Skoči na vsebino

Gume (pnevmatike) za skuterje


motorist-

Priporočene objave

mene zanima če se da dat ko se gume menjajo brez problema nizkoprofilne (zaj mam orginal od spidfajta hutchidrek :) ) pa mislim da majo višino 45 al nekaj takega? kr naprimer nrg ma nizkoprofilne gor, samo ma 13 colske ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nizkoprofilne :? a mogoče mislte niskopresečne

če greš iz navadnih na nizkopresečne se ti bo obseg gume zmanjšal rezn če zamenaš tud feltno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nizkoprofilne :? a mogoče mislte niskopresečne

če greš iz navadnih na nizkopresečne se ti bo obseg gume zmanjšal rezn če zamenaš tud feltno

nizkopresečne mislijo ja.......jaz mam zdaj presek 60 original pa je 80

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal danes na Aerox-a gor gumo MITAS 140/60-R13. Prvič čujem za toto firmo in lahko povem da se po suhem dobro drži ceste, za mokro pa nevem, ker še nisem mel priložnosti sprobat. Prej sem mel Michelin (2,5 let in prevozo 15000km), pa sem bil zadovoln, čeprav je bil oprijem na robu malo slab, malo je plesala guma, ni pa ven noslo.

Tak da za suho cesto priporočam MITAS. pa ugodna cena je, jaz sem dal za mojo manj kot 8000 SIT. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm zdej spet savino MC 16 kupu za 6,5k sit. za tak denar ne boš nikjer dubu bolše gume, k se dobr drži ceste pa še obrab se ne tko hitr :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, za taki denar dobis heidenauko :\

Ne dobiš heidenau, ker stane čez 10k v teh dimenzijah, kot jaz rabim.

jst sm zdej spet savino MC 16 kupu za 6,5k sit. za tak denar ne boš nikjer dubu bolše gume, k se dobr drži ceste pa še obrab se ne tko hitr 

Save pa sploh nisem dobo v tej dimenziji :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nekateri menjate dimenzijo gum?Mislim zakaj dajete recimo 120/80/10 spredaj in zadaj 120/90/10?Ker kakor je meni znano stem samo zjebete tezisce in lego motorja z prehitrim,ali pa pocasnejsim zdrsom ali je to vse skupaj "samo"lepsi izgled

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jaz pa mam čisto navadno gumo pa se drzi steze ko pijanec plota :) sem pa dau 8k za njo :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cooler, ce mas tudi ti 140... Ti tole povem.. Guma pride 9k.. Imam sam obe.. Prva 130, zadnja 140, tko da nevem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz Save nisem dobo. Kaj so oni zajebali nevem :(

Mam pa zdaj Mitas in sem danes naredo cca 70km pa vam povem, da se tudi v mokrem drži ceste, in to boljše kot Michelin Booper. Stane pa manj kot 8k. Jaz sem ful zadovoljen.

Edino kaj je, malo mehka mi deluje, tak da ni pametno žlajfat s to gumo ali pa delat burnout-ov.

Če kdo išče poceni mehko gumo, lahko res samo priporočam MITAS!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje majo okol domžal SAVA gume?

v mengšu so razprodali.

U Domžalah jo pomoje dobiš zravn Snupija, tm k je mensezdi trgo avto!

s.p.: ej psyho a se še spomnš kva sva se midva zmenila, a bo kj od tega zdj :afro1: :D :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

We recommend.

scooter-racing-pasica-1.gif

when the weather is warm and the riding surface rough.

scooter-racing-pasica-2.gif

in rainy and cold weather when the riding surface is

smooth.

pol moje racing soft niso za na vročo podlago?? mislim..za poletja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sedaj trenutno vozim 140/60-13col pirreli gumo evo 21 spredaj in evo 22 odzadaj guma je zelo dobra in oprijem tudi dober edini problem je da je predrta in pumpam gumo vsaj 3 dan.Sedaj imam na zalogi doma SAVA Racing Medium in pravijo da je baje isto kot tale prirreli evo22 ??? Ali je to res ??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

pa nea to pomeni, da racing soft niso za vroče, še bolše so ko je vroče, samo se dost hitreje obrabijo na vroči podlagi, zato so medium že vredi če je vroča podlaga kr se tolk segrejejo da fajn držijo

P.S. beno. kere gume že maš ti na stalkerju?? kr ti fajn držijo po onem filmčku sodeč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: jaaaaaaa.

soft držijo koo svija

ne vem ampak ditecha položim do štendra v rondoju..kolk to pomen?

zdej bo mal shit k mam gips na roki pa ne divjam :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O zdaj pa jaz. Savine tekmovalne gume imajo veliko vrst profilov in sicer profilov serijskih gum. Jaz imam gor MC16 tekmovalne. Če je guma tekmovalna vidiš po posebni oznaki. Poglej na http://www.savatrade.com/scooter/racing.htm Tukaj je vse lepo napisano in narisano.  :D  Piše pa tudi kolko barov je lahko v gumi za toplo in hladno vreme (za določeno savino gumo seveda).  :wink:

Aja, pa še to. Stanejo 15.000sit ena. Z njimi sem naredil 4000km, pa ni nič opazno da bi bla zrabljena. Niti tretjino gume še nisem porabil.  :twisted:

Jaz mam to Savino gumo gor že od februarja letos pa vam povem, da je zagotovo ena izmed najboljših gum, kar jih obstaja za skuter. Vsak vikend pa tudi med tednom sem na poligonu. Tam z bratrancem tekmujeva, pa on proti meni nima šans, ker ima gor navadne Savine gume, jaz pa imam Sava Racing Soft. Res je odlična!! Vsak ovinek na poligonu do štendra brez problema položim, pa skuter nisi ne trzne, da bi ga kaj zanašalo ali da bi hotel iz linije.

On je napisal, da ta guma stane 15.000 SIT. Jaz sem jo v Murski Soboti dobil za 12.000 SIT (pri pooblaščenem prodajalcu za Savine pnevmatike).

Popravljeno . Popravil gilera50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!