Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

in če izvzameš savo kire so ti tabolš ble za pelat

Za na cesto sem zej trenutno najbl z bridgestonkam (ml 50) zadovoln ... k tut u dezju zlo dobr primejo ... so za use pogoje zlo dobre ...

Drzijo k svina ... samo je problem pol k spustijo --> drzijo k hudic pol k pa začne odnasat te pa odreze pa samo letis ... to mi ni glih usec ... k recimo pr haidenavkah so te lepš opozorile da pč ... drsis in si mu več šans da se ress ... samo so mn držale.

ps: izuzev sm tut dunlop tt91 gp k so itak razred zase (z tem dirkam) ... no samo za na mokroto te gume niso ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  to bi pa rd vidu!! a gremo 1x probat? :P

aha, sj smo se gonil in jest kot sopotnik v najostrejšmu ovinku benotu ročno zategnem. :D :) :D drgač pa lahk kdaj probamo ja. enkrat polet k je fajn zgret asfalt da mal škriple ;) ;) :D

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, sj smo se gonil in jest kot sopotnik v najostrejšmu ovinku benotu ročno zategnem. :D :) :D drgač pa lahk kdaj probamo ja. enkrat polet k je fajn zgret asfalt da mal škriple ;) ;) :D

ja matr ... takt bi hmal šli u drevo :lol1: ne pipaj moje ročne :angry: -> ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kje pa kdaj ste se to gonil?? po cest al po polu?? :) loo :naughty: :lol1: :lol1: :lol1:

ja sej ti pravm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na pogijovmu kartodromu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej smo se tut mal po polu, pol smo se pa na mojmu kartodromu zabil - totalka (sprednja aksa je skrivlena :) ) zdej je pa mal rizik jit na kkšne hitrejše fure so sprednja kolesa čist v k***** :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej smo se tut mal po polu, pol smo se pa na mojmu kartodromu zabil - totalka (sprednja aksa je skrivlena :) ) zdej je pa mal rizik jit na kkšne hitrejše fure so sprednja kolesa čist v k***** :D :D :D :D

ni panike ... bom jes pelov ;)

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ti pravm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na pogijovmu kartodromu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EKSKJUZZZZZ MEEEE!!!!!! ampak mi lahko razožiš ket je pogijev kartodrom, k jest nism biu se nkol pr pogiju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EKSKJUZZZZZ MEEEE!!!!!! ampak mi lahko razožiš ket je pogijev kartodrom, k jest nism biu se nkol pr pogiju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tm okol negove bajte je to no :D

Sam mal bi mogl bale pometat pa mal ustimat bi biv pa res kartodrom an :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

looool. beno dons pol ob 9h an? :OK:

kje pa se dobite? mogoč se še kje srečamo :D

da pa ne bo čist ven iz teme - kolk se računa menjava gum pr mehaniku? samo delo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :wacko: :naughty: :D

:kva1: :kva1: :kva1:

Sava 3.50-10 MC18 Racing Soft, vgrajena na zadnje kolo dirkalnega skuterja Piaggio Zip SP, 22+KM, voženo na grobem asfaltu (Ljubečna ali Ptuj) brez dolgih ravnin. Na cesti tega iz gume ne narediš nikoli!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava 3.50-10 MC18 Racing Soft, vgrajena na zadnje kolo dirkalnega skuterja Piaggio Zip SP, 22+KM, voženo na grobem asfaltu (Ljubečna ali Ptuj) brez dolgih ravnin. Na cesti tega iz gume ne narediš nikoli!!!!!

Ptuj :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike ... bom jes pelov ;)

:lol1: :lol1: :lol1:

Sam da majo otroc veselje, sm vedno govoru :D

PS: moj prvi post v letu 2004 :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kere gume naj kupim za B&W? Motor ima namreč 160kg, tako da kaki žvečilni od Save žal odpade (čeprav bi jo mel). Pride pa v poštev obična Sava MC, torej ne Racing izvedba. Potem pa sta tu še Dunlop in Heidenau, če pa ma kdo kake podatke še o Metzelerju pa naj pove (ME-7 teen jasno). Torej, rad bi imel sport profil ala GT301 (čeprav je guma draga ko svija 11.000sit). Obe Dunlopki bi me koštali okol 22.000sit, kar je precej, Heidenavki K61 pa cca 18,000sit. Za Metzeler pa nevem, ampak sklepam, da je cena tudi tu nekje. Torej čakam priporočitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes bi ti heidenav priporocu ...

Sm mu na stalkerju haidenav pa sm kr zadovoln. Dolg zdrzijo oprijem pa je tut kr zadovoljiv. Poleg tega pa se z njimi zlo lepo da nadzirat drsenje, te lepo opozorijo predn pades tko da se loh ress...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa na tole praute? IRC

Baje da so najboljše za u ovinek, vsaj tko je u Timmg-ju reku.

CENA ca.20k/kos

Če jih kdo ima naj napiše kako pa kaj. :) :)

post-18-1076702402.jpg

Popravljeno . Popravil seemon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!