Skoči na vsebino

kok bomo kaj po lokalih


peter1

Priporočene objave

kadilci, brez zamere:

zdele sem bil v ZDA in majo v lokalih prepoved kajenja... hej, veste kok je fajn. nč oči ne pečejo, nč glava zutri ne boli, cunje in lasje ne smrdijo... edina "težava" - takoj se zavoha, če ga kdo spusti al pa če je kdo pozabil uporabit deodorant :blush:

pa nisem bil nikol prot kajenju... pravzaprav bi blo men bolš, če bi prepovedal FUL zakajene lokale. če se mal vije dim iz kakšnga čika, me sploh ne moti. ampak tko pač ne gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pac ne bomo po lokalih, ampak zunaj, na plocnikih in ulicah na zelenicah in kozolcih, pred lokalom! Ce bo pa mrzlo bomo v sod kaj natlacili pa zakurli, da nas ne bo zeblo.

Kultura se hitro spremeni oz. prilagodi! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom sel samo na "nujne" kofete...vsaj v zimskem casu.

Poleti bomo pa na terasah nadoknadli za celo zimo... :grim

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kadim, ampak se mi vseeno zdi da bi lahko pritisnili na lastnike lokalov, da morajo v kolikor hočejo gostom

omogočiti kajenje v svojem lokalu urediti zračenje dovolj močno in kvalitetno, da drugih to ne moti. :blush:

Kadilci imajo najbrž isto pravico biti v lokalu in kadit kot vsak drug ki ne kadi.

Popravljeno . Popravil thonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z lahkoto :grim en kofe pa ja ni problem spit brez čika .)

dlje časa pa tko nikol nisem v oštariji :grrr oštarija ni ravno moj drugi dom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo problema, se ti bo zaluštal čika, boš skočil ven in tam se bo na malce mrazu stiskala zelo atraktivna pupika, ki bo ravno pogrešala vžigalnik, seveda se boš prijazno ponudil da ji prižgeš. In ker bosta oba sodila v skupino marginalcev bo komunikacija stekla brez problema in čez dobri dve uri bosta že v tvojem stanovanju kjer bosta spet vlekla. :evilgrin:

Za samske kadilce je to nekaj najboljšega kar se lahko zgodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kadim, ampak se mi vseeno zdi da bi lahko pritisnili na lastnike lokalov, da morajo v kolikor hočejo gostom

omogočiti kajenje v svojem lokalu urediti zračenje dovolj močno in kvalitetno, da drugih to ne moti. :blush:

Kadilci imajo najbrž isto pravico biti v lokalu in kadit kot vsak drug ki ne kadi.

Noup.. Nimajo in ne smejo imet :grrr

Ko bodo izumili cigarete, ki ne bodo oddajali absolutno nobenega dima v zrak, pa bodo to imeli.. 'Till then.. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noup.. Nimajo in ne smejo imet :grrr

Ko bodo izumili cigarete, ki ne bodo oddajali absolutno nobenega dima v zrak, pa bodo to imeli.. 'Till then.. :grrr

So že, ravno zadnjič sem pri stranki videl neke vrste nikotinske kadilnike ki ne oddajajo nobenega dima. Zanimiva zadeva ampak: it takes all the fun out of smoking.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni osebno se mi ne zdi prow :angry:

večkrat smo v zvezi s to temo slišal besedo diskriminacija :huh:

naj se vprašajo oblasti, kolk priteče u državni proračun ravno od nas-kadilcev :?

motilo me bo res samo pozimi, deževnem dnevu, če bom mogla it ven na čik

vedno hvatamo krivine, zakaj jih ne bi tut tle :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noup.. Nimajo in ne smejo imet :grrr

Ko bodo izumili cigarete, ki ne bodo oddajali absolutno nobenega dima v zrak, pa bodo to imeli.. 'Till then.. :grrr

Sam a veš to je tko, pol se bojo spomnl da motorji tud oddajajo dim pa še hup :devil: :P

Težko je prepovedat kar je v preteklih letih sama drzava spodbujala zaradi svojih interesov(€) :blink:

Sej, da ne bo pomote men se tud obrne k stopm v zakajen lokal, kaj šele če prideš v restavracijo jest in je vse zakajeno.

Sem če majo vsi svoje pravice jih imajo tudi kadilci(pa še več jih je kot Strojanovih :evilgrin: )

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z lahkoto :grim en kofe pa ja ni problem spit brez čika .)

dlje časa pa tko nikol nisem v oštariji :grrr oštarija ni ravno moj drugi dom :whistle:

:eek: Za kadilca je paja kava brez cigarete kot juha brz soli :doze:

Kaj ni tako :hmm:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni bo fino! Se vsaj kadilci ne bodo obzirno matrali puhati dim stran od mene (kar zelo cenim - še posebej v MB sekciji so vsi zelo obzirni), jaz ne bom smrdela po dimu...... :OK: komaj čakam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opažam da bodo nekateri kadilci s tem zakonom poizkusili prenehati kaditi..samo mi ni jasno zakaj čakajo, da ta zakon stopi v veljavo..sej lahko že danes poizkusijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opažam da bodo nekateri kadilci s tem zakonom poizkusili prenehati kaditi..samo mi ni jasno zakaj čakajo, da ta zakon stopi v veljavo..sej lahko že danes poizkusijo :)

:blink: Lažje reči kot storiti :BUA:

:hmm: Jaz vsak dan vsaj 50X neham, :eek: pa ponovno začnem :headbang:

:yea1:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa definitivno začela nazaj kadit, da bom med zatiranimi in bom mela vzrok, da se pizdim. Sam tolko bom počakala, da zakon res stopi v veljavo,pa začnem vekat o krivicah! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!