Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

eh nkamr negrem...sej prblizn ves kolk so ssr trde...sj jih mas na zipu :P

na zipu so lepo dunlop :P :P :P

no cak ... grem u "kevdr" gledat ce so kksne savine dol ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri felnah

A mogoče kdo ve, če pašejo firefoxove felne (obedve) na Typhoona :? :? Zato, ker ma en moj kolega obedve doma pa mi jih proda (potem bi lahko mel npr. 140 niskoprofilno gumo gor na typhoonu :yea2: ) ampak nobedn ne ve, če pašejo (nikjer pa ne najdem podatka na internetu ipd.)

Ma kdo kakšne izkušnje s tem ali pa ma kakšne podatke kaj na katerega paše????

:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri felnah

A mogoče kdo ve, če pašejo firefoxove felne (obedve) na Typhoona  :?  :?  Zato, ker ma en moj kolega obedve doma pa mi jih proda (potem bi lahko mel npr. 140 niskoprofilno gumo gor na typhoonu  :yea2: ) ampak nobedn ne ve, če pašejo (nikjer pa ne najdem podatka na internetu ipd.)

Ma kdo kakšne izkušnje s tem ali pa ma kakšne podatke kaj na katerega paše????

:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :lol:

Tazadna sigurn ne ... ker firefox ma zadej disk tajfun pa bobn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tazadna sigurn ne ... ker firefox ma zadej disk tajfun pa bobn.

Ma on tako felno ko ma zadaj za boben nareto in ne disk :)

Bobn ma zadi ja. Samo verjetno bi moglo pasat :? vsaj zadnja bi morala, ker imajo vsi sketeri bolj ali manj enak način kako je kola pritrjena zadaj :hmm: se mi zdi :)

Spedaj pa bi tud mogo it. Mogoče diski edino ne bo čisto ok ampak bomo že porihtali. Saj zdaj bi jaz to že probal vendar zdaj na zimo bolj težko, ker bolj ali manj skuter spi, pa lahko dobiš ozebline v prste če šraufaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, če pašejo firefoxove felne (obedve) na Typhoona :? :? Zato, ker ma en moj kolega obedve doma pa mi jih proda.........

sicer mal off topic, pa vendarle........kolk bi pa ta tvoj kolega hotel $$ za sprednjo feltno???? bi jast to kupil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja meni bo jih prodal za 5k skupaj še s gumami, ki so gor in so še čist ok. Jaz bom jih tak al tak kupo pa če pašejo al ne na mojga. Ampak upam da pašejo :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Gume majo navrhu eno reč ... in na zacetku dokler se tist dol ne zvoz drzilo lih tok da se fajn prebrnes ce ne ves da je treba pazt ... tko da sm kr mal telovadu na začetku :wacko: :)

post-18-1070559746.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozu sm se pr 0°C tko da ne morem dobr ocent kolk dobr primejo. Ampak v primerjavi z starimi ... ufffffff ... kr u kombinezon pa na kolen na en ovink ga dajat :naughty: :D Se pa zlo dobr pelejo ... motor kr sam pade v ovink so pa zarad tega po ravnem mal nrvozne ...

post-18-1070559859.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozu sm se pr 0°C tko da ne morem dobr ocent kolk dobr primejo. Ampak v primerjavi z starimi ... ufffffff ... kr u kombinezon pa na kolen na en ovink ga dajat :naughty: :D Se pa zlo dobr pelejo ... motor kr sam pade v ovink so pa zarad tega po ravnem mal nrvozne ...

glavno je da so dobre na ovinkih, k jih tam najbolj nucaš B) ...na ravnini itaq nega lih nekih sil k bi delovale na gumo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm...bi pa prašal ne...zakaj zavraga maš gor originaln auspuff, ko pa ti fotr dela auspuffe?

aja, jz mam doma trenutno 2 savine racing gume..kolk lepo zgleda tist racing soft oznaka gor :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst mam na rs-ki dve drgačni gumi:

spredi: Dunlop sportmax (men se zdi da je nekak tak)

zadi:Michelin Pilot Race

z gumami sem zadovoljen sam sprednja nuca kr nekaj časa da se ogreje (je bolj trde zmesi), zadna pa drži k nora sam se hitr obrabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm...bi pa prašal ne...zakaj zavraga maš gor originaln auspuff, ko pa ti fotr dela auspuffe?

Za stunte ... original je bol odziven, pa se zej za zimo mi je škoda unega k mi ga sol razje pa komad zarjavi ... to je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jz mam že 10 000km pa mam še vedn ta prve gume pireli evo :BUA: sam ne primejo kj preveč <_< in jih bom zamenu v kratkem :) pa nevem kere bi kupu :?

mate zdej kj drgačno mnenje glede na to da je tema kr nek cajta mirovala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!