Skoči na vsebino

kok bomo kaj po lokalih


peter1

Priporočene objave

Sm kje spregledala, da avtor teme NE sprašuje nekadilcev oz. da lahko v temi odgovarjajo izključno samo kadilci :blink:

Preberi si prvo objavo. Objavo avtroja teme .)

No odgovori na to vprašanje tipa "še boljš, bo vsaj čist zrak, in kadilci ne bodo zasmrajevali" niso na mestu .)

kaj imajo pa tamponi s tobakom in s tem kok časa bomo vrč oz.manj po lokalih?? :hmm: :blink: :blink: :blink: :blink: :P

Dej zrecitiri pravila pitagorovega izreka :doze:

Ne morem ti pomagati do osnov dojemanja. Ali si ali nisi dojemljiv/a.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje cajte jih nekam lažje vstavljaš, a ne da? :P

Pa brez zamere, hec mora bit. :blush:

:grim :D

Preberi si prvo objavo. Objavo avtroja teme .)

No odgovori na to vprašanje tipa "še boljš, bo vsaj čist zrak, in kadilci ne bodo zasmrajevali" niso na mestu .)

Jah no mislim, da ima vsak pravico do svojega mnenja in lahko argumentira zadevo tudi na tak način. Drugače pa mene bolj kot zasmrajevanje (čeprav priznam, da me tudi to kar moti) moti to, da me ful začnejo pečt oči zarad dima, tko da je to mal bolj tehten argument. In ja, zaradi tega nisem hodila v močno zakajene lokale. .)

:doze:

Sm kje spregledala...

Očitno sem. Se globoko pardoniram VSEM kadilcem in bežim s te teme.

Ajdede :)

Sploh ne vem kaj nekadilci serete v tej temi :doze:

Preberte si naslov :closedeyes:

No sploh pa je blo govora o naslovu teme in ne o prvem postu avtorja teme :P

Ja ja sej grem :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sploh pa je blo govora o naslovu teme in ne o prvem postu avtorja teme :P

Ja ja sej grem :evilgrin:

Ja sej to sem ti hotu razložit.

Če bi bil naslov teme Vložki in prvo vprašanje avtorja v temi "katere uporabljate", tipi ne bi imeli kaj odgovarjat. Vtej temi se je pa usul plaz objav raznoraznih simpatikov novega zakona.

Bedasto v glavnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si ziher včeri seksal, da si tak tečen :evilgrin:

Jebi ga, če se pa ni dala odgnat :wacko:

Drugače sem pa v bistvu resnično dobre volje, k grem čelado kupit. Italijansko B)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga, če se pa ni dala odgnat :wacko:

A zdej se pa že odganja ljudi s foruma al kako? :eek:

Sploh pa, če je Gattolina v vsaki temi lah pisal, bi tut ti lahko v temi z vložki pisal :naughty:

Če ne druzga bi lahko povedal katere pa tvoja draga uporablja/je uporabljala.

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej se pa že odganja ljudi s foruma al kako? :eek:

Milsim, da Brihta ni tebe odganjal vceraj... :grrr

Ali pac? :eek: Brihta, kaj ti si v vojski? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Milsim, da Brihta ni tebe odganjal vceraj... :grrr

Ali pac? :eek: Brihta, kaj ti si v vojski? :?

:?

Mene ni noben odganjal včeraj, sploh pa ne moj vojak :grrr :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga, če se pa ni dala odgnat :wacko:

Drugače sem pa v bistvu resnično dobre volje, k grem čelado kupit. Italijansko B)

Kaj pa, če boš ti čez pol leta nahal kaditi... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bom kar nekaj manj hodil po lokalih :cry: Še posebej, če je dobra družba in kako pivo preveč ne morem zdržati brez čika :cry: Bomo pa več hodili po privat kleteh, žurih,... :D

Kavice v bifeju pa si itak ne morem predstavljati brez čika!

Sam zagovarjam, da bi se lastniki lokalov morali odločiti ali bodo imeli kadilski ali nekadilski lokal. Na to katre vrste je lokal bi morala opozarjati velika tabla zunaj, da bi vsi vedeli in s tem sprejeli dejstvo, da vstopajo na lastno odgovornost. Tudi kelnari bi ob podpisu pogodbe soglašali s tem, da prostovoljno delajo v kadilskem lokalu, če ne bi pač šli delat v nekadilskega. Ne pa, da se enostavno odločijo, da nas bodo z zakonom diskriminirali. Pravico do izbire bi morali pustiti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

Mene ni noben odganjal včeraj, sploh pa ne moj vojak :grrr :wub:

Razmišlje dečva. Odganjal sem svojo drago, ker se mi ni dalo seksat :doze:

Kaj pa, če boš ti čez pol leta nahal kaditi... B)

Upam da bom. In kaj pol. Kaj ma to veze z čimerkoli :?

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zagovarjam, da bi se lastniki lokalov morali odločiti ali bodo imeli kadilski ali nekadilski lokal.

