Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

jest sm pa uporabil barvo za plastične modelčke barvat. :D drži dobr, sam po 2-3 tednih rata rumenkasto in je treba spet pobarvat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm se tud ful namuču :angry: da sm pobarvu napis :D zdej se ga pa sploh ne vid ker je umazan :BUA: če ga pa probam pucat gre pa napis dol :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm zdele barvu gume... Kupu sm nek flomaster k je tut kao za gumo.... sm dal 300 tolarjev. Pa bom sel jutri se 1x cet da se bo boljse vidlo, ker je tako bolj bledo.

2 sloja morta bit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem kupu bel flumaster za gume farbat, cena je bla 1150 SIT. Zdej sem šel še enkrat čez, ker je na zadnji gumi blo ful umazan, na prednji je blo pa uredu. Pa še prebarvu sem vse, kar se je dal, ker pol mi boljše zgleda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo jst sm mel savo mc20 pa je bla huda guma je pa tut dezna se kr dobr drzi sam men ni tolk vsec k je taka cudna k je zrablena tle soo se ful dobre gume na sliki tko da so mi se kr lepe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo jst sm mel savo mc20 pa je bla huda guma je pa tut dezna se kr dobr drzi sam men ni tolk vsec k je taka cudna k je zrablena tle soo se ful dobre gume na sliki tko da so mi se kr lepe

Ja na sliki res kr hude zgledajo :wub:

Sam a te si mel ti original gor?

Kolk je pa kj mehka ta guma in kolk hitr se obrabi?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem kupu bel flumaster za gume farbat, cena je bla 1150 SIT. Zdej sem šel še enkrat čez, ker je na zadnji gumi blo ful umazan, na prednji je blo pa uredu. Pa še prebarvu sem vse, kar se je dal, ker pol mi boljše zgleda :)

Ket si pa kupu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupil v mladinski tak beli flomaster od pentela, ker ja tudi guma narisana gor :D

dal sem pa 300sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ket si pa kupu :?

Kupu sm ga v btcju, sam nevem kera trgovina. Ena z avto deli, pa k je v izložbi ful lušk pa tega. Sm pa dobu zadnga in nevem če ma še kerga. Lahko ga posodim, za kratek čas, ker z njemu dost farbam ;) Pa še fotra skos zajebavam, če bi rad da mu štrihnem napise na avtu, pa ni glih vesel :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PSI:mel sm jo ospredi pa se nitit ni tok rabila sam dere se ful ta guma sm jo zamenu pol z enim kolegom za pirelli sl36

a to sava mc 20 monsun???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel sm YAmaho SPY navito 70cm... naredu sm 20 000km z njo gume prva 120 zadnja 130

Original gume so ble ene francoske HUCTHINSTON bedne do kraja trde nc drzale skoz cez uvinek drsele.

Pol sm kupu SAVA Mc-pozabu sm kok bomba guma najbolsa kar se jih da dobit na trgu res pocas ti nakazuje da bo zacela drset in drzi res ok jst sm mel rob cist do kraja poraderan pa se vedno drzim en rekord tm pr ns s kaksno hitrostjo sm prpelu dvojni ovinek---TO KUPTE PA NC DRUZGA!!!

Nazadnje sm pa mel MICHELIN BOOPER povprecna guma ki se drzi dokaj ok sam ko zacne drset jo tesko ujames nazaj in temu ponavadi sledi padec. Guma ko si nagnjen drzi drzi in nic ne nakazuje da bo spustila potem pa kar naenkrat bum bil sem navajen na savo ki tega ni delala in je pocasi spuscala. Skratka povprecna guma pa se drazja je od save!

post-18-1065431007.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!