Skoči na vsebino

Gattolina


Vanga

Gattolina  

162 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da
      66
    • Ne
      116


Priporočene objave

Gattota osebno poznam, Syma ne (pa vendar imam o njem neko določeno mnenje, saj ga ima tudi on o vsem in o vsakomur).

A da imam o vsem in vsakomur? To je pa nekaj povsem novega zame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... in čez nekaj let na 1467. strani te teme bodo vaši otroci spraševali: "Kdo pa je bil ta Gattolina, je bil to kak rudolfmajster?" :grrr

dajte no.... "de mortuis nil nisi bene" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezvezno nabijanje. Dejstvo je da je izključen in bo tako tui ostalo, lahk se mu pa fajn zdi ker ima toliko strani v tej temi. Najverjetneje jih bo še več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Vanga se men zdi, da je dost podobn gattolini, k tut odpera teme, k so že 100 let nazaj ble aktivne :)

Mogoče sta pa v sorodu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Vanga se men zdi, da je dost podobn gattolini, k tut odpera teme, k so že 100 let nazaj ble aktivne :)

Mogoče sta pa v sorodu :devil:

Te teme spoštovani prijatelj niso zaprte, te teme so še vedno aktivne, ampak že zzeeelllooooooo dolgo na njih ni nihče odgovoril.

Mogoče bi s tem rad samo opozoril moderatorje da bi se resno spravli k čišenju teh res starodavnih tem,ker jih večina res več nima nobenega pomena.Dokler pa še bodo obstajale pa ne vidim razloga da nebi v njih sodeloval.

Ne z Gattolino pa si nisma nič v sorodu.Nimam nekih ambicij po določenem številu postov tak kot jih je imel on.Tud on bi se umiril po 5000 postih, ampak so ga prej umirili admini.Slava mu! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te teme spoštovani prijatelj niso zaprte, te teme so še vedno aktivne, ampak že zzeeelllooooooo dolgo na njih ni nihče odgovoril.

Mogoče bi s tem rad samo opozoril moderatorje da bi se resno spravli k čišenju teh res starodavnih tem,ker jih večina res več nima nobenega pomena.Dokler pa še bodo obstajale pa ne vidim razloga da nebi v njih sodeloval.

Ne z Gattolino pa si nisma nič v sorodu.Nimam nekih ambicij po določenem številu postov tak kot jih je imel on.Tud on bi se umiril po 5000 postih, ampak so ga prej umirili admini.Slava mu! :worship:

Sej sm se hecal ;)

Vem da so teme odprte in da se notr lahko piše, to je tut gattolina delov. Sam ti iz naftalina vlečš saj take, v katere kej pamtnga napišeš... Gattolina pa tega ni biu zmožn :BUA:

Brez zamere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Jebela cesta. Sem komaj sedaj opazil to temo o Gattolini. Kar pomeni, da se s seboj z njim in vsemi vami sploh ne obremenjujem.

Ne ni prav, da so ga ali, da ste ga posamezniki skenslali. Komu ni bilo všeč ga pa ne bi bral in mu odgovarjal. Ne pa, da jočete in stokate pri moderatorjih. :cry: Gattolina pa me je užalil, Gatollina pa pravi, da ni tako kot trdim jaz, Gattolina je nesramen, jaz pa nikoli itd, itd.

Modeli smo pa tu gori tak vsi. Eni malo večji, drugi malo manjši.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater, je biu še bolj zoprn, kot jaz ... ;)

:devil:

...ne laskaj si... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pomnite, tovariši?

Zanimivo, da je bil danes ob 08:58 na MS. A izključitev torej pomeni, da le pisati ne moreš več, bereš pa še lahko?

post-8423-1172481158_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pomnite, tovariši?

Zanimivo, da je bil danes ob 08:58 na MS. A izključitev torej pomeni, da le pisati ne moreš več, bereš pa še lahko?

kaj le nacrtuje :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pomnite, tovariši?

Zanimivo, da je bil danes ob 08:58 na MS. A izključitev torej pomeni, da le pisati ne moreš več, bereš pa še lahko?

natisnjeno in skenirano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. izključitev torej pomeni, da le pisati ne moreš več, bereš pa še lahko?

Jasno ..

kaj si pa misliw,

Sy večina ljudi tole čita

neprijavljenih: serviserji, prodajalci in drugi ..

prijava pa pomeni, da lahko aktivno pišeš.

Če je pa takole skenslan, pa verjetno pc

na motomarsu zabeleži poskus prijave kot obisk ...

Definitivno

pa veleON čita tale naša nakladanja,

saj ga gotovo firbec matra

ali

se bo Noise omehčaw

in ga spet pripustil

h zaljubljenim motomarsofkam,

da jih bo potem naprej obdelovaw in sprawljaow ob

orgazme .. :blush: .. opala .. sm hotew reči

žiwce

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to pa res ni fer, da ga tak grdo skenslate. Se spomnim, ko so me lansko leto skinli iz nekega OŠ foruma. So rekli, da se ne spodobi mladih deklic nagovarjat k........pač nečemu. :cry:

Grdo so mi naredili, res grdo, posledice čutim pa še danes. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to pa res ni fer, da ga tak grdo skenslate. Se spomnim, ko so me lansko leto skinli iz nekega OŠ foruma. So rekli, da se ne spodobi mladih deklic nagovarjat k........pač nečemu. :cry:

Grdo so mi naredili, res grdo, posledice čutim pa še danes. :P

ampak te deklice so danes eno leto starejše... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to pa res ni fer, da ga tak grdo skenslate. Se spomnim, ko so me lansko leto skinli iz nekega OŠ foruma. So rekli, da se ne spodobi mladih deklic nagovarjat k........pač nečemu. :cry:

Grdo so mi naredili, res grdo, posledice čutim pa še danes. :P

Jaz sem ču drugačno verzijo. Baje si stare učitlce nadlegoval in spravljal na kriva pota. Ona bakica iz reklame za Suzukija je itak tvoje delo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj le nacrtuje :doze:

Zbira denar, bo kupil MS in izključil administratorje! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res zanimivo, da si date tolk dela z nekom ala Gato :hmm:

Tale je pa res zavrtel MS. Še po izključitvi je dnevno prisoten skoraj tolk kot prej :slap:

Eni mate pa res čas in voljo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!