Skoči na vsebino

Kje oz. kdo predelava skuterje


belec

Priporočene objave

Kje oz. kdo predelava skuterje v ljubljani ali v zahodnem delu slovenije, kateri se zastopi na to stvar.Da je zaneslljiv, pocen in opravi delo dobro.

Prosim da svetujete in se bom jest pol s tem človekom ali firmo osebno zmenil.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej mi katere komponente imas namen vgradit v masino, kateri motor imas pa tako dalje.

sem z okolice Bleda in ti lahkoporihtam kar je treba, nastelam, vgradim... ce nimas znanja o tem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej mi katere komponente imas namen vgradit v masino, kateri motor imas pa tako dalje.

sem z okolice Bleda in ti lahkoporihtam kar je treba, nastelam, vgradim... ce nimas znanja o tem.

lp

Jah mislem dat neki 70 kit, po potrebi še veči frgazar, .....izpuh je že gianeli

Tko rečmo bom jest najprej s telimi majstri govoru v ljubljani pa poročam kako in kaj.

Hvala do sedeaj.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi še povedal ker motor je glede kita se boš pa mogu odločt kaj želiš če boš uzeu neki sport vrjanto bl u izi pa če maš piaggio mašino mislm da frgazrja nebo treba menat ker je uriginal 17.5 obvezno pa drug izpuh.!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi še povedal ker motor je glede kita se boš pa mogu odločt kaj želiš če boš uzeu neki sport vrjanto bl u izi pa če maš piaggio mašino mislm da frgazrja nebo treba menat ker je uriginal 17.5 obvezno pa drug izpuh.!!

Uf ja čist pozabu...moped je malaguti firefox 99 letnik, ne mislem preveč pretiravat, sam rat bi da me pač potegne v kašn klanc. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbujš doma če si majst al pa pr kšnemu prjatlu s serviserji so same slabe izkušnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ja čist pozabu...moped je malaguti firefox 99 letnik, ne mislem preveč pretiravat, sam rat bi da me pač potegne v kašn klanc. :)

Ja kr ker kit se boš mogu odločt pa ker izpuh maš velik možnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!