Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

ma kva pa vem :?

a mogoče obstajajo kakšni testi teh gum tko k za avtomobilske gume :?

najbolš se mi zdijo bridgestone ml50 pa dunlop gt301 zdej me pa zanima če je kdo k je obe sprobu da pove kera se mu je zdela bolš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst mam na rs-ki mishelinko pa je res dobra sam na mokri podlagi pa je za kur**......k enkrat sem se pelal, okol 90 sem mel pa v peti brzini, pol pa sem se fajn nagnil (cesta je bla mal mokra, k je ravno poleg ceste bila hiša pa še sonce ni prišlo do tega dela) pol pa dodal gas pa me je tok odzadi zaneslo k pr supermotu :D en caj je bil feeling res dobr, sam ko je guma sped prišla na suh asvalt pa je zagrabla, tko da sem skor dol z motorja padu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uniču jih ne boš, bo pa kakšen kamenček ostal zapičen v gumi. Dobro je, da po vožnji malo pogledaš in jih ven pobereš.

Najboljše je vse stvari, ki se zapičijo v gumo pustit noter, ker se zna zgodit, da če jih ven potegneš guma spusti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše je vse stvari, ki se zapičijo v gumo pustit noter, ker se zna zgodit, da če jih ven potegneš guma spusti :)

ja sj to pa vem :D zato raj sam gledam mojo bogo gumo pa upam da nav spustila :cry: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj to pa vem :D zato raj sam gledam mojo bogo gumo pa upam da nav spustila :cry: :P

Kamenčki zelo redko prebijejo gumo, saj ostanejo v gumeni zmesi, do karkase pa ne pridejo. Gumo v celoti prebijejo bolj ostri in podolgovati delci, ki prebijejo tudi karkaso - žeblji, opilki in drugi kovinski delci.

Jaz iz svoje Rac. Soft pobiram kamenčke, pa še noben ni prišel več kot ~2 - 2.5 mm globoko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr si jo zgonu...sam se tut pozna k mas na progi bl grob asvalt kokr pa na cest, pa itak je skoz na kolenu. na cest je pomoje tole nemogoce nardit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr si jo zgonu...sam se tut pozna k mas na progi bl grob asvalt kokr pa na cest, pa itak je skoz na kolenu. na cest je pomoje tole nemogoce nardit

jah :hmm: ... ce bi se skos na pokluko pa nazaj vozu, pa tm cez polane :kva1: :kva1: :yea2:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lool ti pa si car da to prašaš!

valda da ni, toj samo se za spomin :P

če bi jst to naredu z gumo bi si jo dal v okvir in obesil na steno kot sliko :D :D :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi jst to naredu z gumo bi si jo dal v okvir in obesil na steno kot sliko :D :D :D :P

če hočeš to nares, potem prid do ljubečne, tm posod benotu motor, pa bos dobu take gume :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj beno a mišelinke si že vozu ktere, konkretno me zanima pilot sport sc

ne mišelink nism se furov :rolleyes:

haidenaw, sava, dunlop, bridgestone

toj pomoje use kr sm furov ...

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!