ne strinja in hoče to tudi povedati, mu ne branim, le stil naj uporabi drugačen, kot ga je uporabljal 'pokojni' Mucek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!