Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

Kar se tiče col ..... verjetno je tud razlika v tem, da lahko nekdo s 13colsko bolj zalaga v ovinek kot pa s 10colsko, ker 13-tka ma več felne, manj gume in se tisti majhen rob gume ne poda, zvije tako. So 13-tke bolj stabilne. Po drugi strani, pa gledaš kaj s zipi delajo, pa se terorija podere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hutchinson(upam, da je prav) guma je original gor na novem Speedfightu.

Spredi 120-80/12, zadaj pa 130-80/12.

A ma kdo več izkušenj s to gumo-tudi jaz jo imam na svojem,sam je še bolj nov,zato je še nisem dodobra preizkusil. :D

Čimprej vrži dol ta Hutchingson, ker se boš ubil z njimi. Kolega jih je mel na SF pa mu je 3 krat spustila v ovinku v roku 5.000km. Tudi v vseh revijah s vzporednimi testi so se odrezale najslabše, pred njimi pa slavni Maxxis :D Jas sem že nabavo nove Metzeler M17 (za probat bojo), ker te plastike nebom mel gor :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da je ta Sava racing soft v vseh pogledih boljša od "navadnih" gum če ne upoštevamo obrabe.

Mislim, da je celo najboljša ;) Če jo potipaš je taka kot žvečilni, drži pa, hm 3000km. Skratka ni preveč cestna guma, ampak predvsem za dirke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cole koles po mojem niso vazne, morjo pasat na skuterja, majnsi skuter 10col, vecji pa majo vec ker se z destkami nabi mogo ne levo ne desno peljat samo naravnost. Odvisna je tudi razporeditev teze, in višina skuterja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok..

Mene zanima kok prblizno nej bi bil tlak v gumah? Mam heidenau racer... Danes sem opazil da je prva dokaj na tleh in sem sel napumpat, pa sem tudi zadnjo mal.. Pogruntal sm da sm jo dosti prevec napolnil, ker je bil skuter zlo nestabilen, pa se zanasalo me je .. Potem sem malo spustil zraka.. Zdej mam zadnjo tok nafilano da lahko prtisnem s prstom not ce fajn prtisnem.. Prva je pa mal bolj..

Najhujse je blo pa to da sem brez bencina ostal 100m pred pumpo :)))) Jebeni digitalni bencin stevec! Laze ko prasica...

Torej, kok nej bi bil priporocen tlak?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tovarniških 1,8 spredaj in 2,0 zadaj pa se mi zdi da je to še najboljš pri meni. Če imam preveč tlaka drsi v ovinku, če premalo pa nikamor ne gre.

(Pirelli SL36 DJ)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsakem primeru morš met ZADNJO BOLJ napumpano, kr kolko razumem maš ti predno bolj, ponavadi more bit med predno pa zadno nekje 0,2 bara razlike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsakem primeru morš met ZADNJO BOLJ napumpano, kr kolko razumem maš ti predno bolj, ponavadi more bit med predno pa zadno nekje 0,2 bara razlike

itaq da more bit odzadj bol napumpano, kr če ne druga je večina skuterjeve teže na odzadaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem včeraj na pumpi tak za foro šel malo napumpat ker že dolgo nisem. Pa sem ugotovil da sem mel spredaj not 1.0 zadaj pa 0.8 :kva2: :kva2: Ni čudno da sem v vsakem ovinku plesal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred kratkim šel napumpat pa je v zadnji kazalo 0,0 sprednja pa 1,9.

Nevem kak sem se sploh lahko do pumpe pripelo. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih zdle je oče rek da gre to na njegov račun tk da bi mogoče vzel kako boljšo ala.soft racing,sam ko jo bom po 2 mescih bek vrgu,drgač sm pa z navadno mc 16 sava kr happy .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah te zrakpumpe na petrolu so cudne... Tisto kaze kak se mu sprdne... Mislim da je zdaj prva bolj napumpana, ja... Moram it se enkrat vulkanizerju ce ma kej bolj tocno, spraznit gume pa na novo napumpat.. Ceprav mi ustreza tak ko je zdaj.. Skuter je ful stabilen, pa dobr se drzi ceste..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni :afro1:

A kdo ze kj vec ve o Michelinkah Pilot Sport? Kako se kj obnesejo, al bom mogu bit res jst tapru da jih sprobam :hmm:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni :afro1:

A kdo ze kj vec ve o Michelinkah Pilot Sport? Kako se kj obnesejo, al bom mogu bit res jst tapru da jih sprobam :hmm:

LP

Živjo! Hehe, še vedno razmišljaš o teh gumah... pisda veš, jest pomaletm tut, samo je hunter zaj kupu neke dežne od save in pravi da so kul! dobra lastnost je, da jih je v tovarni dobu za 12k :OK: ... če te zanima, mi enkrat letimo gor, če bomo mogoče dubl še kak skupinski popust :naughty: ... edino kar me še muči so res tele michelinke...

Drugač pa, da ne bom zaj bral nazaj... katere gume so pa res dobre??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Hehe, še vedno razmišljaš o teh gumah... pisda veš, jest pomaletm tut, samo je hunter zaj kupu neke dežne od save in pravi da so kul! dobra lastnost je, da jih je v tovarni dobu za 12k :OK: ... če te zanima, mi enkrat letimo gor, če bomo mogoče dubl še kak skupinski popust :naughty: ... edino kar me še muči so res tele michelinke...

Drugač pa, da ne bom zaj bral nazaj... katere gume so pa res dobre??

tuki je stran od save KLIK

ja hunter ma MC20 monsun B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni :afro1:

A kdo ze kj vec ve o Michelinkah Pilot Sport? Kako se kj obnesejo, al bom mogu bit res jst tapru da jih sprobam :hmm:

LP

te gume ma en kolega na aeroxu- guma je ful mehka, drzi tud zelo dobr, glede obrabe pa neb vedu. mislm da je dost podobna savini racing soft :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!