Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

sej ne da bi mu kej proti heidenau, sam toj kilometer guma k zdrzi 10 000km, pa ce zlajfas pa burnoute delas je fajn

Ja sj tko je, zgornja plast hume je čist mehka, pol pa pomoje ko jo znucaš tisto plast je pa kamen spodi! Pol so to tko kot Tiger gume k so na avtu lohk tut 100k km, sam na uvinku greš naravnost!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne da bi mu kej proti heidenau, sam toj kilometer guma k zdrzi 10 000km, pa ce zlajfas pa burnoute delas je fajn

Men bo tazadna (heidenau) zej zdrzala 5000km ... res da ne vozm glih lepo ampak... ;)

Se pa z no zlo lepo da pelat ... lepo oddrsuje ... ni kukr kksne k drzi ful dovh cajta pol te pa samo odreže :angry:

Je pa spet odvisn kaksn je clovekov namen ... kaj hoce od gume. Men je vazn da mi na cest cim dl zdrzi pa da se loh zajebavam pa scene izvajam,ce pc mn drzi je pa tok bl zanimiv :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sej ucasih pase da rit mal odnese se posebi uni krozni v btcju so hudi glih dost veliki pa gladki za obicne 50ccm skuterje

Sej glih o tem govorim ... ni nvm kolk zanimiv da mas prov ene hude gume k prov pikajo. Pa se ce mas take k bol drzijo je bl navarn k ti pr večji brzini odnese in se bl loh razbijes :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam navem če majo bopperke tist poudarjen napis tm prsran?

A majo to tu pilot?

To je zato ker je skutr na rastavnmu prostoru. Zarad reklame ubistvu, "da te bolje vidim" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Avstriji se je svoj čas dalo dobiti posebno kredo, oz voščenko za ta namen :naughty: a pretirano kvalitetna ta zadeva ni bila :BUA: saj je napis dokaj hitro ratal rumenkast <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!