Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

Živjo! Hehe, še vedno razmišljaš o teh gumah... pisda veš, jest pomaletm tut, samo je hunter zaj kupu neke dežne od save in pravi da so kul! dobra lastnost je, da jih je v tovarni dobu za 12k :OK: ... če te zanima, mi enkrat letimo gor, če bomo mogoče dubl še kak skupinski popust :naughty: ... edino kar me še muči so res tele michelinke...

Drugač pa, da ne bom zaj bral nazaj... katere gume so pa res dobre??

hehe ne da skos razmišlam, šele dele sm spet začel k sm dvakrat kmal vn letu zarat mojih trdih gum :xx: tko da je treba pocas mal bl intenzivno začet u tem razmišlat :OK:

Tko da če mislš met dežne so monsunke odlična izbira, jst se bom pa verjetno raj za Pilotke odloču ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje boš najboljše naredo, če boš kupo Dunlop 207D (profil sportmaxa iz cestakov). Dunlop je itak zakon ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje boš najboljše naredo, če boš kupo Dunlop 207D (profil sportmaxa iz cestakov). Dunlop je itak zakon ;)

To ma Golob zdaj zadaj guma r0x :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje boš najboljše naredo, če boš kupo Dunlop 207D (profil sportmaxa iz cestakov). Dunlop je itak zakon ;)

A se bi dal mal več zvedt o tej gumi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če ma kdo izkušnje z sava racing medium gumo :unsure: :unsure:

Ja to gumo mam jst gor in sm kr zadovoljen z njo, res pa da je mal trda ratala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuk si pa za njo dau?

pa kok kej drži??

Ej čist točne cene ti nemorm povedt, mislm pa da je bla okol 13k.

Vožena je bla celo lansko sezon in z njo narejenih 10.000km. (hehe ja sm biv kr pridn lasko leto ja :yea2: ). Na začezku je bla res odlična, še posebi k se je ograla, pol pa vedno mn je blo profila, vedno bl je bla trda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje v ce bi lohk kupu sava racing medium al pa sava racin soft??

Ja da se jih dobit v Trgoavtu, Timmingu in še pomoje kot .)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trgoavto jih nima. sm dans biu tam, je rekla d jih ni v katalogu in d se ne dajo dobit

v ce pa ni timinga

Ja no sam kolkr jst vem da sm jo u Trgoavtu kupu :hmm:

Drugač pa nevem kje bi se dal jih u ce dobit :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a universum bi jih lohk meu?

Ej ne poznam vašga konca sam vem da pr ns jih majo na zalogi vsaj trije vulkanizerji B)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje v ce bi lohk kupu sava racing medium al pa sava racin soft??

vse savine gume majo ziher na zalogi in sicer v hčerinskem podjetju:

Gumitehna d.o.o.

Gregorčičeva 8

4000 kranj

tel:(04) 23-81-888

tud vse kar hoces zvedet o tej savinih gumah, lohk njih vprasas, pa ti bojo kr dost lohk povedal..........(pozitivno presenecen, ker ponavad naletis na ksnga cepca v trgovini k nima pojma kaj prodaja, tle mi je pa marsikaj razjasnu)

za tiste ki pa niste iz kranja in okolice, pa bojda (vsaj takrt k sm jst nazadnje gume kupoval, so mi tko rekl) da jih lohka poslejo tud preko pošte in bojda da bi to mogl stat (dostava) manj kot 1000 sit na gumo..........

P.S. (moderatorji)

ne delam nobene reklame za njih, ampak je blo postavljenih ze kr neki vprasanj glede savinih gum kje/kako/zakaj in vem kako sem jst noru k me je zanimal prblizn isto, tko da mal za olajsat iskanje in odlocitev a sava ja, al sava ne............

ps2:

marsikej o savinih gumah za skuterje pa si pa lohk pogledate >> TUKAJ <<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, če kdo misli kupovat savine gume, lahk jz tut kej zrihtam mogoče mal cenej...povejte model pa dimenzije, pa se pozanimam, če kdo hoče...sm sem pa iz novga mesta

sm povem pač O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!