Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

ah, to so kr ene ;)

jz pa jutri KONČNO dobim SAVA SOFTY (une k majo pr savi za dirkat) , direkt iz tovarne :D

Lj to sm jst že enkrat povedu, da za te gume rabš hudo močno mašino da jih ogreješ na delovno temperaturo ki je peklensko visoka! In zato rabš več konjev kot jih ima seriski skuter!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, to so kr ene ;)

jz pa jutri KONČNO dobim SAVA SOFTY (une k majo pr savi za dirkat) , direkt iz tovarne  :D

Lj to sm jst že enkrat povedu, da za te gume rabš hudo močno mašino da jih ogreješ na delovno temperaturo ki je peklensko visoka! In zato rabš več konjev kot jih ima seriski skuter!

no fantje ne pretiravat! za softke rabs skutr z 70kitom in športnum izpuhom priblizno 10 - 12 konjev je cisto dovolj pol pa rabs se jajca za zalagat pa so gume hitr ogrete.

Jest mam navadno 50ko z ZX pa mi gre po stevcu 110km/h (realnih 95km/h) in mam cist dost ogrete gume da založim do stenderja! :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, to so kr ene ;)

jz pa jutri KONČNO dobim SAVA SOFTY (une k majo pr savi za dirkat) , direkt iz tovarne  :D

Lj to sm jst že enkrat povedu, da za te gume rabš hudo močno mašino da jih ogreješ na delovno temperaturo ki je peklensko visoka! In zato rabš več konjev kot jih ima seriski skuter!

zdej odvisn kaj ti smatras pod "serijski skuter", s 50ccm zablokiranmu nobenih gum ne ogrejes sploh...to je dejstvo. drgac pa, ce soft racing nebos ogrel...trsih tut nebos...logicno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje ne pretiravat! za softke rabs skutr z 70kitom in športnum izpuhom priblizno 10 - 12 konjev je cisto dovolj pol pa rabs se jajca za zalagat pa so gume hitr ogrete.

Jest mam navadno 50ko z ZX pa mi gre po stevcu 110km/h (realnih 95km/h) in mam cist dost ogrete gume da založim do stenderja! :D :OK:

Ne mislu sm tko z motorjem k gre realnih 75 in z normalno vožno (tko da se dvakrat gor pa dol po ulci pelješ) . Z tem jih pa nemorš normalno ogret!

Ej bonzy na kolk kilometkov jih pa menjaš al maš še prve? Kolk časa približno držijo?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej odvisn kaj ti smatras pod "serijski skuter", s 50ccm zablokiranmu nobenih gum ne ogrejes sploh...to je dejstvo. drgac pa, ce soft racing nebos ogrel...trsih tut nebos...logicno

Ja vem nobenih neboš ogrej, sam boš z navadnimi, cenejšimi veliko cenej prišel skozi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo pa moja nasledna guma: BATTLAX BT-30 :) :D :D full ma hud profil! :D

Ja tale Bridgestonono je pa pa res huda!

Kje jo boš pa dobil?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zej mam ze druge

1.kompelt (MAXXIS-originalno gor) so zdrzale 9000km sam sm znjim delu mariskej :D :D

zej mam pa druge mam mal MIX :D sprednja guma: SAVA MC 16 zadnja guma: HEIDENAU RACER

full dobra kombinacija! k sprednja je mal mehkejša in se full dobr drzi ceste ne drzi sploh, zadna je pa mal trša odlična za zalagat in za super moto vozno pa še ne pobira je tok, je zlo vzdržliva guma :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tale Bridgestonono je pa pa res huda!

Kje jo boš pa dobil?

LP

v Avstriji :D :D

alpa bom kupu tako gumo Bridgestone MOLAS ML50 (nekje jo baje uporabljajo za dirkat v dežju) bom vidu kaksne vtise bo Beno podal :D kjo je baje dobu za rojstn dan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alpa bom kupu tako gumo Bridgestone MOLAS ML50 (nekje jo baje uporabljajo za dirkat v dežju) bom vidu kaksne vtise bo Beno podal :D kjo je baje dobu za rojstn dan :D

Ja to gumo Bridgestone MOLAS ML50 sm že vidu na velikih tekmovalnih skuterjih, tko da pomoje ni slaba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tota batlax je res meni tud fuuuuull lepa ne, nekak tak deluje, nevem kak bi reko :) to je verjetno zaradi sijaja :D

kaka pa je cena?

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekak tak deluje, nevem kak bi reko :) to je verjetno zaradi sijaja :D

kaka pa je cena?

Ja men tu deluje kot bi bla iz plastike :wacko: cena je pa pomoje tut kr velika okol 15k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekak tak deluje, nevem kak bi reko :) to je verjetno zaradi sijaja :D

kaka pa je cena?

Ja men tu deluje kot bi bla iz plastike :wacko: cena je pa pomoje tut kr velika okol 15k

kje pa se jo kup :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao fantje eni premal berete, preberte ksn post vec!

Kupi se jo Avstriji! :OK:

se takoj k sm posov ta post sm sspomnu :unsure: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa se jo kup  :?  :?

:grrr čist mal je treba nazaj pogleda in use zveš

Bonzy drugač se bi pa lohk zmenil da če bi šov en pune v austrijo še za druge prnesu? Jst sm že kandidat, če bom pa jst kj šov se pa tut lohk zmenva

Popravljeno . Popravil ..::NRG::..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej to skoz delam pa žlajfam pa se pelem po taprumu pa supermoto nacin v ovinkih pa je nemors znucat :D :P

Ja to se je men dogaja z original gumo, pa se ni hotla na noben način predt, sam pol sm jo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!