Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

Dunlop GT301 so še vedno najboljše gume, k sm jih mel gor in jih tut toplo priporočam. Bom pa verjetn naslednje kupu SAVA MC16, če jih že tok hvalte... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah mel sem michelin sem dal 10 k pa se je po dveh mesecih razpičkala.ob stran je tut pokala.če je bil dež sem pa samo molil,da nebom fukno.Pol sm pa kupu kr neki wanna be za 5 jurjev in drži iz pizde sm z njimi naredo 8 k kilometrov,pa jih ne mislm še menat.Pa še držijo se dobr :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jas poznam enega, ki je imel GT301 15.000km, pa je mel že polno nekih železnih opilkov not zapičenih pa je guma še kar držala. Niti zrabla se ni tolko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em ,neki me zanima

mam dve gume doma, sava racing...kak nej stojijo? dal jih obm psomladi gor šele

sej so lahk pač na tleh, al bi jih blo boljš kak drgač zložit?

p.s.: da ne bom preveč trapast izpadu...zato to pišm, k nekje sem bral da lahk jajčaste postanejo, sm ne vem več zakaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn je samo, da niso deformirane in v stiku z kakšnim agresivnim medijem (olje, bencin na tleh). Jaz bi jih obesil na kakšno štango, ali pa tko, kot je rekel Roba. Aja, pa še pokrij jih z kakšno temno folijo, da ne bo sonce nanje svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz se morm zdej odločt kere gume bom meu :? da jih bom dobu za rojstn dan :OK: pa se odločam med temi

bridgestone ml50

dunlop gt301

sava monsun20

rabm jih pa za čez zeu let tud če je bl mokro

kater model je po vaše naj bol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz se morm zdej odločt kere gume bom meu :? da jih bom dobu za rojstn dan :OK: pa se odločam med temi

bridgestone ml50

dunlop gt301

sava monsun20

rabm jih pa za čez zeu let tud če je bl mokro

kater model je po vaše naj bol :)

Daj nalimaj slike od Save pa Bridgestona :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava MC20 Monsum je prvenstveno namenjena za vožnjo v mokrem, ker pa ima desen sestavljen iz blokov, se da fino peljat tudi po makadamu ali off road.

Zmes pa je enaka kot pri MC16, tko da, če se misliš vozit samo po asfaltu, ti zaradi manjše obrabe bolj priporočam gumo MC16.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja uglavnem se vozm po asvaltu :hmm: pol sava odpade :)

Guma, ki ti jo jaz priporočam je, Sava MC16 Racing Soft spredaj in Sava MC16 navadna zadaj. To je po moje najboljša kombinacija gum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K&4: tele gume kti zbiras so bl mehke pa jh bos pomoje samo 1sezono mu pol pa nove! jest ti priporočam HEIDENAU RACER alpa SAVA MC16 ... men so to uredu gume, za moj stil vozne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava MC16 Racing Soft

te mam jz, 2komada ;))

sm, zaka bi dajal carsko gumo samo spredaj?

če ne šlajsaš potem tutt te zdržijo...

sm kdo pa ne šlajsa ;)) :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam a nisu sava mc 16 soft bol mehke ko te bridgestone :?

sj sm najprej tud mislo met mc16soft sam sm se bav da je neb uniču ko bi se mal zapelu po makedamu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam a nisu sava mc 16 soft bol mehke ko te bridgestone :?

sj sm najprej tud mislo met mc16soft sam sm se bav da je neb uniču ko bi se mal zapelu po makedamu :?

Uniču jih ne boš, bo pa kakšen kamenček ostal zapičen v gumi. Dobro je, da po vožnji malo pogledaš in jih ven pobereš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!