Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

No zanima me ker mam namen gume menjat pa sem gledo tele SAVA RACING SOFT ko tut na dirkah furajo z njimi!Za kolko kilometrov bi jo kaj meu!Sicer za njo dobim dve navadni savini gumi ampak vseeno rad bi ga polozil do kolena :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: !

He he he !

Zanima me ce je velka razlika med navadnimi savinimi ki so okol 6k pa tole racing soft ko je 10k! Drugace mam pa spredaj 120/90/10 zadaj pa 130/90/10!

Aja pa morm povedat da so hidenanu racing ko jih mam zdej gor drek od dreka sicer zdrzijo res dolgo sam na ovinkih so pa u ku*cu če ni asfalt vsaj 50 stopin C!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja nevem kaj ti delas, ampak jaz z svojimi heidenaukami zalagam kokr pac gre (kokr upam).. Itak se pa kmal segrejejo v tem vremenu..

Rajs prever kok mas gume napumpane..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zdaj dal tudi heidenau zadaj gor pa moram rečt da sem full presenečen je res dobra guma.. vsaj za 1x :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdijo cudne te heidenau. jo mam zadi in glede na to da sem ze precej z njimi prevozil in dostikrat gumo zgal, je se vedno kot nova. kaj taksnega se na dobri gumi ne bi moglo godit. ceprav niti nimam dosti pripomb na oprijem:)

sem pa bil navajen na metzelet me7-teen, ki se je takoj obrabila, drzala pa kot satan:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej tale heidenau je res ful neobrabljiva sam to pomeni da je zrlo trda guma, to pa da se slabse drzi kot ostale, ki so mehke in se hitreje obrabijo! Raj mam tako ko se hitrej obrabi, pa se lahka velik bol cez ovinek pelem! Pr tej heidenau ce na uvinku ko se npr. 30-40 pelem pa dam gas do konca zakople pa mi spodnese takoj gumo! Kar z drugimi gumami negre tok lahko! Alpa jo zlo hiter odnese vn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vsi mate Heidenau, te pa bom mogo jaz tudi zamenjat originalne(neke HUTCHISTON mam) pa ful slabo držijo, ker so zastarele pa bi blo verjetno boljše da bi se z kamnitimi gumami vozo :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne heidenau kupit, meni res sux ker sploh negre tolk cez ovinek kot naprimer s savinim gumam!Pa se heidenau je skor enkrat drazja, pa reko bi da pomoje tut enkrat slabsa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam heidenau pa lepo lezi skut v ovinkih sicer ne zalagam nevem kak fejst :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat posteno zaloz z runnerjom ko ma sava gume pa enkrat s svojim pa bos vido da ce bos natleh bos s svojim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne nemislim sava racing soft ker so najdrazje savine gume saj naj bi ble za dirke! Mislim MC16!!! Nizkoprofilna je okol 8k semizdi navadna pa 6k!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MC16 ma kolega pa je priblizno enaka ko heidenau ce ni slabsa. Pa velik je tudi odvisno od skutera ker vsak ne lezi enako v ovinkih :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No do zdej na vseh teh skuterjih ko se jih furo (skoraj vse) se pomoje najbol drzi Aprilia SR! Govorim od skuterjev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!