Skoči na vsebino

Andrej Jerman


Zdrawc

Priporočene objave

Zelo dobro je izkoristil dane pogoje. Smučal je vrhunsko. So pa tisti zadnji smučali že bolj po vodi

Tipična slovenska škodoželjnost in podcenjevalnost :BUA:

Gosopd Jerman je ZMAGAL in bil drugi v tekmi za svetovni pokal

Drugo ne šteje

Želim mu še mnogo takih voženj!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej je car, jest se neb pelu po robnikih 120, on je pa vse ostale nesu, drug dan pa je samo potrdil, da mu ni uspelo, ampak da zna. Andrej čestitke :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Večeru zelo poučen članek oz. intervju o gnilobi v slovenskem smučanju by Jože Gazvoda, dolgoletni trener Andreja Jermana in ostalih smukačev. Preberite! :grim

BTW, v Avstriji šteje samo smuk, ostalo je za pussy-je, nam pa še zmeraj ni (noče biti) jasno, da je Andrej odsmučal v legendo. :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, v Avstriji šteje samo smuk, ostalo je za pussy-je, nam pa še zmeraj ni (noče biti) jasno, da je Andrej odsmučal v legendo. :worship: :worship: :worship:

Seveda je odsmučal v legende. Smuk je podoben rang kot F1 pri dirkah. Letos je edini od smučarjev, ki je kaj realiziral, zakar smo mu lahko vsi hvaležni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo dobro je izkoristil dane pogoje. Smučal je vrhunsko. So pa tisti zadnji smučali že bolj po vodi

Tipična slovenska škodoželjnost in podcenjevalnost :BUA:

Gosopd Jerman je ZMAGAL in bil drugi v tekmi za svetovni pokal

Drugo ne šteje

Želim mu še mnogo takih voženj!!!! :OK:

Jo debilko, če bi ti mene poznal, ne bi nikoli tega izjavil .)

Ampak klobasaj dalje :)

Seveda je odsmučal v legende. Smuk je podoben rang kot F1 pri dirkah. Letos je edini od smučarjev, ki je kaj realiziral, zakar smo mu lahko vsi hvaležni.

Sem enakega mnenja. Tudi ko so bili naši vrhunski v slalomu, me le ta nekako ni interesiral. Sem rajši gledal smuk. In navdušen sem bil, ko je Tina Maze postajala vse boljša v smuku. In navdušen sem bil, ko je Bil Andrej Jerman letos četrti. Še bolj pa ko je stopnjeval formo in celo zmagal. Eden večjih uspehov slovenskega smučanja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: :headbang:

brez besed....bo pa naslednje leto boljši..kokr je reku...kar te ne zlomi te ojača...resda ga boli...rame namreč... :OK: pa za sezono

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!