..počaki še par let...tabla pred lokalom:

LOKAL Z ALKOHOLOM IN TOBAKOM, drugi lokal: LOKAL BREZ ALKOHOLA IN TOBAKA,...tretji lokal : LOKAL Z ALKOHOLOM - BREZ TOBAKA,itd....izbira bo velika....pa kaj bo šele ko bodo ugotovili kaj je vse v naših sokovih....

..

zakon bo prišel poleti ven...ljudje sedijo itak po terasicah ali pa bodo na hrvaškem letovali in se ne bo nihče nič sekiral...do zime se bomo pa že navadli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišlje dečva. Odganjal sem svojo drago, ker se mi ni dalo seksat :doze:

Tle ni kej razmišljat, ker pojma nimam kako maš ti stvari pošlihtane s svojo drago in kaj počneta in kaj ne, tko da ... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle ni kej razmišljat, ker pojma nimam kako maš ti stvari pošlihtane s svojo drago in kaj počneta in kaj ne, tko da ... :doze:

Kot bi govoril z 12 letno sestrično :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot bi govoril z 12 letno sestrično :wacko:

:headbang:

Ja potem se ti pa globoko opravičujem če so vsi ostali, razen mene in tvoje 12 letne sestrične, na tekočem kaj se dogaja v tvojem razmerju, da bi mogla vedt, da si včer svojo drago odganju, ker se ti ni dal sexat :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja potem se ti pa globoko opravičujem če so vsi ostali, razen mene in tvoje 12 letne sestrične, na tekočem kaj se dogaja v tvojem razmerju, da bi mogla vedt, da si včer svojo drago odganju, ker se ti ni dal sexat :doze:

no, sej mogoče boš pa počasi dojela... saj si se zadnjič hvalila, kako si brihtna in pronicljiva :P

razen, če si "rojena političarka" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang:

Ja potem se ti pa globoko opravičujem če so vsi ostali, razen mene in tvoje 12 letne sestrične, na tekočem kaj se dogaja v tvojem razmerju, da bi mogla vedt, da si včer svojo drago odganju, ker se ti ni dal sexat :doze:

Sam ti resnično nisi glih med bistrejšimi :blink:

Evo poenostavljen povzetek. Kjer se vidi, da je Wind takoj zaštekal, tebi pa ne rata :grrr

Kec: Brihta, ti si pa ziher seksal včeri, ker si tako tečen.

Brihta: Ja če je pa nisem mogel odgnat.

First. Zakaj bi me bilo pa treba odganjat?

Wind: Ni odganjal tebe.

First: :?

Brihta: Svojo drago sem odganjal, ker se mi ni dalo?

First: Ja koko naj vem, kako razmerje imas ti z drago.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in oglasi se sym, bog nakladačev in vsevedov...

A te moti a, ker ni eden izmed množice, kateri pada na tvoje blond lase in ti ne pošilja naslednjih smeškotov: :OK: :D :worship: :wub: ...

:lol1: :lol1: :lol1:

brihta, kako si pa ti mene zdele v dobro voljo spravil :OK: :OK: :OK:

Veš kok bom šele sebe čez 3 ure, ko si bom kupil čelado, italjansko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Čuj, ampak meni pa še vedno ni nič jasno. :? Kaj zaj si al nisi? In če si, kaj ma zraven sestrična? Nekam čudno je meni to vse fkup. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti resnično nisi glih med bistrejšimi :blink:

Evo poenostavljen povzetek. Kjer se vidi, da je Wind takoj zaštekal, tebi pa ne rata :grrr

Kec: Brihta, ti si pa ziher seksal včeri, ker si tako tečen.

Brihta: Ja če je pa nisem mogel odgnat.

First. Zakaj bi me bilo pa treba odganjat?

Wind: Ni odganjal tebe.

First: :?

Brihta: Svojo drago sem odganjal, ker se mi ni dalo?

First: Ja koko naj vem, kako razmerje imas ti z drago.

Lahko pa gremo tudi takole:

Kec: Brihta, ti si pa ziher seksal včeri, ker si tako tečen. (tukaj lahko razumemo tudi kot to, da si tečen, ker se neki prerekaš z mano).

Brihta: Ja če je pa nisem mogel odgnat. (npr. mene nisi mogu odgnat)

zato je biu un :?

In verjetno si tut ti že kdaj na tem forumu dojel kaj dvoumno oz si si razlagal po svoje, in te zato vrjetno ni še noben "okronal" za ne-najbistrejšega. Ali pa mogoče. Mogoče pa je taka kultura tukej gor. Ne mogoče-zgleda da je.

A te moti a, ker ni eden izmed množice, kateri pada na tvoje blond lase in ti ne pošilja naslednjih smeškotov: :OK: :D :worship: :wub: ...

Ne rabim jaz nobenga, ki pada na moje blond laske (ki btw niso lih blond) pa nobenga da se mi klanja oz. kaj podobnega. Imam enega, kateremu pa tudi vse to vračam. Več pa ne rabim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka zanimiva debata o tem koliko bodo kadilci še zahajali v lokale se je razvila. To ni boj - je mesarsko klanje!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!